partajare legatura internet

DeletedUser

Am o problema tehnica, colegul meu alexisdeg si cu mine jucam amandoi triburile, pe L9 si L12 in acelasi trib, dar conexiunea de internet e unica, e cea a companiei, nu avem ce face.
e total incorect sa nu putem sa ne sprijinim reciproc in joc, se vede clar pe istoricul de joc ca nu e un singur jucator, sunt doi, independenti.
Va rog, astept o solutie. Multumesc
 

DeletedUser4349

Am o problema tehnica, colegul meu alexisdeg si cu mine jucam amandoi triburile, pe L9 si L12 in acelasi trib, dar conexiunea de internet e unica, e cea a companiei, nu avem ce face.
e total incorect sa nu putem sa ne sprijinim reciproc in joc, se vede clar pe istoricul de joc ca nu e un singur jucator, sunt doi, independenti.
Va rog, astept o solutie. Multumesc

plus ca trebuie sa va treceti reciproc la "Impartirea legaturii de internet" pt a nu avea probleme...gen: blocarea conturilor
 

DeletedUser

Am impresia ca nu puteti colabora deloc chiar. Nu spun cu siguratanta dar stiu ca n-ai voie nici sa ai o tinta comuna cu un jucator cu care imparti legatura de internet, asadar nici nu puteti sincroniza atacuri pe alti jucatori,etc.
In cazul asta nici nu se merita sa jucati impreuna pe aceeasi lume.
 

DeletedUser

dar nu e deloc corect. e o conexiune pe toata compania! si e foarte usor de vazut ca suntem doi jucatori diferiti!
 

DeletedUser4610

dar nu e deloc corect. e o conexiune pe toata compania! si e foarte usor de vazut ca suntem doi jucatori diferiti!

nu conteaza, omule.
daca el salveaza parola, tu poti intra pe contul lui si vice-versa. iti dai suport si gata!
 

DeletedUser5151

Ca oricum tare greu e sa te duci la netcafe si daca ai parola cuiva sa iti bagi sprijin. Este destul de aiurea, dar mai bine jucati amandoi pe acelasi cont. Vorbiti cu adminii sa va lase sa va uniti conturile, si jucati amandoi pe un cont
 

DeletedUser

e aiurea, jucam de 4 luni...si jucam corect! dar acum el e atacat, eu am full armata si nu pot sa-i trimit sprijin! cum fac sa ** cu un admin?
 

DeletedUser5151

Pai, da mai, dar asta nu inseamna ca nu ati putea avea acces la calculatorul celuilalt, sau fiind prieteni buni, sa intrati unu la celalalt ;)
 

DeletedUser

Avem in camera 2 calculatoare cu internet de la UPC prin router.Vrem sa intram pe lumea 13.Trebuie declarat la "Impartirea legaturii de internet" sau nu?
 

DeletedUser

daca partajezi netul inseamna ca oricum nu poti sa trimiti ajutor celuilalt, nu?
 

DeletedUser14704

Hai sa va spun si eu o poveste , ca sunt inchisa pe Lumea 4!

Erau 2 conturi , unul KID68 iar unul Ale... care erau trecute bineinteles la "Impartirea legaturii de internet" si tot m-au inchis.De ce?
Cont încuiat

Nu deschide un Thread de reclamaţie în forum!
Motivul pentru excluderea ta: Am observat ca folositi mai multe conturi pe acelaşi computer, fara a respecta regulile jocului. Aveţi voie să jucaţi numai cu un cont!
Blocarea este permanentă.

-Care conturi folosesc ilegal?
E vorba de doua conturi trecute la legatura de inetrnet...in fine:)sper sa se rezolve
 

DeletedUser14000

Hai sa va spun si eu o poveste , ca sunt inchisa pe Lumea 4!

Erau 2 conturi , unul KID68 iar unul Ale... care erau trecute bineinteles la "Impartirea legaturii de internet" si tot m-au inchis.De ce?


-Care conturi folosesc ilegal?
E vorba de doua conturi trecute la legatura de inetrnet...in fine:)sper sa se rezolve

Mai e nevoie sa detaliez oare ca nu ati fost inchisa pe nedrept ci singura ati recunoscut ca e acelasi jucator pe 2 conturi? Oare de ce se victimizeaza anumite persoane nu inteleg!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus