Pacea de sarbatori

  • Autor subiect DeletedUser3507
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dar daca trimit spioni in timpul pacei voi vedea ce are respectivul in sat?:confused:
 

DeletedUser

Am lângã mine 2 viitoare ferme, care la moment au sub 90 de puncte... Sunt aºa de vreo 4 zile. You get the picture)
 

DeletedUser

dar daca trimit spioni in timpul pacei voi vedea ce are respectivul in sat?:confused:

nu o sa-ti arate ce au in sat
tot atacuri se numesc ;)

Gogu stie
innocent0006.gif
innocent0006.gif
innocent0006.gif
 

DeletedUser3639

dar

ce ati zice ca pacea sa fie si de Paste,si de 1 decembrie,si de 1 iunie,in zilele astea mai speciale,sa nu fie tot timpul razboi,sa aiba ragaz si cei mici macar cateva zile!!!
 

DeletedUser

... sau va rezumati doar la Craciun si Revelion! (inca n-am ajuns la Paste)
 

DeletedUser

Dupa cum vad eu, aceasta "Pace de Sarbatori" este un fel de liniste de din-aintea furtunii;)
 

DeletedUser

parerea mea

Parerea mea este k aceasta pace a fost facuta deoarece in noaptea de craciun si revelion nu o sa stam cu ochi in calculator sa jucam triburile nu?:D
 

DeletedUser

Parerea mea este k aceasta pace a fost facuta deoarece in noaptea de craciun si revelion nu o sa stam cu ochi in calculator sa jucam triburile nu?:D

Pai mai bine era fara pace..asa statea lumea la calculator pe triburile.ro si se evita cresterea scandalagiilor de Craciun\Revelion. Pai nu mai bine sta aquilla sa urmareasca atacurile care vin spre el decat sa stea cu butoiul in brate?:D
 

DeletedUser

deci dc maine dupa 12 primesc atacuri se pune??? omg :((( pffff...ce kdouri sadice blleeeeaaah!!:(
 

DeletedUser

Nu este 100% sigur, dar cred ca pacea se va incheia la 12 CET, adica 13:00 ora noastra.
 

DeletedUser

Atac de spionaj si la 12:19, tot vizita.

De ce mai incepeti sa faceti o treaba daca nu stiti cum sa o faceti?
 

DeletedUser

si mie mi sa intamplat acelasi lucru .............de ce ati mai pus pacea asta DAK NU STIATI LA CAT SE TERMINA .....am nevoie de resurse si nu sunt eud e vina ca voi ati gresit .....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus