Pentru Jucatori Santajati ....

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser706

EARTH and WAR
EW

Desi sunt un jucator "singuratic" am decis sa infintez acest trib si sa joc cu o singura misiune ...
Apararea oricarui jucator haituit pe nedrept de jucatorii "meseriasi" in a ataca doar pe cei mai slabi ca ei , dincolo de spiritul de ONOARE SI RESPECT fata de orice coleg de joc ..
Cine doreste sa m i se alature in incercarea mea de a aduce onoare si respect fata de prieteni dar si fata de dusmani , e bine venit alaturi de mine.
Daca mai sunt jucatori care cred ca acesta este doar un joc , si ca la fel ca in orice joc aici se vad caracterele , si doreste sa lupte exclusiv contra jigodilor din joc .....e bine venit alaturi de noi .
Stiu ca mi voi atrage "valuri" de antipatie , si ca voi deveni tinta numarul 1 , pentru multi ....dar cat timp voi avea un singur soldat in sat i l voi trimite suport la cei atacati dincolo de spiritul este un simplu joc nimic altceva
Poate ca nu voi prinde sfarsitul jocului ....poate in doua saptamani voi avea 5-6 atacuri pe zi , dar cat voi juca singurul motiv va fi sa i sprijin pe altii [ asa cum am fost si eu sprijinit cand am inceput in lumea 1 pe TRIBALWAR ] si sa devin un parter , pe masura celor care tot ameninta in dreapta si n stanga.
Oricine va fi amenintat , santajat , doar pentru ca omul nu este intr un trib , va primi imediat suport de la mine . In plus voi incerca sa l ajut cu sfaturi sa se dezvolte pentru a nu fi atacat .
Sper sa gasesc si alti jucatori care dincolo de jocul in sine , vor sa joace si in spiritul unor adevarati luptatori [ONOARE , RESPECT , CINSTE ]
Adevarati luptatori , nu cer taxa de protectie , nu santajeaza , si nu se mandresc cu a invinge pe unul mult mai slab ..
Un luptator ..nu va ataca niciodata un jucator dezarmat ....sau pe la spate !
Cine crede in lucrurile astea este bine venit alaturi de mine , orice trib crede in spiritul ONOAREI , si doreste sa ma sprijine ....va fi binevenit .
Cine este interesat ma poate contacta in joc , atat in lumea 1 cat si in lumea 2 ..
Pentru "smecherii" jocului ...sigur ma ve ti scoate din joc , intrebarea este cati voi lua cu mine atunci cand voi iesi !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus