Peste 1000 de sate in oricare fereastra

DeletedUser

Am o mica sugestie: am depasit de curand 1000 de sate pe l9 si am probleme in a le vedea corect. Prima problema este in a fi lasati sa avem oricat de multe sate pe pagina (depinde de fiecare daca vrea sa si le afiseze pe toate sau nu), dar mi-e imposibil sa le redenumesc asa. Am un script care le redenumeste de forma
001 Nume sat
002 Nume sat
003 Nume sat

etc, presupunand ca vorbesc cu cineva sa schimbe scriptul sa contina 4 cifre in ordonare, tot nu le pot redenumi pe toate, din motivul aratat mai sus.

O zi buna si multumesc pentru timpul acordat !

Am postat-o cu copypaste din ticket...dati-va cu parerea.

LE: am deja scriptul care imi redenumeste satele in 4 cifre....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

Pro, nu-mi place cand ma limiteaza cineva, oricum nu ajuta cu nimic limitarea la 1000, nu mareste viteza prea mult...
 

DeletedUser

Sa stii ca o diferenta la timpul de incarcare intre a-mi afisa toate cele 800 sate sau doar una dintre grupe imi este un pic sesizabila ( la fel si redenumirea este un pic greoaie ) , o solutie ar fi grupele si redenumirea satelor in fiecare grupa separat chiar daca le-am avea cate 2 sate cu acelasi nume . Problema asta s-ar putea rezolva prin afisarea satelor exact ca la profilul jucatorilor unde afiseaza doar 100 sate dar unde exista acel buton 'afiseaza restul de xx sate' , s-ar putea face ca afisarea standard sa fie tot pe un numar definit de sate dar sa existe si acolo acelasi buton 'afiseaza toate satele'

Pro .
 
Sus