Pentru divertisment :(

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2147

Omfg, ce vad aici ma uimeste, si ma face sa imi para rau ca membrii tribului meu m-au indemnat sa incep sa intru pe forumul mare, ca sa apar aici interesele tribului meu, KING.
Ce pot sa spun, am citit toate mesajele, si raman cu un gust foarte amar, dupa ce am jucat pe tribalwars, am renuntat acolo ca sa pot vedea de L1 de pe .ro , cu toate ca alex_ntz m-a indemnat sa nu o fac.
Si acum vad cum niste oameni ca barony , datorita faptului ca nu pot trece peste niste dispute personale , hotaresc sa scoata din joc un jucator de locul 2, ca niste oameni ca luebeast, sir soreen, barony, lizard king , hunter , sper sa nu omit pe cineva , nu gasesc o solutie pentru salvarea LEON-ului, si hotaresc sa dizolve tribul, prin scoaterea lui din CA.
Sunt curios, cine va mai avea curajul sa intre in cloaca numita CA? imi cer scuze daca jignesc anumite persoane, imi cer scuze doar lor, prietenilor din CA pe care ii am, si imi pare rau ca au ales acea tabara.

Ma scarbeste cand vad oameni ca barony ca acuza si fac ce fac, dar si mai mult cand vad jucatori ca cheguevarra , chiar daca are dreptate in ce spune, se ascunde dupa acest nume, in loc sa isi spuna numele.
La fel, si lacry, care se lauda cu obiectivitatea sa, dar nu poate sa recunoasca ca tine cu avalon in aceasta disputa, si din aceasta cauza este foarte subiectiv.

Sper doar sa se trezeasca odata un moderator si sa inchida acest topic, care a devenit mai penibil decat Emisiunea lui Dan Diaconescu de pe zeroTV, si la intrecut de mult pe gigi becali.

De asemenea , in caz ca citeste, il anunt aici pe uscatelu, ca daca are nevoie de vreun ajutor, de absolut orice fel, doar sa ma anunte printr-un mesaj in joc, si il voi ajuta.

Si , ca sa nu se inceapa cu presupunerile, am scris ce am scris aici din calitate de jucator , nu de reprezentant al tribului [KING].
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus