Parerea ta!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Care este durata preferata?

  • Runde lungi (peste 7 zile)

    Voturi: 14 9,5%
  • Runde de 12 ore

    Voturi: 33 22,4%
  • Runde CAT/BASH

    Voturi: 55 37,4%
  • Runde buclucase

    Voturi: 31 21,1%
  • Runde Vs Admini

    Voturi: 62 42,2%

  • Total votanți
    147
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14000

Echipa Triburile Speed doreste sa afle parerea voastra despre durata rundelor Speed.

Sondajul va fi disponibil pana in data de 1.10.2009. In functie de rezultatul votului vom decide durata rundelor.

Multumim!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser370

bash/cat si cu admini :D (din pacate nu se pot vota ambele :((( )
 

DeletedUser

La fel ca harvester.
Dar am votat Bash/cat.
Dar noi nu am avut niciun bash!
Vrem BASH!!
 

DeletedUser

ma.. cred ca lumea s-a sictirit de CAT...

Bash rullleeez ! parerea mea e ca alea sunt mai frumoase. :)

DAR la astea bash trebuie premii,pentru ca nu mereu cel cu inamicii cei mai multi invinsi are si cele mai multe puncte. :)

uite,am eu o idee.Sa se faca o runda extra ultra speciala care sa coste un punct premium(doar runda respectiva) sau daca puteti face sa ne oblige sa prelungim premiumul pe care il avem ;) sper ca m-ati inteles :D . iar primele 3 locuri sa castige 20-15-10.
:)
 

DeletedUser14704

Runde CAT/Bash,buclucase cu pauza de tigara si acadele si Runde TeamTriburile vs. Playeri
 

DeletedUser

rundele buclucase sunt de belea cu ele!!! sunt frumoase intadevar!!!in rest totul este OK,asa cred eu!!!poate doar sa dispara atacurile la secunda si sa fie MORALUL de fiecare data!!! bonusul de noapte la fel!!! ar fii mai bine asa!!! modul de vacanta ACTIV mereu!!!ar fii ceva
 

DeletedUser

rundele buclucase sunt de belea cu ele!!! sunt frumoase intadevar!!!in rest totul este OK,asa cred eu!!!poate doar sa dispara atacurile la secunda si sa fie MORALUL de fiecare data!!! bonusul de noapte la fel!!! ar fii mai bine asa!!! modul de vacanta ACTIV mereu!!!ar fii ceva

sa stii. partea cu modul de vacanta ar fi bine sa fie in fiecare runda :) chiar si in caturi.poate se iveste ceva si trebuie sa plec 10 minute.in 10 minute ajungi la 26 cu putin "noroc"
 

DeletedUser

runde de viteza 400 , 8-10 ore durata

cu paladin , fara camera de arme , puse sambata si duminica in timpul zilei
 

DeletedUser

Runde de 12 ore că ai timp să te mai duci la baie ceva :))
Acolo e frumos că e cu înobilări :d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus