Petreceri tribale 2010

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser5970

Bre, la Bran avem un tribal care detine cabana, pariu ca va face reducere pt ca impartiti aceeasi pasiune ? :D
 

DeletedUser

La constanta facem si noi ceva?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu pot sa iti spun ce as face eu ca ma baneaza astia... da' e apa rece perioada asta :p
 

DeletedUser

de spamat cand mai bem?

This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 4 seconds.
 

DeletedUser523

Pai nu am mai avut timp sa intru si pe forum din timp ca sa organizez ceva :)
 

DeletedUser

Noi ne pregatim pt ultimul week end din martie, locatia o dezbatem deocamdata :)
 

DeletedUser

bre sincer nu stiu de ce scriu pe acilea....dar ma gandeam sa facem o intilnire la padure la hagieni (vama veche) de 1 mai (acolo unde is 100 de vipere pe metru patrat:)) acum pe bune ce ziceti ?? ...avem si oferte pt sefa nr 0 ii platim transportul si cazarea si masa (daca nu retrogradeaza targu mures in liga secunda), pt sefa nr 3 (pe langa ban) o luam la pachet cu harem cu tot :):) si daca doreste ii asiguram si ingerasi si surioare si...;eventual; 34 .....de sticle bre...de vipere se ocupa asta micu.....cum ii zice .....just4han (e mai musulmana formularea:)) :):) iar pt ingerasi si domnisoare sexy asiguram si stiluri vestimentare (convingatoare de liane) (promit un tort de mus de ciocolata ca oricum nu conteaza:)....)...sa zicem ca cu acordul cuiva atentam si la ....circum....spectie de.cizie....acum pe bune hai sa facem o baie in mare....in cazul in care raspunsul este afirmativ ar trebui sa asiguram si asitenta medicala de specialitate:).....


I'd Do Anything For Love (But I Won't Do That) for my ....last....love.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bre, pot sa pun si eu conditiile?
1. fara masterban (decat ridicarea pedepselor... eventual)
2. fara plimbari prin ploaie
3. fara OPC
4. tot ce e de 34 (sau peste) tre sa treaca pe la mine ca sa ii fac verificare (ebuliometrica, logic)
5. platesc doar turcii
 

DeletedUser

bre sincer nu stiu de ce scriu pe acilea....dar ma gandeam sa facem o intilnire la padure la hagieni (vama veche) de 1 mai (acolo unde is 100 de vipere pe metru patrat:)) acum pe bune ce ziceti ?? ...avem si oferte pt sefa nr 0 ii platim transportul si cazarea si masa (daca nu retrogradeaza targu mures in liga secunda), pt sefa nr 3 (pe langa ban) o luam la pachet cu harem cu tot :):) si daca doreste ii asiguram si ingerasi si surioare si...;eventual; 34 .....de sticle bre...de vipere se ocupa asta micu.....cum ii zice .....just4han (e mai musulmana formularea:)) :):) iar pt ingerasi si domnisoare sexy asiguram si stiluri vestimentare (convingatoare de liane) (promit un tort de mus de ciocolata ca oricum nu conteaza:)....)...sa zicem ca cu acordul cuiva atentam si la ....circum....spectie de.cizie....acum pe bune hai sa facem o baie in mare....in cazul in care raspunsul este afirmativ ar trebui sa asiguram si asitenta medicala de specialitate:).....


I'd Do Anything For Love (But I Won't Do That) for my ....last....love.....

sefa 0 zice ca daca se plateste drum cazare si masa, vine pentru toata vara :D
 

DeletedUser

bre, pe 1 mai sa ajungem, nu a zis nimic de plecat... si sa-l vad pe unde mai scoate camasa daca pe mine ma ia la pachet cu harem cu tot... o sa fie cam expensive
 
Sus