Pentru cei care credeau ca le-au vazut pe toate.

osândă

member
Scor reacție
1

No comment!

Untitled.jpg
 

DeletedUser15142

:)))))))))))))))

Mai stiu unul asa..pe lumea 9..dar satele nu erau unu langa altul....

Avea pe fiecare Biserica 3.
 

DeletedUser

pe toate satele biserica 3 am gasit si eu: dar sa aiba atatea biserici una peste alta nu!
 

DeletedUser

Ce i aia ? manastirea Tanacu?...sau Spirala lui Bivolaru?...ori anasambulu Stonehenge ?, cine sta in centru se ridica la Doamne -Doamne :) ??...n am mai vazut demult asa ceva, sau ma rog , asemanator, nu chiar asa.E de pus la rama, sa starneasca din cand in cand cate un zambet:)
 

DeletedUser

am mai descoperit si eu ceva de genul asta ,dar nici chiar asa...trebuie insa sa recunoastem ca arata bine pe harta...are omul harta impodobita ca de sarbatori :D
 

DeletedUser

nimeni nu s-a nascut invatat.

e corect si adevarat...si de multe ori trebuie sa aiba si cine sa l invete ( sa aiba rabdarea necesara - sa nu i dea repede cu titulatura de n00b irecuperabil)...insa cine e proprietarul acelor sate , vrand, nevranda avut si un simt artostic deosebit :)...a iesit o rozeta pe ciste...
 

DeletedUser

un trib scoala ... se mai infiinteaza pe vreo lume ???:confused:

:D:D:D:D:D

Tribul ABC...



Descriere
Tribul ABC... recruteaza noobi.

Da, ati auzit bine, ABC... este un trib scoala destinat exclusiv formarii si antrenarii jucatorilor. Toti cei cu cunostinte precare de triburile sunt invitati sa adere la trib.

Tribul ABC... nu este infiintat pentru a satisface setea de putere a anumitor persoane, ci pentru a mari "rating-ul" serverului romanesc. Cand jucatorii cred ca sunt pregatiti pentru a da piept cu lumea pot pleca fara nici o problema din trib. Cand serviciile tribului nu vor mai fi necesare acesta se va desfiinta.
 

DeletedUser20869

Mai stiam pe unul care avea probleme cu credinta :)
Credea ca daca are credinta 3 trupele is de 3 ori mai puternice :)
 

DeletedUser25671

ce e foarte ciudat este ca are biserici pe toate satele intr-o zona unde are numai colegi si aliati :D
 
Sus