Pehashics

  • Autor subiect DeletedUser5203
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

iti zic eu ca asta a fost adevarul , ati fost scosi de cineva de pe lista , iar nici pana acum nu se stie cine v-a scos . Dar asta e , daca voi a-ti pierdut 2 sate si a fost atat de mare tragedia ... stau si ma gandesc la EC cum mai este ???
 

DeletedUser5957

la EC e mai rau daca jucator de 6mil de pct a ajuns sa aiba doar 300.000 pct. e rau
 

DeletedUser3235

unde vedeti voi ca la ~EC~ ii mai rau??
va preocupati de ~EC~ ... ~EC~ rezista mai bine decat ar face orice trib care ar fi in situatia de fata.
viorel24 tu cred ca ai o obsesie pt ~EC~ sau ai ceva cu ei ,am vazut vre-o 4-5 posturi in care intrebai de ~EC~ ...
te rog sa iti vezi de tribul tau si nu avea tu grija de ce face ~EC~ ... daca te intereseaza ceva de ~EC~ exita Tw-stats.
 

DeletedUser

Da poate ai dreptate e mult "mai bine" cand unii din cei mai buni jucatori renunta la joc ... si in plus cand sunt conflicte interne in trib ...
stai linistit ca stiu si eu ce exista si unde , dar daca tu vezi si spui ca totul este ok eu nu am sa te contrazic ....
 

DeletedUser8950

Da poate ai dreptate e mult "mai bine" cand unii din cei mai buni jucatori renunta la joc ... si in plus cand sunt conflicte interne in trib ...
stai linistit ca stiu si eu ce exista si unde , dar daca tu vezi si spui ca totul este ok eu nu am sa te contrazic ....

Ce se mai aude de razboi??de 2 zile nu s-a mai postat nimica pe forumul lumii clasice
 

DeletedUser

Ce se mai aude de razboi??de 2 zile nu s-a mai postat nimica pe forumul lumii clasice
Postez eu: ............

PS. Daca nu s-a mai postat nimic, poate nu mai era nimic de zis (pe extern) :confused:
Unii chiar nu tin la xx,xx posts per day.

Blablabla
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce se mai aude de razboi??de 2 zile nu s-a mai postat nimica pe forumul lumii clasice

care razboi?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus