Pentru tribul C.T.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Avand in vedere revenirea unei anume persoane in TT eu nu ma voi mai intoarce pe lumea 6. (Contul de pe lumea 3 a fost sters astazi.) Avand in vedere faptul ca nu o sa mai revin, ca am sitter pe cont si ca nu am cum sa va anunt altfel asupra acestui aspect am zis sa postez aici. Eu unul as vrea ca satul meu sa ajunga la sitterul pe care l-am avut, din punctul meu de vedere merita satul pentru ca a pierdut destul timp avand grija de el. E doar o sugestie.

Va rog frumos sa nu imi scrieti mesaje private pe forum, nu o sa mai intru deloc pe forum asa ca nu o sa pot sa raspund.

Pentru persoanele care au acces la adresa mea de e-mail nu imi dati add pe mess pentru ca in general dau ignore daca mi se da add fara sa stiu cine e (in lista mea de mess se afla doar prietenii mei din viata reala, alte persoane nu au ce cauta). Mi se pot scrie e-mailuri, o sa raspund daca vreau si cand o sa am timp.

Asta e ultimul meu post pe forum. Nu o sa mai revin nici in jocul triburile si nici pe forumul asta.

Dupa cum se poate vedea nu am numit persoana din TT despre care vorbesc. Cei din CT si TT stiu despre cine e vorba. E suficient ca stiu ei. De altfel e usor de inteles de ce plec si e usor de determinat si persoana la care fac referire.

Se pare ca pentru persoana respectiva (aia din cauza careia plec) am ramas inca incomod si nedorit pe acest forum. Parerea asta nu are cum sa mi-o schimbe pentru ca a demonstrat recent aceste aspecte.

Nu am primit nici o sanctiune in joc sau pe forum. E suficienta o fraza din partea respectivei persoane ca sa inteleg ca sunt inca incomod si nedorit pe acest forum. E posibil sa nege respectiva persoana ca as fi incomod si nedorit de ea (acea persoana) pe forumul asta, pacat ca actiunile respectivei persoane demonstreaza contrariul.

E posibil sa se spuna ca e un atac la adresa respectiei persoane. Nu am dat numele si nu am facut decat sa spun de ce plec eu unul nu vad nici un atac aici. Desi daca ma uit in tichetele mai vechi de la suport vad parerea respectivei persoane legata de un mesaj mai vechi de retragere.

Legat de un eventual proces impotriva triburile nu voi fi implicat, dar au acordul meu sa ceara sa vada tichetele mele. Nu cred ca e nici un secret.

Adio.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus