Personalitati Lumea 10

DeletedUser

Daca tot suntem cu off-topicul aici, imi dau si eu cu parerea; pana acum, din experienta mea de joc (care nu e putina), am observat ca doar looserii se leaga de timpul acordat vietii private versus timpul acordat jocului. Zau asa!:eek: Pe cine intereseaza viata celuilalt in atat de mult incat sa-i zica sa nu mai traiasca intr-atat jocul? Va zic eu ca numai pierzatorii din joc, numai aia isi dau seama deodata ca au pierdut timpul in joc(timp mult/putin, nu conteaza), si incearca sa faca din asta un defect al celuilalt. Asta e penibil!
 

DeletedUser

nu are absolut nicio relevanta viata privata cu timpul acordat acestui joc ... chiar absolut nicio relevanta.......esti la munca ( faci o nenorocita de baza de date de 6500 persoane cu cate 20 de pozitii fiecare ....... si ??????? ce ma impiedica sa imi programez atacurile intr-o pauza sau sa mai dau cate o recrutare in masa ....??????? ) ... cine vreasa joace acest joc , il joc si dintr-un cotet de gaini avand un modem conectat la laptop ........ asa ca PRESUPUN CA DISCUTIA ESTE INCHEIATA PE ACEASTA TEMA ...
 

DeletedUser24444

Poda du-te si plateste energia electrica...:))
Romanania va creste prin bun simt si responsabilitate...:))
 

DeletedUser13799

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Reveniti la subiect va rog.
 

DeletedUser

hmmm

Deci nu dau dreptate nimanui, dar deja devine hidos!

Triburi
Locul 1 Cio trib in care s au ciocnit 4 triburi mari (immo, stars, ext, 13, gamma)
Jucatori:
Lupu22 (nicole u ar the best) and second Derago
locul 3 Dannyboy
Jucatori dezamagitori
prea multi si fac spam
Trib dezamagitor
Stars (Oameni extrem de buni, lideri de kakao)

Vorbesc pentru zona K 32 sa nu mi o luati in ... (nume de rau)

Va pupa legenda vie, sau fantoma viselor din die.!
 

DeletedUser

deci sa incepem ora de istorie:
A fost odata ca-n povesti, a fost ca niciodata o prea frumoasa LUME 3 care avea triburile ei! :)) si pe aceasta prea frumoasa lume erau si sunt 2 mari triburi care se razboiesc de aproape un an! Unul este Scitii ( tribul de pe primul loc) altul este Die. (tribul de pe locul 2)!

Vi-a placut scurta introducere in istoria acelei lumi???:tare:
 

DeletedUser

deci sa incepem ora de istorie:
A fost odata ca-n povesti, a fost ca niciodata o prea frumoasa LUME 3 care avea triburile ei! :)) si pe aceasta prea frumoasa lume erau si sunt 2 mari triburi care se razboiesc de aproape un an! Unul este Scitii ( tribul de pe primul loc) altul este Die. (tribul de pe locul 2)!

Vi-a placut scurta introducere in istoria acelei lumi???:tare:

Ai uitat sa completezi ci celelalte evenimente mai putin importante.
Aparitia tribului EVIL.
Fuziunea dintre Die. si LR
Aparitia tribului PUNKS(de mai multe ori daca tin bine minte)
Si ceva mai recent , fuziunea dintre TLB si Scitii.
Desigur , mai sunt si altele , dar vad ca nu prea mai sunt in stare sa-mi amintesc.
 

DeletedUser

eu am facut doar introducerea in istorie :))) daca vrea discutii avansate sa se duca pe forumul L3!
 

DeletedUser4380

Burn si Scitii si au mai fost ...si LR au fost cu PUNKS mai totdeauna ,...he he he pana atunci sa revenim la ale noastre
 
Sus