Pachet grafic (ca nu a mai fost nimic nou de ceva timp)

DeletedUser

lumea spune ca da, eu folosesc numai firefox, din comoditate. l-am mai testat pe rekonk si merge si cu ala. opera spun colegii ca merge, ar mai fi de testat chrome si ie, cine are, ca eu nu :D (ca nu am windows pe calc)
 

DeletedUser39696

ai linux?

plesuv: da se vede bine pe opera

pacat ca nu merge si fara cp ...l-as baga pe 22 :D
 

DeletedUser

Il testez eu pe Chrome.
Merge pe opera. :D

later:
Merge si acolo. :D
Asta e imaginea:
10ws7ma.jpg
 

DeletedUser

serverul e mort (il tineam acasa). de la sfarsitul lunii o sa il gazduiesc undeva, pana acum am mai facut ceva teste, scuze de intreruperi

last edit:
serverul e in picioare, saptamana viitoare o sa fac o si o arhiva si o sa o pun pentru download. si cum am promis, spre sfarsitul lunii o sa il pun pe un webhosting sa nu mai am/avem probleme. inca odata scuze
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39696

10ws7ma.jpg


Toate cladirile sunt luate din jocul Age Of Empire 2 :)

si parca asta imi aduce aminte , cu nostalgie, de ani AoE2-ului de varf .. 2002-2003 .. si chiar 2006 .. insa acum .. noua generatie .. nu mai joaca jocuri adevarate unde trebuia sa te gandesti ... sa te aperi , sa ataci .. sa aperi tunarii .. daca jucai cu spaniolii .... .. ce vremuri .... :(
 

DeletedUser

Felicitari pentru pachetul grafic, chiar imi place ! :) Merge si pe Google Chrome.

Apropo, nu ai cumva vreun link de pe care pot lua imaginile versiuni grafice curente a jocului ? Ca stiu ca se puneau inainte la dispozitie pachetele grafice folosite de joc, dar acum nu am mai dat peste niciun link valid.
 

DeletedUser

Multumesc mult ! :) Eu am mai avut pachetul asta, dar l-am pierdut la o reformatare ca am uitat sa il salvez si apoi am tot cautat link-uri valide dar nu am gasit ... Ca am o problema asa, presupun ca mentala :D Pe Lumea 3, mi-am ridicat satele la 12.154 doar dupa ce am facut ca satele de 11.000 + de pe harta sa arata ca cele de 9.000 + :D Asta era problema mea si daca nu stiam ca se poate face chestia asta, schimband numele imaginilor intre ele, nici nu ridicam satele la maxim pe L3 :D Ce sa fac ... daca nu imi place cum arata un sat de 11.000 + puncte :)
 
Sus