Pachetu meu grafic

DeletedUser

Din partea mea liber sa pui ...

Nu ma deranjeaza si nu este nici o problema ... atata timp cat nu te lauzi ca e facut de tine sau chestii de genu :D
 

DeletedUser7086

Păcat ca nu îmi merge si mie:p
...
Ba iti merge ;) ... instaleaza Mozilla Firefox ... iar apoi cauta pe siteul : addons.mozilla.com : greasemonkey iar apoi ia addonul ... instaleazal iar apoi intra pe site-ul: http://userscripts.org/scripts/show/29123 ! E un butonas albastru cu "Install Script" click pe el iar apoi dai install !
Se poate folosi pe Mozilla Firefox 2 ; 3 ! Scriptul se poate dezactiva apasand click de dreapta pe maimutica de jos iar apoi dezbifati Skin for Tribalwars inspired of Ikariam !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hehe a funcţionat ms mult pentru script aţi facut treabă bună amândoi ţineţio tot aşa:)
 

DeletedUser7086

dupa cum ati vazut am pus in loc de taverna aceea de la targ punct de negot ...
 

DeletedUser7086

acu trb sa fac si scriptu de noapte ... numai ca trebuie sa ma ajute lordtavencu la punctu de negot sal fac noaptea ca nu ma pricep la grafica :)
 

DeletedUser

Scriptul se incarca cam greu,incearca sa faci sa fie mai rapid ca o secunda imi da pachetul normak.
 

DeletedUser

regele 1 esti...

regele 1 a spus:
Scriptul se incarca cam greu,incearca sa faci sa fie mai rapid ca o secunda imi da pachetul normak.

în locul tău aş spune "multumesc" pentru că ei au muncit enorm pentru acel pachet grafic si acel script iar ceea ce vezi tu pentru o secunda nu cred că te deranjază intr-un mod atât de mare încât să nu mai poţi sa joci. Repet celor doi băieţi buna treabă şi ţineţio tot asa.
 

DeletedUser

multumim bestialul ...

raspunsul la chestia cu incarcatul ...


Atunci cand tu ai pachetul original de la triburile se incarca de pe serverul pe care este si triburile si este normal sa se incarce instant ...

Cand este alt pachet grafic se va incarca de pe un alt server ... si pana se vor downloada imaginile pentru prima oara va dura putin ... dupa aia nu vor mai fi probleme ...
 

DeletedUser

O singură problemă am eu să rezolvaţi si chestia cu vizualizarea dupa ora 00:00 :D în rest totul e perfect
 

DeletedUser7086

problema e ca io nu stiu sa fac punctu de negot pe noapte .... in rest pot totul trebuie sa vorbesc cu lordtaveicu

ma duc la culcare :rolleyes: pa all .. mai vad ce fac io la script si fac o noua tema ... la revedenci

asteptati scriptu de noapte nu :)) ... stati linistiti ca vine pe la ora 12:55

asteptati scriptu de noapte nu :)) ... stati linistiti ca vine pe la ora 12:55

numai vine astazi ... poate peste 2 zile
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

SieNoK te rog insistent sa foloseşti funcţia de edit şi sa nu mai postezi "100" de raspunsuri unu dupa altu.
 

DeletedUser

Si eu am probleme cu vizualizarea hartii...
Trebuie folosita o Lăţime fereastră sau Mărimea a hărţii anume ?
si nici nu imi arata icoana cu toporul in dreptul satului atacat...
in rest e super...si chiar joc si jocul respectiv...:D

Edit: si nici nu vad statutul online al prietenilor mei...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus