Pentru old school-isti

  • Autor subiect DeletedUser17342
  • Data de început

Black is Back

member
Scor reacție
1
Eu am alta impresie. Au disparut pana si moderatorii. Pe vremuri colcaiau pe-aici albastrii .Cand ii vedeam,aveam impresia ca sunt fani Universitatea Craiova :D Vad ca mai e un singur moderator care asteapta sa-l bage in somaj tehnic.Domne ce s-a ales de "locul " asta ?! Am inteles ca a fost genocid in masa .La cate s-au intamplat pe-aici,nici nu stiu daca zambetul meu mai are vreun farmec?!!! :D Sincer ca sinceritatea ma caracterizeaza si cu mana pe inima,eu cred ca am ceva din ADN-u lu' Nostradamus ......hahaha
 

DeletedUser21703

Dar de pe L 5? Astia care si-au facut debutul pe 5, sunt considerati old school?:)
 

DeletedUser49084

Moamaaa, da' are ceva vechime forumul asta. Eu nu am mai jucat de vreo 2 ani. Nu ma prea incadrez la categoria de "batranete"
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Invit toate vechiturile si antichitatile la Ziua Lu Paul :D
Baieti si gajici! Puteti sa ma spanzurati si cu capul in jos, eu tot ii fac Ziua Lu Paul . Cum dracu se creeaza un eveniment !? Cine vrea sa participe la Ziua Lu Paul ? Am facut si tort. Aducem si artificii :D
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Pt aia vechi. Eu am evoluat. De la topor si sabie la arme smechere. De la costumatie de cavaler la constumatie de specialitati moderne . Daca vrea cineva sa imi rupa capu ,aici ma gasiti cu nickname-ul ala :p
Nu bag bani in joc ca eram mult mai smecher ....hahaha
 

Atașamente

  • Screenshot_20200131-162747_Sniper 3D.jpg
    Screenshot_20200131-162747_Sniper 3D.jpg
    342,9 KB · Vizualizări: 170

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
daca pui poza aia cu tine, in costumul lui adam, aia de mi-ai trimis-o pe whatsapp, o sa vada tot forumul ce arma detii tu negrule :))))
 

Deleted User - 743794855

Ia sa vedem:

Am jucat pe lumea 1 cu numele de uxini si am fost in HD.
Imi mai amintesc ca ne luptam cu SOF parca... anul nu-l mai stiu dar cred ca era undeva prin 2006-2008...
 
Sus