parere despre lumea 15

DeletedUser

mie mi se pare o lume nereusita pt ca au venit ff putini jucatori(este intinsa doar pe 4continente) si exista triburi mamute cu 650 mebri pe o lume asa de mica...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14704

Iti este frica sa folosesti optiunea 'edit' sau ai vrut sa ajungi la 30posturi sa numai fi 'junior member'?
 

DeletedUser

mie mi se pare o luem buna multi jucatori buni sau inscris ,si nu numai ca sunt mai multi jucatori buni dar sunt foarte multi jucatori inscrisi
 

DeletedUser

a vrut sa iti vada scrisul magenta ;)

revenind la chestii serioase: lumea 15 e superba, dar nu asa cum se asteptau multi
 

DeletedUser22849

Interesanta lumea aceasta...sa speram ca eu si tribul meu vom domina K55
 

DeletedUser

k 45 este si PIMP acolo :D
ON:mi se pare cea mai buna lume de la l10 incoace
 

DeletedUser11365

sincer mi se pare urata lumea asta la prima vedere...parca nare sare si piper
 

DeletedUser

mie mi se pare o luem buna multi jucatori buni sau inscris ,si nu numai ca sunt mai multi jucatori buni dar sunt foarte multi jucatori inscrisi

=))))))

on topic :p e bine ca nu avem bonus de noapte , intr`un fel e bine si fara paladin, flama dezechilibra rau de tot jocul, o sa fie ceva nou pentru multi cu nivelele de cercetare , sa speram ca va fi frumoasa lumea :D


a si era sa uit, s`au inscris multi jucatori buni, dar sunt si foarte multi jucatori inscrisi pe lume, dintre care multi foarte buni :D :))
 

DeletedUser

Ly0n a spus:
Smoke Flow a spus:
mie mi se pare o luem buna multi jucatori buni sau inscris ,si nu numai ca sunt mai multi jucatori buni dar sunt foarte multi jucatori inscrisi
=))))))

on topic :p e bine ca nu avem bonus de noapte , intr`un fel e bine si fara paladin, flama dezechilibra rau de tot jocul, o sa fie ceva nou pentru multi cu nivelele de cercetare , sa speram ca va fi frumoasa lumea


a si era sa uit, s`au inscris multi jucatori buni, dar sunt si foarte multi jucatori inscrisi pe lume, dintre care multi foarte buni

nu vad ce ti se pare amuzant la ce am spus eu, daca tot esti "senior" te-ai gandit sa te dai si tu cocos :))
ON:lucrul care imi palce cel mai mult la aceasta lume este ca nu este bonus de noapte
 

DeletedUser11365



Atunci condimenteaz-o tu ;)

Inca nu imi pot forma o parere clara despre lumea 15 deoarece a inceput de 5 ore si cateva minute ...

nu am cum..desigur,stiai asta da ai simtit nevoia sa arunci o sageata..mi-am dat si io cu parerea..is destui jucatori buni da parerea mea ii ca se vor lasa pe capete...poate ma insel..
 

DeletedUser

Da, dupa atata timp de asteptare o lume fara bonus de noapte, un numar mare de jucatori buni, setari foarte atragatoare la fel ca pe lumea clasica, multi zic ca s-au inscris putini jucatori lumea e abia la inceput, ce vreti sa fie ca pe l11 care s-a umplut in primele 24 de ore si in 3 saptamani era plina harta de sate de barbari:), pana maine o sa mai intre destui jucatori, pareca pe l8 cum a fost si in a 4-5 zi prindeai un loc pe k-urile centrale si nu s-a umplut pana la urma, si cel mai bine este ca nu avem biserica mi s-a luat de atatea lumi cu biserica.
 

DeletedUser

Mi se pare una foarte nereusita dar cu jucatori foarte experimentati. Mult pentru asa putin (daca ma intelegeti)
 
Sus