Pentru Baghera2005

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

In primul rand vreau sa imi cer scuze pentru ca lam injurat pe Baghera2005 , sotia lui si copilul lui atunci pe loc parea ceva amuzant dar cum trece timpu parca imi este tot mai jena de mine ... cu aceasta ocazie vreau sa ii urez si sarbatori fericite lui si familiei lui si a tuturor care joaca triburi si nu numai si sper ca intre mine si baghera sa nu mai fie conflicte pe tema asta si sa ne purtam ca niste oameni maturi .


Inca odata scuze si toate cele bune .



Sarbatori Fericite !
 

DeletedUser13059

Si mai am de cerut scuze si lui Hetfield pe care lam jignit si pe el dupa care am devenit oare cum neutri am mai vorbit mia una alta dar faptele rele nu se uita niciodata asa ca trebuie ca macar acum de sarbatori sa ne golim de faptele rele , multumesc mult pentru intelegere si sper ca sa fie totul ok intre noi ca jucatori . Inca odata imi cer scuze si fata de Hetfield si ii urez si lui Sarbatori Fericite si numai bine
 

DeletedUser3061

cu certitudine toti am gresit... si eu imi cer scuze pentru modul in care am dsicutat cu raul... cu siguranta pevitoar intre noi doi nu vor mai exista astfel de lcruri... insa cu aceasta ocazie vreau sa le reamintesc tuturor jucatorilor si am marea rugaminte la voi toti nu mai amestecati ocul ci viata reala... vreti sa va luati de jucatorul x ok luati-va de el dar nu va luati de omul din spatele nikului, eu niciodata dar niciodata nici macar cu elite nu m-am legat de omul din spatele nikului ca sa zic asa .... cu siguranta atat eu cat si raul nu ne vom mai injura de acuma iainte....

sarbatori fericiete tuturor si sa ne auzim mai voiosi si mai intelepti in anul ce va urma ...

bafta raul, bafta tutror...
 

DeletedUser

Asa pupati-va si trimiteti invitatia.
Sa fie asta una din cerintele pentru a intra in Circ?
39.gif

Presupun ca vom afla in viitorul apropiat.





PS: Sarbatori fericite.
 

DeletedUser

rog adminilo sa inchideti aceasta tema

baieti au avut ce va de spus nu cred ca mai are rost aceasta tema
 

DeletedUser3061

Asa pupati-va si trimiteti invitatia.
Sa fie asta una din cerintele pentru a intra in Circ?
39.gif

Presupun ca vom afla in viitorul apropiat.





PS: Sarbatori fericite.



nu vad care este problema ta? tu ar trebuii sa iti vezi din punctul meu de vedere de ale tale... parerea mea... nu crezi tu ca asa ar fi mai indicat
 

DeletedUser2147

irelevant ce s-a spus aici din punctul meu de vedere. Este punctul meu de vedere personal, dar ai ras de CIRC de prea multe ori, ti-ai batut joc si de un alt trib doar de distractie, scuze e una, dar ca eu sa te vad ca aliat imi e imposibil, ca coleg niciodata.
Unele lucruri se pot ierta, spala cu buretele, unele nu
 

DeletedUser

mdap
mai lipseste ca sa ii dai in cap lui raul82io ca a avut tupeul sa isi ceara scuze.
hetfield cred ca ti-a cerut tie scuze ca OM si nu ca jucator. daca nu iti dai seama de asta e grav.
 

DeletedUser2147

mdap
mai lipseste ca sa ii dai in cap lui raul82io ca a avut tupeul sa isi ceara scuze.
hetfield cred ca ti-a cerut tie scuze ca OM si nu ca jucator. daca nu iti dai seama de asta e grav.
irelevant cine esti, daca nu stii despre ce e vorba, taci din gura si abtine-te. Daca stii inseamna ca faci pe prostul, ceea ce e grav, pentru ca exista sansa sa fi cu adevarat.

Bad mood today
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus