parere despre lumea 15

DeletedUser14704

E foarte frumoasa aceasta lume, misto ca e scos bonusul de noapte :D imi vine perfect mie. E misto dar si naspa limita de membri, ca nu exista (E misto ca stii unde gasesti noobi, in mamuti si naspa ca daca atac mamutii nu prea stii ce sa faci, ca astea ataca haotic si fara o noima, ** aia "Sa nu te pui cu prostul ca are mintea odihnita"). Pacat de viteza 1, trebuia mai mare. In rest e bestiala.
Si ca sa inchei fara a da satisfatie celor ce posteaza doar pentru a fi si ei begati in seama si sa nu aiba ce comenta de postul meu
PAREREA MEA


Si fara limita de membri este foarte bna deoarece e important TOP 40 din fiecare trib ;)
 

DeletedUser

super

Din punctul meu de vedere, lumea este super tare!
Cel mai mult ma tenteaza la aceasta lume k este fara limita de membri in trib!
 

DeletedUser

re

este o lume perfecta pentru cei care stau mult online noaptea
 

DeletedUser

in general am o parere buna despre aceasta lume deoarece nu este bonus de noapte:D .... dar este najpa ca nu exista paladin...:(
 

DeletedUser18686

O părere proastă

Sunt triburi multe ,triburi aiurea , si sincer dacă esti situat pe un alt K fată de triburile unde se joacă "jocul" e naspa...
Poate pentru unii e bine că na, te dezvolti mai asa repede sau cum sa zic mai linistit.
Dar pană se ajunge la atac si la adevaratele momente in care simti ca joci mai este!

Sunt in ~GOD~ "no comment" dar am harta 15x15 plina de albastru :) mai nou atac membri si aliati , ce e asta? :( dar trebuie să jucăm toti :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vai de capu meu...am dat pe harta la tine...si sa fiu al draq...numai GOD ai pe langa tine :)))....trib de calibru...cu membrii alesi numai pe spranceana :D
 

DeletedUser

Il invit eu oficial in tribul dusman, Idiotii....am vazut niste rapoarte frumusele in alt topic.
 

DeletedUser18686

Pai ce sa zic, eu unul daca nu se reduc membri din GOD am sa plec de buna voie in alt trib...
Cred ca o sa ajung zilele astea sa imi farmez colegii :)))

Sincer pe harta mea de 15x15 nu e membru care sa nu fie farmat de mine,dar sincer nici nu am membri care joaca , sa intalnesc si eu dificultati :(
 

DeletedUser

Farmecul acestei lumi este dat de bonusul de noapte care este inexistent , si de jucatorii vechi pe care ii regasim.
 

DeletedUser18686

Frumos tare , cu bonus inactiv!
Mai ales pentru cei care nu dorm noptile ca mine :)
 
Sus