PDT vs SKIN

  • Autor subiect bloodyspuk
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

fi serios! auzi ce explicatie da el in legatura cu academiile sa nu mai spun de aliante.
bv voua draga baga ti la academii si la aliante sa va fie voua ** ca asa nu o sa dispareti niciodata,cred si eu:))))
Bafta in continuare la asta!:)))
 

DeletedUser

cum spuneam, skin un trib cu jucatori guralivi, atat. ca trib skin = 0. iar cum cineva in niste post-uri anterioare zicea ca nu intelege ce zic. Sfat : mai treci pe la scoala si invata si tu sa citesti, nu e o gluma, ci e ceva cat se poate de serios.
topicul l-am nimerit cat se poate de bine, faptul ca unii membri skin nu stiu sa citeasca, e normal sa creada ca nu aveam ce cauta aici, cineva a postat aici niste statistici C_N vs. Troan si a "uitat" sa spuna totul. iar acea conversatie pe YM! era doar sa confirme spusele mele si faptul ca eu nu mint in legatura nimic. eu daca gresesc, recunosc asta, nu vin si spun "vai ce destept sunt eu si ce prosti sunteti voi" sau "ce educat sunt eu si triviali sunteti voi" si multe alte abureli de genul asta.
intr-un joc ca si in viata reala falsi, prefacuti si mincinosi dispar foarte repede. acum astept de la voi sa spuneti ca, ati renuntat la L18 ca este o lume prea slaba pt voi si v-ati plictisit, iar acum va concentrati pe L20

Iar acum astept bla-bla-bla-urile voastre cum are drag si interes ;).


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chiar daca nu am fost implicat, pentru mine SKIN si BURN au fost cele mai bune triburi de pe l18 ... BURN inca mai exista dar nu cred ca vor mai continua mult si cred ca vor disparea si ei ca si SKIN din lipsa de adversari si plictiseala
 

DeletedUser

chiar daca nu am fost implicat, pentru mine SKIN si BURN au fost cele mai bune triburi de pe l18 ... BURN inca mai exista dar nu cred ca vor mai continua mult si cred ca vor disparea si ei ca si SKIN din lipsa de adversari si plictiseala

asta e cea mai tare din lipsa de adversari...
 

DeletedUser

asta am zis si eu, cand si-o iau pe coaje, toti zic toti ca se lasa din plictiseala, e cea mai josnica forma de scuza. bleahhhhh
 

DeletedUser

salut...ca membru al tribului SKIN as vrea sa stiu si eu de la cine ne-am luat-o pe coaja?

froso, nu conteaza, dar asa te-ai fi simtit:

"Înebunesc în tăcere.
Şi mă cojesc...
şi de ultimele suflări de viaţă.
Păcat de noi. Unde vom trăi ? Unde ne vom zbate
între lumină... între lumină şi noapte ?
Cumplit de albastru ochiul tău
Eu nu mai respir.
Mă cojesc în albastru...
punct"
 

DeletedUser

froso, nu conteaza, dar asa te-ai fi simtit:

"Înebunesc în tăcere.
Şi mă cojesc...
şi de ultimele suflări de viaţă.
Păcat de noi. Unde vom trăi ? Unde ne vom zbate
între lumină... între lumină şi noapte ?
Cumplit de albastru ochiul tău
Eu nu mai respir.
Mă cojesc în albastru...
punct"


ai dreptate si tu petrica:)
abia astept sa continuam jocul in toamna:)
 

DeletedUser

pai ei stiu ca aveati razboi cu UPS si PDT, iar in aceste doua razboaie v-ati cam ars si ce ati zis hai sa dam stergere cont ca avem "N" motive. eu am spus multe, dar voi ati inteles putine, pt ca adevarul doare.
 

DeletedUser

pai ei stiu ca aveati razboi cu UPS si PDT, iar in aceste doua razboaie v-ati cam ars si ce ati zis hai sa dam stergere cont ca avem "N" motive. eu am spus multe, dar voi ati inteles putine, pt ca adevarul doare.

oooo, a aparut avalonul..hai sa traiesti, prietene:tare:


cam prin ce statistici ai vazut tu ca ne-am ars?
 

DeletedUser

pai de ce nu ne spui tu de ce a disparut SKIN ?

p.s. vrei sa iti scriu in ebraica ca eu nu sunt parte din tribul Avalon ?
 

DeletedUser

asta am zis si eu, cand si-o iau pe coaje, toti zic toti ca se lasa din plictiseala, e cea mai josnica forma de scuza. bleahhhhh


gagauta ai ramas la fel ca trifreza si ca nochilica. ah da, stim.....si tu manageriezi un ,,team,,. Esti unul dintre motivele exodului sa stii.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

fo 50 si ceva la maxim 10, ca statistica nu mai am de unde sa-ti dau
 

DeletedUser18538

gagauta ai ramas la fel ca trifreza si ca nochilica. ah da, stim.....si tu manageriezi un ,,team,,. Esti unul dintre motivele exodului sa stii.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Nu mai spune, chiar asa?!
 

DeletedUser

Aici se spun numai jigniri ?
imi cer scuze ca cam intrerup pe aici aceste certuri dar nu ar trebui sa mai vorbiti depsre asta odata ce SKIN numai este acesta este un trib care aprtine trecutului deci acest Topic ar trebui INCHIS !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus