Palmares 2011

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Este o părere/opinie, nimeni nu spune că a apreciat acest lucru cu o exactitate milimetrică.
atunci nui vad rostu acestei teme daca se face doar pe pareri si nu pe date reale

de exemplu eu am t 939.884 de trupe la moarte de erou si sunt in granita cu dusmanii si m-am uitat pe la profilu multor jucatori din toate triburile si nu am vazut sa fi ajuns cineva la 1.000.000 si asta imi demonstreaza ca eu as fi in top la asa ceva daca nu chiar 1 si asta e pe date exacte si nu pe presupuneri
 

DeletedUser

tu vorbesti de clasamentele din joc...alea sunt pe date exacte, aici sunt doar pareri.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Top trofee este irelevant, asta nu dovedește cât de bun/slab este un jucător.
 

DeletedUser

moarte de erou inseamna trupe trimise altora , si altii au primit trofeul poate ajutandu-te pe tine . nu trofeele arata calitatea jucatorului , asa cum zice cineva mai sus poti lua agresorul atacand de la 300 ore dar avand contul in marea albastra asa cum am cunoscut recent pe cineva pe l19 care avea 18 trofee din astea dar innobilari de barbar si interne . mai mult decat trofeele calitatea unui jucator ( parerea mea ) o vezi pe tw verificandu-i innobilarile chiar daca si aici exista posibilitaea ca el sa fi fost ajutat de trib
 

DeletedUser

moarte de erou inseamna trupe trimise altora , si altii au primit trofeul poate ajutandu-te pe tine . nu trofeele arata calitatea jucatorului , asa cum zice cineva mai sus poti lua agresorul atacand de la 300 ore dar avand contul in marea albastra asa cum am cunoscut recent pe cineva pe l19 care avea 18 trofee din astea dar innobilari de barbar si interne . mai mult decat trofeele calitatea unui jucator ( parerea mea ) o vezi pe tw verificandu-i innobilarile chiar daca si aici exista posibilitaea ca el sa fi fost ajutat de trib

scuzama dar trofeile la moarte de erou nu se dau la fiecare 1000 de trupe omorate,nu crezi ca de la 100.000 la 1.000.000 e o diferenta mare?
si din cate cred eu jucatoru cel mai bun e cel care si-a ajutat cel mai mult colegii cu sprijin,s-a aparat cu propriile trupe,a luat cel mai multe sate de la dusmani fara a avea cel mai multi inamici invinsi ca agresor si fara ca sai curete cineva satele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu toti jucatorii isi arata trofeele...deci nu ai de unde sa stii cate trupe le-au murit prin sprijin...iar cei care au mai mult de 100.000 poate sunt in aceeasi situatie ca tine...nici tu nu te bazezi pe date exacte...doar banuiesti, la fel ca si ceilalti cand isi dau cu parerea.
 

DeletedUser

nu toti jucatorii isi arata trofeele...deci nu ai de unde sa stii cate trupe le-au murit prin sprijin...iar cei care au mai mult de 100.000 poate sunt in aceeasi situatie ca tine...nici tu nu te bazezi pe date exacte...doar banuiesti, la fel ca si ceilalti cand isi dau cu parerea.

eu nici nu am zis ca am cel mai multe dar nu cred ca sunt foarte multi care sa aiba mai mult,ca daca ar avea ar depasi 1.000.000 ,dar pentru casunt din granita este foarte mult dupa mine si la cate am ca ar trebui sa fie imbers sa fiu eu cel ajutat si nu eu sai ajut pe ceilalti cum se practica
 

DeletedUser

asta imi demonstreaza ca eu as fi in top la asa ceva daca nu chiar 1 si asta e pe date exacte si nu pe presupuneri

de fapt ai spus:))...si la fel faci si tu, ca si cei care posteaza aici si spui ca nu e ok ca parerea lor nu e pe date exacte...ei bine nici ce ai spus tu mai sus nu e pe date exacte si ti-am spus mai sus de ce:p
 

DeletedUser30525

eu cred ca toti care au postat aici au facut-o in functie de jucatorii si triburile cu care au avut contact fie aliate fie dusmane
nu am cum sa postez despre cei cu care nu m-am intalnit pe harta pentru ca as face-o degeaba
pareri sunt foarte multe si deseori nu sunt aceleasi
asta nu inseamna ca cei care posteaza o fac doar sa se afle in treaba
o fac in functie de ce stiu si de experienta fiecaruia
si nu cred ca e vreo unu pe aici care le stie pe toate ca sa puna ceva 100% real
cu respect
 

DeletedUser2821

cine vrei- nu ai dreptate, de exemplu eu nu am cum sa am asa multe trupe omorate chiar daca am avut 99% din satele mele sprijin pe granita, pentru ca noi ne distrugem pur si simplu inamicul si nu ii mai dam ocazia sa ne atace si pe langa asta ne blindam granita foarte bine astfel incat pierderile ne sunt mici.

Unde se vede daca un jucator e bun ca aparator, e cand sta sitter pe un cont si nu iei nimic sau chiar pe contul lui. La fel si ca atacator, sa stai in spate si sa ai 300 de sate din care 290 de atac si sa le trimiti pe granita sa sparga tot in randul doi, nu e mare filozofie, dar sa stai si sa iei pe banda rulanta si de la tine si de pe sittere te face un player bun de atac, bine aici sunt multi factori care influenteaza dar nu am rabdare sa scriu acuma atat de mult, asa ca ma rezum la asta.
 

DeletedUser

-Tribul anului 2011-INQ
-Tribul care a surprins placut in anul 2011-RPT
-Tribul care a dezamagit in anul 2011-Persia Si Circus
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor-INQ si WOC(urmeaza "duelul gigantilor")
-Jucatorul anului 2011-mihaela66 si Daff
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011-Montecount
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011-eva222(inca imi pare rau)
-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor-4BL00D(Promit multe pentru 2012... o sa vedeti si voi:D)
-Cel mai bun conducator-conducerea Persana a fost... prezent conducerea WoC promite mult
-Cel mai bun strateg-Lord Catau si Rmazizou
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc)-DEO/KarinCloud(e 90% deff) de cand o stiu joaca numai defensiv
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus)-INQ fara indoiala/ punctaju la inamici invinsi ca agresor spun adevarul- Percapaul
 

DeletedUser30525

-Tribul anului 2011-INQ
-Tribul care a surprins placut in anul 2011-RPT
-Tribul care a dezamagit in anul 2011-Persia Si Circus
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor-INQ si WOC(urmeaza "duelul gigantilor")
-Jucatorul anului 2011-mihaela66 si Daff
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011-Montecount
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011-eva222(inca imi pare rau)
-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor-4BL00D(Promit multe pentru 2012... o sa vedeti si voi:D)
-Cel mai bun conducator-conducerea Persana a fost... prezent conducerea WoC promite mult
-Cel mai bun strateg-Lord Catau si Rmazizou
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc)-DEO/KarinCloud(e 90% deff) de cand o stiu joaca numai defensiv
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus)-INQ fara indoiala/ punctaju la inamici invinsi ca agresor spun adevarul- Percapaul


la mihaela66 si daff te referi la actualii jucatori sau la proprietarii initiali ai conturilor?
:)
 

DeletedUser

la mihaela66 ma refer la cel initial de cel nou nu stiu prea multe din cate se aude cica e peste mihaela66 insa are de demonstrat asta
 

DeletedUser24374

-Tribul anului 2011--in vederea mea sunt doua triburi Woc si RPT

-Tribul care a surprins placut in anul 2011--academia DEO sunt surprins ca au rezistat atat :D

-Tribul care a dezamagit in anul 2011---Persia cu siguranta :(

-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor--aici sunt 3...Woc,DEO,INQ

-Jucatorul anului 2011---In vederea mea si nu o spun aiurea...mai mult ca ea nu cred ca a muncit nimeni..a tinunt N conturi pe granita si a facut fata cu brio..bravo ei KarinKloud

-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011---KarinCloud

-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011---Sunt doi Eva222 si Lord Catau

-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor---Aici nu mai stiu ce si cum

-Cel mai bun conducator---Michelle2007 (forbidden angel)

-Cel mai bun strateg---forbidden angel

-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc)--RPT---SanduVersace

-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus)---Care sunt acum in Top....
 

DeletedUser35377

-Tribul anului 2011 : INQ
-Tribul care a surprins placut in anul 2011 :RPT
-Tribul care a dezamagit in anul 2011 : PERSIA
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor : INQ
-Jucatorul anului 2011 : airborne.
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011: karincloud
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011: eva222
-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor:4bl00d
-Cel mai bun conducator:george(bravo desi la prima lume a stiut cum sa manevreze diplomatia)
-Cel mai bun strateg:murron
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc): Persia,murron
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus): Woc,..
 

DeletedUser39673

-Tribul anului 2011: Woc
-Tribul care a surprins placut in anul 2011: -
-Tribul care a dezamagit in anul 2011: MASON (numa bine ca nu m-am dus spre ei):D
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor: Inq (va pierde multe sate:D)
-Jucatorul anului 2011:ucgucj
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011:ucgucj
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011: phonix revenge(sa lasat mult prea devreme)
-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor: ucgucj/percapaul/manelici
-Cel mai bun conducator: SE stie :D:D
-Cel mai bun strateg: rookmaster
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc): forbidden/pauza
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus): percapaul/ woc
 

DeletedUser32523

-Tribul anului 2011-WoC
-Tribul care a surprins placut in anul 2011-Nwo
-Tribul care a dezamagit in anul 2011-Mason
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor-Inq
-Jucatorul anului 2011-percapaul
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011-percapaul
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011-pheonix revenge
-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor-percapaul&ucgucj
-Cel mai bun conducator-
-Cel mai bun strateg-rookmaster
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc)-forbiden angel/Inq
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus)-percapaul/Woc
 

DeletedUser35176

-Tribul anului 2011 : WoC
-Tribul care a surprins placut in anul 2011 :NooBz(NoR) / EQUILI
-Tribul care a dezamagit in anul 2011 : CIRCUS
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor : INQ
-Jucatorul anului 2011 : tiany
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011 : nu stiu sigur...
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011 : habar nu am :))
-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor : womp :)))
-Cel mai bun conducator : The Real Cristocea
-Cel mai bun strateg airborne.
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc): INQ
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus):WoC
 

DeletedUser40858

-Tribul anului 2011
WoC, clar

-Tribul care a surprins placut in anul 2011
Mason6 :D
-Tribul care a dezamagit in anul 2011
Mason
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor
WoC
-Jucatorul anului 2011
tiany
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011
Bataushul, kitepow, dr haos, willwallace, azwa si, nu in ultimul rand, shadowcat:)
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011
bric, ione.gunner, .airborne
-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor

-Cel mai bun conducator
Bataushul
-Cel mai bun strateg
Bataushul
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc)
inq/omul de paie
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus)
WoC/kitepow
 

DeletedUser16966

-Tribul anului 2011
WoC, clar

-Tribul care a surprins placut in anul 2011
Mason6 :D
-Tribul care a dezamagit in anul 2011
Mason
-Tribul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor
WoC
-Jucatorul anului 2011
tiany
-Jucatorul care a surprins placut in anul 2011
Bataushul, kitepow, dr haos, willwallace, azwa si, nu in ultimul rand, shadowcat:)
-Jucatorul care a dezamagit in anul 2011
bric, ione.gunner, .airborne
-Jucatorul ce ar trebuii sa fie urmarit cu atentie anul viitor

-Cel mai bun conducator
Bataushul
-Cel mai bun strateg
Bataushul
-Cel mai defensiv trib/jucator(nu ma refer la inamici invinsi ci la stilul de joc)
inq/omul de paie
-Cel mai ofensiv trib/jucator(idem celui de mai sus)
WoC/kitepow

sa iti fie rusine! de mine ai uitat! te razbuni pentru globul de cristal?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus