parere despre lumea 15

DeletedUser25671

Multi dintre voi urlati mai demult ca vreti o lume ca cea clasica si uite ati primit-o...Pacat de lumea asta ca ii stric imaginea copii fara imaginatie cu triburile lor plagiate...:eek:
 

DeletedUser

Multi dintre voi urlati mai demult ca vreti o lume ca cea clasica si uite ati primit-o...Pacat de lumea asta ca ii stric imaginea copii fara imaginatie cu triburile lor plagiate...:eek:

Intradevar asa este, multi au zis ca vor o noua lume clasica...
Mie cel putin imi place...este buna...
 

DeletedUser

Cand o sa apara si nobilii o sa dispara din aceste triburi plagiate...pacat ca au copiat,strica imaginea triburilor cu numele adevarat de pe alte lumii...dar la un momendat vor cadea cu toti acesti mici plagiatorii...
 

DeletedUser

Multe triburi copiate , triburi mamut .... sper ca se vor remedia toate :D
 

DeletedUser

O sa fie ok fara bonusul de noapte ! Buhuhu ce bine e sa fii bufnita.
 

DeletedUser8140

e plictisitoare, dupa 1 zi jumatate am dat stergere cont pe 15 ca nici nu am timp
 

DeletedUser

Da la inceput mi sa parut si mie plictisitoare ca dupa ceva constructii am ramas fara materii si na....
 

DeletedUser17308

re

e facuta pentru mine lumea asta:D fara bonus de noapte.. fara biserica..
 

DeletedUser8140

nu se poate zice ca e plictisitoare, daca pentru unii e asta e pentru ei, si pentru mine e plictisitoare dar sunt sigur ca multora le place
 

DeletedUser

Da la inceput mi sa parut si mie plictisitoare ca dupa ceva constructii am ramas fara materii si na....


Cine te-a pus sa nu-ti ridici minele... daca vrei sa fii "cel mai tare" si te plictisesti repede, joaca pe speed
 

DeletedUser

Foarte reusita lumea, mai ales ca eu am inceput pe clasica. Imi place mult faza cu nivele de cercetare la fierarie, e prea belea!
 

DeletedUser

l15 este cea mai plictisitoare lume,l14 este mult mai reusita :)

De ce ???Lumea 15 e interesanta pentru ca are niste setari mai diferite fata de o lume normala.Mie l14 mi se pare foarte plictisitoare , ca ea sunt mai multe mut mai reusite.(Pe l14 nici nu m-am inscris , desi de obicei eu ma inscriu pe majoritatea lumilor noi ... )
 

DeletedUser

E foarte frumoasa aceasta lume, misto ca e scos bonusul de noapte :D imi vine perfect mie. E misto dar si naspa limita de membri, ca nu exista (E misto ca stii unde gasesti noobi, in mamuti si naspa ca daca atac mamutii nu prea stii ce sa faci, ca astea ataca haotic si fara o noima, ** aia "Sa nu te pui cu prostul ca are mintea odihnita"). Pacat de viteza 1, trebuia mai mare. In rest e bestiala.
Si ca sa inchei fara a da satisfatie celor ce posteaza doar pentru a fi si ei begati in seama si sa nu aiba ce comenta de postul meu
PAREREA MEA
 
Sus