Pagina oficiala a tribului HELL

  • Autor subiect Warchief Thrall
  • Data de început

DeletedUser

Mai degraba e clasamentul inaptilor, al celor care nu se stiu apara decat blindand sate si nu stiu ataca decat cu 100 de sate pentru a lua unul singur, atacuri fara nici o strategie. Parerea mea e ca acest clasament nu are absolut nici o semnificatie, decat, poate, pentru cei care nu se pot lauda cu altceva.

Scuze pentru interventia in acest topic.

O seara buna!



tu continui sa postezi ca un prost pe forum oare nu iti dai seama ca esti un prost cu P mare? bai distrusule daca ataci sate blindate nu se pune nimic pana nu vezi ce ai omorat in acel sat:))))))))))) distrusule :)))))))))))
 

DeletedUser

pentru darkwizz
colegul vostru care a atacat singur cu 20 si ceva de sate 1 sat de la noi si acum sta la pansat 2 saptamani fara a avea macar 1 raport pe galben cred ca a actionat dupa o strategie mareata a tribului acvila ,pentru ca se stie ca acolo la voi se ataca la ordin ,dupa un plan minutios si bine pus la punct dinainte :) cautati birnele din ochii vostri si lasati paiele din ochii nostri
 

DeletedUser

pentru darkwizz
colegul vostru care a atacat singur cu 20 si ceva de sate 1 sat de la noi si acum sta la pansat 2 saptamani fara a avea macar 1 raport pe galben cred ca a actionat dupa o strategie mareata a tribului acvila ,pentru ca se stie ca acolo la voi se ataca la ordin ,dupa un plan minutios si bine pus la punct dinainte :) cautati birnele din ochii vostri si lasati paiele din ochii nostri


Hai sa nu vorbim de colegul nostru.
Aveti si voi cu ce sa va mandriti, lunganul care si-a rupt aproximativ 30 de ofensive pe un singur sat. Si nici nu a reusit sa-l ia.
 

DeletedUser

pac :)u in
diferenta intre lunganul si colegul vostru e ca lunganul a facut-o benevol si nu constrins de conducere :)


p.s. am uitat sa scriu ,nu cred ca lunganul a atacat sat de al vostru in mijlocul tribului nostru ci sat de granita
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ahahaha v-ati gasit sa va luati de lunganul.mai urmariti si voi statisticile pana una alta mici zei ce sunteti unii, mai ales pescari
 

DeletedUser

O sa va rog sa incetati, aici nu se discuta razboiul Acvila - Gt, asa ca va rog fiti on-topic sau deloc.
 

DeletedUser

Deoarece academia hell-e fost preluata abuziv de catre refugiatul loredannicolae, am luat decizia incheierii oricarei relatii diplomatice cu tribul hell e si toti cei care il sustin pe loredannicolae or sa paraseasca tribul, noobul avindu-l sitter pe loredannicolae a fost primul concediat, restul vor urma in decursul zilei.
 

DeletedUser16257

hell a ajuns sa fie condus de jucatori din fostul wwizz

Sa ne fie rusine.....sau sa va fie...cum e mai corect gramatical?
 

DeletedUser4901

hell a ajuns sa fie condus de jucatori din fostul wwizz

Sa ne fie rusine.....sau sa va fie...cum e mai corect gramatical?

hell este condus de cine merita si poate sa il conduca..nu conteaza cine sunt acei jucatori...daca ai fi jucator profesionist ai sti sa treci peste faptul ca au fost jucatori in wwizz..."au" fost...acuma sunt draci cum esti si tu...si sunt profesionisti si vor da tot pt hell
 

DeletedUser13259

park erau multi membri hell care nu acceptau sub nici o forma o fuziune cu GT :rolleyes:
care erau aia?:confused:
:D:D:D
 

DeletedUser

Se pare ca nu am fost prea activa si nu am citit topicul. Asa s a zis, adevarat, am luat aceasta decizie in conditiile diplomatice de atunci, cumva alegand intre 2 lucri neplacute :). Ulterior am descoperit ca nu i chiar asa, ca nimeni nu i in totalitate bun sau rau si ca putem colabora **.
Tin sa mentionez ca aliatii implicati in razboiul cu gt,au fost anuntati de mutare, ba mai mult am incercat sa gasesc o solutionare cu acestia. Nu s a putut asta ei, un nou inceput e uneori bun.
De asemenea nu ne a fortat nimeni, amenintat sau am fugit de frica. :)
Pur si simplu asa s a dorit, da, uimitor a fost o decizie democratica.
CU astea inchei topicul, hell incetand sa existe.
 
Sus