Parerile voastre despre cei ce joaca pe lumea 3

  • Autor subiect inger sau demon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Parerile voastre despre persoane cu care ati petrecut atata timp impreuna:

1. Cel mai de treaba adversar
2. Cel mai de treaba coleg
3. Cel mai bun defender pe care il cunoasteti
4. Cel mai bun atacator pe care il cunoasteti ( si aici ma refer la stil de atac nu cel care are cel mai multi inamici "agresati")
5. Cel mai slab jucator "vedeta" pe care l-ati cunoscut pe lumea 3.
6. Daca ati putea sa ii spuneti ceva "face to face" unei persoane din tribul advers ce i-ati spune si cine ar fi acea persoana?
7. Cel mai mare tradator in conceptia voastra de pe lumea 3.
8. Daca ar fi sa alegi un adversar cu cine ti-ar place sa faci echipa intr-un trib?
9. Daca ar fi sa o luati de la inceput si sa aveti in apropiere un adversar, pe cine ti-ar place sa il ai aproape si sa il trimiti cu satisfactie la margine?
10. Ce jucator de pe lumea 3 vi se pare cea mai mare deazamagire?
 

DeletedUser

1. Cel mai de treaba adversar = dorm doze
2. Cel mai de treaba coleg = quyntus
3. Cel mai bun defender pe care il cunoasteti = aliat
4. Cel mai bun atacator pe care il cunoasteti = engy(stil de atac , dezbina si cucereste:)) )
5. Cel mai slab jucator "vedeta" pe care l-ati cunoscut pe lumea 3. = jigshaw(mai concediat sulfa mica , nu te uit)
6. Daca ati putea sa ii spuneti ceva "face to face" unei persoane din tribul advers ce i-ati spune si cine ar fi acea persoana? = melbel te iubest:))
7. Cel mai mare tradator in conceptia voastra de pe lumea 3. Eu:)) gabi2you
8. Daca ar fi sa alegi un adversar cu cine ti-ar place sa faci echipa intr-un trib?= quyntus
9. Daca ar fi sa o luati de la inceput si sa aveti in apropiere un adversar, pe cine ti-ar place sa il ai aproape si sa il trimiti cu satisfactie la margine? = engy :))
10. Ce jucator de pe lumea 3 vi se pare cea mai mare deazamagire? = alpachino (sami dai bani ba!:)) )
 

DeletedUser38294

1. Cel mai de treaba adversar= rickx
2. Cel mai de treaba coleg= ycman
3. Cel mai bun defender pe care il cunoasteti= yettisor
4. Cel mai bun atacator pe care il cunoasteti= maxx4ever23
5. Cel mai slab jucator "vedeta" pe care l-ati cunoscut pe lumea 3= zmeul cu trei picioare
6. Daca ati putea sa ii spuneti ceva "face to face" unei persoane din tribul advers ce i-ati spune si cine ar fi acea persoana?= (editat)
7. Cel mai mare tradator in conceptia voastra de pe lumea 3= Nu imi pot da cu parerea... Opinia mea e ca tradator inseamna o persoana care isi tradeaza prietenii si nu o persoana care iese dintr-un trib de care nu-l mai leaga niciun prieten, nici o amintire frumoasa. In atare conditii nu cred ca avem vreun mare tradator pe l3
8. Daca ar fi sa alegi un adversar cu cine ti-ar place sa faci echipa intr-un trib= woolfman
9. Daca ar fi sa o luati de la inceput si sa aveti in apropiere un adversar, pe cine ti-ar place sa il ai aproape si sa il trimiti cu satisfactie la margine? = Aur3l1an0
10. Ce jucator de pe lumea 3 vi se pare cea mai mare dezamagire?= eu(vasile mihai) pentru ca nu m-am lasat atunci cand s-au lasat toti prietenii mei si anume in vara lui 2009
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus