PCR - Pui de Curca Revoltati

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6681

user_image.gif


VA anuntam ca orice fel de comunicare cu tribul nostru se face doar prin intermediul acestui topic, nu acceptam si nu dorim nici un fel de mesaj pe joc.

Suntem revoltati de siguranta acestui joc in jurul nostru si va rugam sa ne lasati sa ne atacam intre noi.


Tribul este continuarea unei idei de pe L 13, unde din pacate eram abandonati. Datorita abandonului ne-am revoltat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

daca reusiti sa faceti un trib unit si frumos cum era PCA...va urez bafta....
 

DeletedUser

Pot sa fac o propunere pentru voi? Daca aveti de gand s-o puneti de o academie sa se numeasca Pui de Curca Poluati.
 

DeletedUser

Eu v-am dat si boabe de porumb si n-am primit merci .. :( Dati-mi boabele inapoi!!!
 

DeletedUser

bai nevasta daca nu le.ai facut popcorn ...acu le vrei inapoi:eek: , o sa le primesti cand o sa ne treaca , poate bagam si niste lapte sa iasa mai repede
 

DeletedUser

Popcorn nu este tărâţe, mai Yonele??? :confused: Ce ne trebuie noua tărâţe?
 

DeletedUser30628

mersi :D

altfel nu ?

pe 13 v-ati descurcat nu bine,foarte bine...si cum zic dupa 2 ani si ceva sau cat a trecut de atunci...razboiul BB si Pca a fost cel mai frumos de pe lumea aia :)

ati fost oameni cu coloana si se tinea pe harta razboiul,nu ca acum pe extern cu injurii etc :)

oricum daca va tineti de treaba sigur ve-ti face un trib super..bafta multa sa aveti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6681

pe 13 v-ati descurcat nu bine,foarte bine...si cum zic dupa 2 ani si ceva sau cat a trecut de atunci...razboiul BB si Pca a fost cel mai frumos de pe lumea aia :)

ati oameni cu coloana si se tinea pe harta razboiul,nu ca acum pe extern cu injurii etc :)

oricum daca va tineti de treaba sigur ve-ti face un trib super..bafta multa sa aveti

Inseamna ca nu stii ce continea casuta mea de mesaje :)))))...

PE 13 a fost ideea lu controversatul :d.. si a fost .. interesant acel moment al jocului :))
 

DeletedUser25046

daca reusiti sa faceti un trib unit si frumos cum era PCA...va urez bafta....

..si mare, ca sa am de unde inobila intern
Ai uitat sa zici si asta, mai pitere, mai...
Chiar asa am ajuns? La mine nu se mai gandeste nimeni ?:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

[te cunosc eu de undeva:rolleyes::rolleyes::rolleyes:]

daia cautam academie ... :D
o intitulam pui de curca vi ai pi :cool:
 

DeletedUser6843

v-au pus adminii sa va schimbati denumirea?parca la inceput erati comunisti....

peseu:vis3z PCR 1.909puncte(sa inteleg ca ai facut numai trupe :D?)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12439

v-au pus adminii sa va schimbati denumirea?parca la inceput erati comunisti....

peseu:vis3z PCR 1.909puncte(sa inteleg ca ai facut numai trupe :D?)

dane ce mai faci. pe unde mai dai cu sapa

nu dane. pe 13 controversatul a fost cu idea de a pune numele la trib PCA (pui de curca abandonati) dupa ce tribul respect in care eram s-a destramat

acum sintem PCR

sintem apolitici
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus