pentru toti dacii

DeletedUser

cum ar fi sa vorbesti cu un vecin chiar de langa tine si sa ti dai seama ca dupa o sapt te trezesti intr o dimineata deja atacat de el sub pretextul ca te vede pe harta cu rosu si ca nu esti aliat si nimic cu tribul lui.asta este si cazul meu.fac parte din tribul DAC pe lumea 2 si ma uit la aliante si vad ca avem alianta cu CIRC(atacatorul)...dar cand ii scriu diplomatului lor aflu de fapt ca exista o problema in conducerea noastra si ca de fapt nu am fost niciodata aliati sau ceva de genul.
ii scriu si diplomatului tribului meu si aflu ca de fapt cica EXISTA alianta facuta dar ca celalalt nu o recunoaste....asa ca eu sunt plimbata de la ana la caiafa asta in timp ce vecinul meu si inca un coleg de al lui isi fac de cap prin cele 2 sate pe care le detin facandu mi praf totul.i am scris si capeteniei de trib...dar se pare ca atat el cat si restul de diplomati din trib sau capitanul de k ....dorm...si tot dorm si nu catadicseste nimeni sa rezolve porblema sau macar sa ma sprijine cu ceva...
ca si consolare diplomatul cu care am vorbit din tribul meu imi spune ca asa e in acest joc...se mai si pierde....ok zic eu....dar d c sa pierd din vina altuia?sa pierd din vina mea...daca el e vinovat se pare ca nu recunoaste...daca celalalt trib e vinovat nici ala nu recunoaste....asta e o amenintare pt toti dacii pt ca presupun ca nu sunt singura care vede dusmanii ca aliati pe harta....deocamdata m a atacat doar CIRC dar poate ma trezesc maine poimaine ca ma ataca toti.....se pare ca in lista aia sunt trecute toate triburile si noi suntem vezi doamne in relatii pasnice cu toti....
sunt foarte indignata si nu mai stiu ce sa cred.....
nu aveti decat sa ma dati afara din trib...asta nu ar fi decat o alta marsavie....asta daca nu plec eu ianinte....e josnic ce se intampla ....nici macar nu sunteti in stare sa ma lamuriti si pe mine de vinovati....!;lasa ca se poate sa ma duc iar la margine nu?asta e fair play in jocul asta,
 

DeletedUser

un sfat kitty - intotdeauna joaca gandindu-te ca nu ai trib si joci singura...si abia apoi gandeste-te ca ai trib si ca te poate ajuta. In primul rand tu te sa fii tare si apoi sa te bazezi pe trib.

si succes...la mine toti sunt rosii pe harta :D..asta nu inseamna ca toti sunt dusmani ;)
 

DeletedUser

multiacount

kitty, imi pare rau, dar chiar esti rosie pe harta.

nu ti se pare curios ca Oaia si teddyboy s au dezvoltat cam rapid?lumea 2 a inceput la fel pe toata lumea dar ei deja sunt cu atatea sate.nu ma mira punctajul pe cat ma mira armata cu care m au atacat timp de 12 ore ieri.atacuri sustinute intre ei.ba cu armata mica,ba cu spioni ba la final cu armata mare.

Acest post incalca regulile forumului. Regula incalcata este:
1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.

La urmatoarea acuzatie pe forum iei un avertisment.
ciuly
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

jucatori de valoare, care stiu sa joace, si au investit mult timp in joc....
 

DeletedUser

re

cred ca nu ai nimerit tribul Dac care trebuia, s-a ajuns la o diferenta f mare intre triburile Dac din pacate. Iti recomand Dac44 pe viitor ;)
Si asta e cu diplomatia azi e pace maine e razboi trebuie sa fii pregatita. Eu unul merg dupa premiza ca mai degraba joci colectiv decat individual.
 
Sus