Pariuri, pronosticuri, barfe si mult off topic :)

DeletedUser

Redeschidem rubrica de spamm, si o nuantam sa fie mai atragatoare.

Astept aici comentarii, pronosticuri si barfe. Cei care doresc sa pipereze un pic P&P L21, dar doresc sa-si pastreze anonimatul, pot sa-mi dea un mesaj si postez eu in locul lor. Astfel, evitam jignirile. Atentie la jignirile aduse jucatorilor, moderatorilor si pastrati decenta in limbaj. In rest, fara reguli.

Sa curga spammul!
 

DeletedUser

Salut, sunt plesuv28(Alin), noul vostru moderator.
Ma bucur sa fiu alaturi de voi si sper sa am mai mult noroc decat precedentii moderatori ( am auzit ca s-au schimbat foarte des mozii pe aici :p)

Mult succes! :)
 

DeletedUser37659

Salut, sunt plesuv28(Alin), noul vostru moderator.
Ma bucur sa fiu alaturi de voi si sper sa am mai mult noroc decat precedentii moderatori ( am auzit ca s-au schimbat foarte des mozii pe aici :p)

Mult succes! :)

hai sa-i numaram :D

mai intai a fost unknown error(baiat bun,s-a dus repede).a urmat earl diamondback(nici el nu era rau,da la fel de repede s-a dus). dupa earl a venit gabi23(un mare bulangiu,m-am bucurat cat a fost dat afara din team).apoi a venit aldana,in 2 reprize chiar(fata buna aldana,fumeaza putin cam mult,insa e ok).dupa a venit lethal care a stat maxim 4 zile :)) .

tu cat preconizezi ca stai p-aici?
 

DeletedUser34078

'neata ;) nu stiu de ce dar mie imi place de plesuv... si presimt ca o sa stea mult pe langa noi :D
 

DeletedUser

hai sa-i numaram :D

mai intai a fost unknown error(baiat bun,s-a dus repede).a urmat earl diamondback(nici el nu era rau,da la fel de repede s-a dus). dupa earl a venit gabi23(un mare bulangiu,m-am bucurat cat a fost dat afara din team).apoi a venit aldana,in 2 reprize chiar(fata buna aldana,fumeaza putin cam mult,insa e ok).dupa a venit lethal care a stat maxim 4 zile :)) .

tu cat preconizezi ca stai p-aici?

Nu ca ai fi avut curaj sa zici altfel, ca in afara sa-ti dau o palma prieteneasca peste spate, n-as fi facut mai mult... :))
 

DeletedUser35749

Iit admiram semnatura:D
Ai grija, nu mai confunda forumul extern cu mess'ul
 

DeletedUser26020

Îmi pare rău lethal, dar semnătura lui nu are nici o relevanţă, şi nici intervenţia ta nu îşi are rostul, aici e rubrica " spam ", mai precis " mult off topic ", fiecare scrie ce îşi doreşte inimioara atâta timp cât nu aduce jigniri altor colegi :)

Aşa că marius, facem bine, mulţumim de întrebare ! :)
 

DeletedUser35749

Nu am zis-o cu rautate, dar daca tie iti place sa citesti mesaje care contin "tz, k, sh," si alte prostii folosite pe messenger, in plus e interzis prin regulament...
---2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
Va las, sunteti prea "incordati" :)
 

DeletedUser36475

bine gabitzu30, ne gasim pe joc fara probleme stai linistit :) si lethal touch scuze ca am scris ca pe mess :):p
nu o sa se mai intample :)
si da semnatura este produsa de cavalleras :)
super dupa parerea mea :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26020

Na lethal, nu e vina noastră că înţelegem diferit, e problema ta că nu ştii exprimi ce vrei să exprimi :p
Eu am înţeles ceva cu seriozitate, defapt cred că aşa înţeleg toţi care ţi-ar citi comentariul :D

Ce să zic, scuzele mele, altădată poate înţeleg ce vrei tu să exprimi :))
 

DeletedUser

Membri online




incoming, CRACIUNOIU, daluz, dunhill21, FaNtQm, lcc92, razvanjmk, sebica19


activitate nu gluma...
 
Sus