Parerea ta!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Care este durata preferata?

  • Runde lungi (peste 7 zile)

    Voturi: 14 9,5%
  • Runde de 12 ore

    Voturi: 33 22,4%
  • Runde CAT/BASH

    Voturi: 55 37,4%
  • Runde buclucase

    Voturi: 31 21,1%
  • Runde Vs Admini

    Voturi: 62 42,2%

  • Total votanți
    147
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

rundele buclucase sunt de belea cu ele!!! sunt frumoase intadevar!!!in rest totul este OK,asa cred eu!!!poate doar sa dispara atacurile la secunda si sa fie MORALUL de fiecare data!!! bonusul de noapte la fel!!! ar fii mai bine asa!!! modul de vacanta ACTIV mereu!!!ar fii ceva

Tu gandesti ce zici?
Sa dispara atacurile la secunda ? Bonus de noapte?
Da , sigur, hai sa jucam Tribal Hugs :|
Ce farmec ar mai avea jocul?
 

DeletedUser

rundele buclucase sunt de belea cu ele!!! sunt frumoase intadevar!!!in rest totul este OK,asa cred eu!!!poate doar sa dispara atacurile la secunda si sa fie MORALUL de fiecare data!!! bonusul de noapte la fel!!! ar fii mai bine asa!!! modul de vacanta ACTIV mereu!!!ar fii ceva

hmmm....de-asta se numesc buclucase...daca ar fi cum zici tu s-ar numii runde "normale"...

mi-am spus mai inainte parerea insa mi-a sters postul alizeea ))
 

DeletedUser

deci eu as vrea si eu o runda bulbucoasa :D:D:D stiti ceva de genu va scarpin pe burtica ma scarpinati si voi :D:D:D:D
 

DeletedUser

...

runde cu sat dezvoltat umpic...4-5 ore..camera de arme..sa se poata cucerii sate
 

DeletedUser14704

Cele mai bune runde sunt Playeri vs. TT si alea buclucase+caturile :p
 

DeletedUser

Toate inafara de cele lungi si alea cand termina 5 cu 12.154pct...
 

DeletedUser

deci eu as vrea si eu o runda bulbucoasa :D:D:D stiti ceva de genu va scarpin pe burtica ma scarpinati si voi :D:D:D:D

nu mai bate apropouri :))) ca nu se stie :))) rundele buclucase,da cu pauze de fumat sa stau mai linistit cand umplu balconul de fum :)))))))))
 

DeletedUser22849

Interesant un speed cu adminii dar sa avem voie sa folosim scripturi...banuiesc ca toti admini vor participa asa ca nu are cine sa mai verifice...

Atunci sa vedem care face legea...Parerea mea :D:D
 

DeletedUser14000

Interesant un speed cu adminii dar sa avem voie sa folosim scripturi...banuiesc ca toti admini vor participa asa ca nu are cine sa mai verifice...

Atunci sa vedem care face legea...Parerea mea :D:D

se gaseste cineva sa se sacrifice, stai linistit.:D:D:D
 

marakesh

member
Scor reacție
0
eu as vrea o runda playeri vs admini dar in cazul adminilor sa se aplice regulile de la sitting sau impartirea legaturii de internet: sa nu interactioneze intre ei sa nu se sprijine si sa nu atace toti acelasi jucator. nu de alta dar azi noapte m-au innobilat adminii de 2 ori in 10 minute:D. au atacat in haita:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus