Petreceri tribale 2010

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser

poate o sa vin si eu...

Ahaaaa! Sa te dai bine pe langa Ingerasa sa modifice/stearga/deschida topicul de spam. O sa iesi ieftin! Una bucata streaptease...desi ma mir cum de nu se plictiseste de replica asta ca'i fumata grav.

Have fun!
 

DeletedUser

da sa vezi ce o sa ma rog de ea sa "modifice/stearga/deschida topicul de spam" de asta nu mai pot eu de forumul lumi 11 uni isi fac treaba alti sunt doar umplutura asa e peste tot :) poate acum o sa citeasca si ei pe acolo ce am scris si o sa li se faca mila la vreo unul sa se ocupe de forumul ala ...=))
 

DeletedUser

Daca il aduce cineva de urechi pe blaandy , vin instant acolo :D

Setzel vrei sa te bag sub masa? :D Sa te fac de rusine ca beau mai mult ca si tine?
Din pacate nu pot veni :( am treburi mai importante de facut. Am fost pedepsit sa bat covoarele si sa fac curatenie din aia generala inainte de pasti :(. In plus doar acum am aflat de intalnire si doar cu avionul as putea ajunge la timp la intalnire si nu mai sunt bilete. :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Ahaaaa! Sa te dai bine pe langa Ingerasa sa modifice/stearga/deschida topicul de spam. O sa iesi ieftin! Una bucata streaptease...desi ma mir cum de nu se plictiseste de replica asta ca'i fumata grav.

Have fun!

Draga mea, daca pe tine te plictiseste replica mea, sincer mie mi se cam falfaie.
Mai bine gandeste-te sa vii si tu ..socializarea e buna si zau, acum ca e primavara chiar se merita sa iesi din casa :)

Setzel vrei sa te bag sub masa? :D Sa te fac de rusine ca beau mai mult ca si tine?
Din pacate nu pot veni :( am treburi mai importante de facut. Am fost pedepsit sa bat covoarele si sa fac curatenie din aia generala inainte de pasti :(. In plus doar acum am aflat de intalnire si doar cu avionul as putea ajunge la timp la intalnire si nu mai sunt bilete. :(

Hai si pe la mine sa ma ajuti la curatenie, platesc eu avionul si in felul asta il bagi sub masa si pe Setzel :D
 

DeletedUser

Deja se pune altfel problema, blaandy, te-a pus putin pe ganduri....
E valabila oferta doar pentru el ? :rolleyes:
 

DeletedUser

Hai Setzel sa te vad, faci tu acest mic efort sa vii sa pici sub masa. si asa de un an te lauzi ca vii in bucuresti :D sunt curios daca se va strange lume. mi-e frica sa vin si sa nu am loc. poate imi iau avertisment din nou :)) pacat ca nu pot veni multi veterani de-ai triburilor :(
 

DeletedUser

era vorba ca se posteaza lista cu cine vine... inca nu se stie? se lasa cu surprize?
 

DeletedUser6681

va astept incepand cu ora 20.00 acolo

sper ca va iesi frumos :D

va doresc numai de bine si cu bine :D
 
Sus