Palmares 2011

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39475

Am vazut pe l27, un topic deschis care avea continutul asta. Eu zic ca e destul de interesant, mai ales intr-o lume, care cum zice rook, nu mai are mult pana sa se inchida. :cool:


-Tribul anului 2011
-Tribul care a surprins placut in anul 2011
-Tribul care a dezamagit in anul 2011
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor
-Jucatorul anului 2011
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011
-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor
-Cel mai bun conducator
-Cel mai bun strateg
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc)
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39475

-Tribul anului 2011 : Woc
-Tribul care a surprins placut in anul 2011 : CEATA :D
-Tribul care a dezamagit in anul 2011 : CIRCUS
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor : Woc
-Jucatorul anului 2011 : Nu stiu ce sa zic
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011 : Misu Viteazu
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011 : Matzz**
-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor : Hurhui
-Cel mai bun conducator : Michelle2007
-Cel mai bun strateg : rookmaster
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi, ci la stilul de joc) : ...
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus) : Woc, ca jucator nu prea stiu.
 

DeletedUser2821

-Tribul anului 2011: WOC- fara doar si poate, locul 1 incontestabil si la o distanta mare, locul 1 si la razboaie castigate
-Tribul care a surprins placut in anul 2011: Hm... Greu de zis, habar nu am!
-Tribul care a dezamagit in anul 2011: CIRCUS nu ma asteptam sa pice
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor: ~INQ~
-Jucatorul anului 2011: Nu exista jucatori buni fara trib bun in spate, dar daca e sa spun cel care m-a surprins
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011: Tiany
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011: Matzz un personaj penibil desi la un moment dat l-am sustinut
-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor: Jucatorii care farmeaza mullt, daca va referiti la top :)
-Cel mai bun conducator: Nu stiu, dar am o presimtire.
-Cel mai bun strateg: probabil rookmaster
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc): Greu de spus, as spune insa ca WoC e un trib defensiv dar si ofensiv atunci cand trebuie, cel mai defensiv jucator ? Nu stiu, cred ca eu.
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus): banuiesc ca primul la inamici invinsi in atac - percapaul, cel mai ofensiv trib? Asta e o prostie, de ce sa ataci sate blindate cand poti sa ataci cu cap si sa ii termini in loc sa iti crapi tu trupele.

E interesant, singura parte proasta e subiectivitatea nemarginita a celor care le completeaza.Priviti si interviurile si cati de acolo inca mai exista pe harta ca sa va dati seama cam cat de subiective sunt si cerintele playerilor.
 

DeletedUser22923

multumesc pentru urarile de bine . daca eu am dorit sa ma las nu inseamna ca am dezamagit ;) . fiecare joaca cat doreste si cat are posibilitatea. Lumea poate sa vorbeasca ce doreste si ce crede , insa nu multi stiu adevarul . Bafta tuturor triburi de pe l23 si sarbatori fericite tuturor .

Si nu uitati ca , cat timp am jucat CIRCUS ERA RANK 1 ATAC RANK 1 PUNCTE . SI ASTA NU A FOST 1 LUNA , 2 , 3 A FOST 6 LUNI.

Bafta tuturor Pariez pe deo si fosti mei jucatori ca vor castiga acest l23 .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

-Tribul anului 2011
Pai WoC
-Tribul care a surprins placut in anul 2011
Familia WoC
-Tribul care a dezamagit in anul 2011
Masonul (defapt cei ce au fost in conducere (se stiu ei). Ma refer la Conducererea tribului mare nu si la restul )
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor
Inq cat o sa reziste;))
-Jucatorul anului 2011
Rookmaster (scuze daca n-am scris corect.)
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011
Nu stiu de`astea;))
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011
Mai multi incepand de la matzz pana la bric si carladelmar (sau ce nick-name avea)
-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor
...
-Cel mai bun conducator
aici as aprecia conducerea tribului Deo.
-Cel mai bun strateg
Colegul Meu rookmaster
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc)
...
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus)
...
 

DeletedUser39777

Am vazut pe l27, o topic deschis care avea continutul asta. Eu zic ca e destul de interesant, mai ales intr-o lume, care cum zice rook, nu mai are mult pana sa se inchida. :cool:


-Tribul anului 2011
-Tribul care a surprins placut in anul 2011
-Tribul care a dezamagit in anul 2011
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor
-Jucatorul anului 2011
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011
-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor
-Cel mai bun conducator
-Cel mai bun strateg
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc)
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus)

Vreau sa vad si eu "o topic"... =)))
 

DeletedUser39475

"un topic" . Si imi cer scuze pentru greseala gramaticala. Probabil unii stiu ca nu gresesc, dar m-am grabit de data asta, din entuziasm poate. Inca odata scuza-mi inadvertenta de a nu vorbi coerent cu tine plaxex- . Tema asta a avut un inceput furibund si sper sa aiba un final apoteotic !

PS: Inca odata imi cer scuze in fata ta !
 

DeletedUser40664

-Tribul anului 2011: Deo
-Tribul care a surprins placut in anul 2011: Tgl
-Tribul care a dezamagit in anul 2011: Theend
-Tribul ce ar trebui sa fie urmarit cu atentie anul viitor: Inq
-Jucatorul anului 2011: rmazizou sau nemessys
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011: niky1973 sau vetely
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011: toti acei jucatori care dau stergere cont.
-Jucatorul ce ar trebui sa fie urmarit cu atentie anul viitor: trfik sau bibi7388
-Cel mai bun conducator: airborne.
-Cel mai bun strateg: Din ce am auzit si am vazut Lord Catau si fosta conducere persana, acopereau zonele foarte bine si aduceau jucatori activi pe granita avansand.
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc): Este dat de trib acest calificativ nu neaparat de jucator sau de cei care nu stiu sa-l atace.
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus): Inq sau Woc.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
-Tribul anului 2011 - WoC
-Tribul care a surprins placut in anul 2011 -
-Tribul care a dezamagit in anul 2011 - CIRCUS
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor - WOC
-Jucatorul anului 2011 - greu de spus, poate tiany
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011 - tiany
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011 - aici sunt mai multi:)
-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor - manelici (doar daca uita sa se ridice de la calculator), willwallace si unu la care o sa fiu eu atent Dr.H4os :))
-Cel mai bun conducator - forbidden angel
-Cel mai bun strateg - rookmaster
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc) forbidden angel :D
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus) - percapaul
 

DeletedUser30525

-Tribul anului 2011 - DEO
-Tribul care a surprins placut in anul 2011 - DEO
-Tribul care a dezamagit in anul 2011 - CIRCUS
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor - WOC
-Jucatorul anului 2011 - maram fara discutii
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011 - rozpor (unul din putinii jucatori care chiar daca nu are experienta a stat si si-a aparat contul cat a putut de bine fara sa dea bir cu fugitii la vederea sabiutelor; tot respectul pentru asta
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011 - cei care dau stergere din senin
-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor - bogdan9
-Cel mai bun conducator - bogdan9
-Cel mai bun strateg - bogdan9
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc) catuzza
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus) - maram
 

DeletedUser

cam mult subiectivism in postul tau no offence , contul krius are 150 puncte pe 23 ;) 2907 krius *Hard* 150
eu cred ca esti maram :p
 

DeletedUser30525

cam mult subiectivism in postul tau no offence , contul krius are 150 puncte pe 23 ;) 2907 krius *Hard* 150
eu cred ca esti maram :p

crezi tu dar crezi degeaba
maram pe extern e tot maram
cat despre cum joaca ea intreaba inq
:D
cat despre contul krius nu e relevant cate puncte are avand in vedere ca nu joc pe krius
:D
 

DeletedUser

nu trebuia sa te superi , am zis de subiectivism pentru ca ai scris cel mai ofensiv jucator = rang 60 oda . rang 60 pentru cel mai agresiv e putin , nu crezi ?
 

DeletedUser30525

nu trebuia sa te superi , am zis de subiectivism pentru ca ai scris cel mai ofensiv jucator = rang 60 oda . rang 60 pentru cel mai agresiv e putin , nu crezi ?

nu m-am suparat stai linistit
iar oda nu cred ca e relevant in cazul multor jucatori atat la atacatori cat si la aparatori
poti fi rang 1 la atacatori si sa fii tocmai in spatele tribului si la organizate sa prinzi sate slab aparate
asta nu te face un jucator ofensiv
 

DeletedUser

hai ca deja spamam in 2 : e corect zici tu ( adica stiu astfel de cazuri din proprie experienta ) insa rangul detinut e ff slab pentru cel mai . nu neg ca este jucatoare buna , poate voi descoperi si pe pielea mea ;)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Tribul anului 2011: WOC
-Tribul care a surprins placut in anul 2011: TGL
-Tribul care a dezamagit in anul 2011: Mason
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor : INQ
-Jucatorul anului 2011 :-
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011 :-
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011: bric
-Jucatorul ce ar trebui sa fie urmarit cu atentie anul viitor: p0my
-Cel mai bun conducator: bogdan9
-Cel mai bun strateg: -
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc) : forbidden angel
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus) : p0my/~INQ~
 

DeletedUser

-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc)
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus)

va intreb si eu pe voi cei care ati nominalizat la aceste 2 categorii de unde stiti voi ca acele persoane sunt cel mai defensive sau ofensive atata timp cat nu aveti de unde sa stiti cum joaca restu jucatorilor
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Este o părere/opinie, nimeni nu spune că a apreciat acest lucru cu o exactitate milimetrică.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus