parerea mea saptamanala :D

DeletedUser

Va propun un topic (obligatoriu despre triburi), in care fiecare poate completa si argumenta urmatoarele afirmatii:

1) Jucatorul care m-a surprins placut:

2) Noobul saptamanii:

3) Tradatorul saptamanii:

4) Agresorul saptamanii:

5)Liderul saptamanii:

6) Gluma saptamanii:

7) Teapa saptamanii:

8) Tribul saptamanii

9) Cea mai frumoasa emblema de trib:

10) Cea mai urata emblema de trib:

11) Profilul amuzant al jucatorului:
L-a propus aldana pe lumea 21, are drepturi de autor, eu doar l-am copiat fiindca mi s-a parut interesant :D


edit: hai sa va dau eu modelul :D
1.jucatorul care m-a surpins placut: blue3, e nou intrat in trib dar are un spirit de echipa extraordinar :)
2. noobul saptamanii: cris05, el cu 5k puncte, i-am rezistat vreo 3 zile si inca rezist pe un cont pe care sunt sitter cu 300 lancieri si paladin :))
3....
4....
5.liderul saptamanii:Ak-Orochimaru-Ak - sincer, am vazut ca e liderul care se implica cel mai mult saptamana asta, parerea mea :)
6.gluma saptamanii:Intr-o zi in padure, iepurele intra pe furis la leu in casa, o ia pe leoaica si da-i sex nebun. Dupa cateva partide bune se aude usa. Iepurele, mort de frica, fuge cat il tin picioare, leul in urma lui nu apuca decat sa ii vada silueta. A doua zi, leul suparat convoaca o adunare generala cu toate animalele, se pune pe o stanca si le zice:
- Ieri unu cu urechi mari a facut sex cu sotia mea.
La care iepurasul scuipa in palme, isi lipeste urechile de cap si zice catre magar:
- Ai belit-o, magare… (gasita pe forum)
7.teapa saptamanii: eu am luat-o, au blindat cei din aka un sat de 2k si am pierdut tot atacul in el :))
8. tribul saptamanii:scitii, aau ajuns in top50 foarte repede, sunt putini si buni din cate vad.(apropo, nu Zen erau scitii?)
9.cea mai frumoasa emblema: styx.. mi se pare asa calma.. :))
10. cea mai urata emblema:GX..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4133

e foarte posibil ca multi sa agreeze aceasta tema...ramane sa vedem in timp... :)
 

DeletedUser1630

8. tribul saptamanii:scitii, aau ajuns in top50 foarte repede, sunt putini si buni din cate vad.(apropo, nu Zen erau scitii?)
nu stiu daca e foarte important cine sunt Scitii,nu suntem in topuri...suntem prieteni cu ZEN, am fost jucatori acolo

Scitii sau ZEN sunt aceeasi
 

DeletedUser

se poate inchide si muta la arhiva, se pare ca pe lumea aceasta nu "prinde" :)
 

DeletedUser4133

nu neaparat...cine stie poate deocamdata doar nu au pareri...
 
Sus