Paste Fericit !!

  • Autor subiect DeletedUser33089
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33089

Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spirituale si sa va insoteasca pasii pe drumul vietii."Hristos a Inviat"!
2355216472_9b9effa528_o.jpg
 

DeletedUser15222

Sarbatori pascale fericite va doresc alaturi de cei dragi voua.. precum si un sincer La multi Ani , pentru cei ce poarta numele de Gheorghe si derivatele acestuia.
 

DeletedUser

Paste fericit la toti care activati sau ati activat pe aceasta lume misto.


Intrebare sa nu mor prost pentru moderatori: UNDE MAMA DR...... E TOPICUL "TRIBAL LORDS" ?????????? Am cautat in arhiva si am impresia ca l-ati sters. Daca da atunci nesimtirea e mare. in topicul ala s-a dus unul din cele mai misto razboaie de pe extern-ul lumii 7 si nu ati fost in stare sa il pastrati. poate ca unii care au activat pe lumea asta ar mai fi avut placerea sa isi aduca aminte de vremurile bune cand ne intepam cu amicii din TSL pe forum....
 

DeletedUser

Dupa cum imi zice numele, unii sunt obsedati de TSL =)..dar aici nu ma refer la tine nedhu..Nici eu nu stau sa il caut, daca chiar l-au sters....pot zice doar penibil..
Sarbatori fericite la toti ....
PS, ma bucur ca nu mai joc contra lui stranger, nici acu nu aveam liniste de pasti =))))))))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
am zis mai demult ca tema a fost stearsa,pentru detalii intrebati "organele" in masura ;)

Paste Fericit tuturor!!!!:)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Sarbatori fericite septarilor :D

A dat de dracu cu mine ala care a sters tema aia :cool:
 

DeletedUser

Hristos a inviat!

Sper ca sunteti toti intre cei dragi si aveti niste sarbatori minunate !
 

DeletedUser33089

multumim :)

Adevarat a inviat!:)
azi o sa imi vad finutza de 5 luni:p
 

DeletedUser

Hristos a inviat !
Paste vericit tuturor, si tot ce va doriti sa vi se implineasca ;)
Mult succes voua si familiilor voastre ;)
Si La multi ani celor care poarta numele Sf. Gheorghe sau derivate :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus