Personalitati lumea 13

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28619

Cei mai dezamagitori jucatori..
1) cei care au fost in Fire!!! si dupa fuziunea din care s-a creat Regal au plecat la vreo 2-3 saptamani.. pentru ca "devenise ~B~B~ un pericol, isi muta jucatorii buni - muhamad ali &Co la granita cu Regal, trebuia facut ceva urgent!". Si au facut.. au dat bir cu fugitii, si ne-au lasat noua, celorlalti razboiul lor cu angry.
Aaa.. da, si eu eram un leader arogant, care nu-i respecta. Asta asa e.. ma recunosc si ma regasesc in caracterizare :D

Evident dezamagitori, in varianta ta!

Cei care au fost in Fire!! pe K64 ...multi dintre ei au condus Fire!! ...pana la fuziune. Erau fosti jucatori de L3 al caror mod de intelegere nu ai cum sa-l patrunzi. Nu ai facut nici tu si nici ceilalti din conducerea Regalului vreun efort de a intelege ce se intampla in K64. Faptele vorbesc ...in alea 2-3 saptamani v-am semnalat toate problemele de acolo...dar voi nu vedeati decat Angry in fata. Comunicarea va era cam straina. Nu te mai mira si dezamagi atata ...acum, in public.
In plus...nu iminenta razboiului cu BB ne-a facut sa mergem la ei. Faptul ca voi erati pe alta lungime de unda ne-a determinat sa gasim alternative. Sincer, nici unul dintre noi nu a dorit creearea Regalului cu adevarat, pentru ca stiam ca nu avem viitor in el.
Asa ca ...te rog sa nu mai vorbesti in necunostinta de cauza.
E f usor sa fii arogant. Mai greu e cand trebuie sa te apleci si spre lucruri ce implica alte virtuti pe care, dupa felul cum te afisezi, nu le ai. In conducerea unui trib cu membri ce au un IQ normal e necesar stii sa comunici...nu sa impui si sa te astepti sa fii ascultat.
Imi cer scuze fata de ceilalti ...dar trebuia sa fac aceste precizari.

Muhamad Ali ...s-a dovedit a fi un adevarat lider. Si asa va ramane...
A reusit sa faca sa lucreze impreuna caractere puternice si sa tina tribul mult timp pe primul loc. Macar asta il califica...
Cand BB ul a ramas fara jucatori activi... abia atunci s-a sictirit si a facut ce a facut. Personal nu as fi procedat asa....dar e alegerea si dreptul lui.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stai sa ne intelegem.
1) tu, alaturi de cei din Fire!!! - ati venit, ati lasat in Regal un razboi cu angry si apoi ati plecat datorita faptului ca muhamad - cu care noi aveam PNA - era prea aproape de voi, sau cum?
2) ce trebuia eu sa fac - in conditiile in care am dus razboiul vostru mai departe? sa uit de angry, si sa.. sa ce? sa vin eu la granita cu ~B~B~ul sau ce sa fac? eram intins pe 6 continente. NBZ, SW, angry, ulterior am ajuns si la ~B~B~ cand voi erati deja de mult plecati si - culmea.. culmilor, sa nu zic altfel - atacati Regalul.
Chiar nu cred ca imi poate cineva reprosa ca nu m-am implicat in absolut toate conflictele pe care le-am avut.
3) Muhamad e lider, a condus bine tribul, l-am mentionat si eu la loc de cinste - daca ai sa citesti - in clasamentul facut de mine.
In privinta ta, si a celor care ati plecat.. nu pot sa zic decat ca ati fost "destepti". Ati venit, ati lasat pe umerii nostri razboiul cu angry, apoi culmea "ce atata angry, ca mai suntem si noi astia din k64, vine muhamad peste noi, trebuie sa plecam - pa pa!.." si la sfarsit - tot felul de justificari, una mai ... ca alta.
Si la sfarsit - eu am avut ochi numai pentru angry.. mda.
Replica ta e cam aceeasi ca in bancul cu betivul care intra in metrou, se aseaza pe scaun, vomita pe ala de langa el.. si cand respectivul suparat ii cere socoteala, ii zice "ce vrei baa.. borâtule!"
De aia aveam ochi mai mult pentru angry, pentru ca voi ati fost incapabili sa gestionati situatia creeata din vina voastra, nu din vina mea - eu cu angry n-am avut nimic de impartit inainte.. ba chiar dimpotriva..

Ce am scris mai sus sper sa nu fie considerat off-topic, e justificarea elaborata a optiunilor mele anterioare - de ce i-am considerat cele mai mari dezamagiri pe Rammana&co.
Mai departe - nu mai comentez, un eventual raspuns la acest mesaj nu va mai avea o replica din partea mea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stai sa ne intelegem.
1) tu, alaturi de cei din Fire!!! - ati venit, ati lasat in Regal un razboi cu angry si apoi ati plecat datorita faptului ca muhamad - cu care noi aveam PNA - era prea aproape de voi, sau cum?
2) ce trebuia eu sa fac - in conditiile in care am dus razboiul vostru mai departe? sa uit de angry, si sa.. sa ce? sa vin eu la granita cu ~B~B~ul sau ce sa fac? eram intins pe 6 continente. NBZ, SW, angry, ulterior am ajuns si la ~B~B~ cand voi erati deja de mult plecati si - culmea.. culmilor, sa nu zic altfel - atacati Regalul.
Chiar nu cred ca imi poate cineva reprosa ca nu m-am implicat in absolut toate conflictele pe care le-am avut.
3) Muhamad e lider, a condus bine tribul, l-am mentionat si eu la loc de cinste - daca ai sa citesti - in clasamentul facut de mine.
In privinta ta, si a celor care ati plecat.. nu pot sa zic decat ca ati fost "destepti". Ati venit, ati lasat pe umerii nostri razboiul cu angry, apoi culmea "ce atata angry, ca mai suntem si noi astia din k64, vine muhamad peste noi, trebuie sa plecam - pa pa!.." si la sfarsit - tot felul de justificari, una mai ... ca alta.
Si la sfarsit - eu am avut ochi numai pentru angry.. mda.
Replica ta e cam aceeasi ca in bancul cu betivul care intra in metrou, se aseaza pe scaun, vomita pe ala de langa el.. si cand respectivul suparat ii cere socoteala, ii zice "ce vrei baa.. borâtule!"
De aia aveam ochi mai mult pentru angry, pentru ca voi ati fost incapabili sa gestionati situatia creeata din vina voastra, nu din vina mea - eu cu angry n-am avut nimic de impartit inainte.. ba chiar dimpotriva..

Ce am scris mai sus sper sa nu fie considerat off-topic, e justificarea elaborata a optiunilor mele anterioare - de ce i-am considerat cele mai mari dezamagiri pe Rammana&co.
Mai departe - nu mai comentez, un eventual raspuns la acest mesaj nu va mai avea o replica din partea mea.


Robert, esti om in toata firea, nu crezi ca e mai bine sa lasi pe altii sa faca circ pe extern???
Jucatorii care i acuzi tu de tradare, imi erau prieteni.Eu cand am recrutat am recrutat pe simonica si cata700.Sunt doi juc care-i stiam de mult timp si care daca nu sunt respectati pleaca.In vremea aia Regal nu a stiut sa i respecte, asa ca au plecat unde au crezut ca sunt respectati.Rammana este un jucator foarte bun, dar mai sus de atat este un om in toata firea, un om care a stiut sa respecte si cand ma rugat sa-l las in FIRE,(din cate stiu CRAH a revenit si vroia sa refaca FIRE) l-am lasat cu cea mai mare placere, le-am zis la toti,daca vor sa plece.
Sper ca am rezolvat si sper ca intelegi, e mai frumoasa harta...
PS:Nu ma intereseaza cine,ce si cum este.Un trib care nu arata nimic, un trib care a plecat cu niste jucatori de care nu auzise nimeni(mare parte)a facut lucruri frumoase.A luptat cu triburi in care erau juc de mare valoare, juc care nu erau la prima lume.A ajuns pe 1 si a luptat cu toata harta pana in momentul in care a ramas fara jucatori.Un trib cu 60% sittere si cu toata harta in cap, e greu de condus, dar cu toate astea v-a arata cum se lupta si cu toate astea niciodata nu a cerut pace(sarbatori,etc).Intriga isi spune cuvantul, nu realitatea ;);)
O seara minunata, multa bafta fostilor colegi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus