Petreceri tribale 2010

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser

off vinul asta ce poate sa faca.....asta e am afirmat ma tin de promisiuni.......:):):)

la vara va duc in dubai bre.....
 

DeletedUser

vezi ca voi fi in tara, dar vin decat daca ma lasati sa bag un karaoke :D
broasca testoasa se stie ;)
 

DeletedUser

la ultima afacere am pierdut 11k :)) nu cred ca ma mai bag
cu amicii doar bere si karaoke :p
 

DeletedUser

o da la mai multe pierderi ....bre niste euro nu vrei???

iar pt sefa nr 0 cu deosebita placere ii asiguram cazare masa si transport pt un concediu prelungit....nu de alta da ma insor si pica oferta :):):)
 

DeletedUser

de maine seara intram intr-o faza de 10 zile de petreceri...la malul marii cine se mai anunta??? sefa nr 0 nimic?
promit sa il conving si pe :asta micu: am citat :):)
 

DeletedUser14000

de maine seara intram intr-o faza de 10 zile de petreceri...la malul marii cine se mai anunta??? sefa nr 0 nimic?
promit sa il conving si pe :asta micu: am citat :):)

Cum adica petreceri la malul marii? Si eu nu stiu nimic?
Apoi... nu da Sfantul sa ajungi in zona si sa nu dai de stire ?...sa vezi bataie ca la fasole. :D
 

DeletedUser

bre, tu chiar il crezi? =)) ca si eu aud de un car de vreme ca ma cauta si tot nu da de mine... nu stiu ce dracu au telefoanele mele da' fix cand ma suna el nu merg, inca n-am inteles de ce:confused:
 

DeletedUser

L-ai bagat la ignore si ii redirectioneaza automat apelurile catre tine :D
 

DeletedUser

Cum adica petreceri la malul marii? Si eu nu stiu nimic?
Apoi... nu da Sfantul sa ajungi in zona si sa nu dai de stire ?...sa vezi bataie ca la fasole. :D

bre, tu chiar il crezi? =)) ca si eu aud de un car de vreme ca ma cauta si tot nu da de mine... nu stiu ce dracu au telefoanele mele da' fix cand ma suna el nu merg, inca n-am inteles de ce:confused:

voi 2 sunteti surori sau una dintre voi e clona celeilalte ? :):):)
 

DeletedUser

Ungure nu te lua de Alizeea si de multicontul ei, altfel te pun sa platesti berile ce le pot bea intr-o seara :D
 

DeletedUser

Andy! Dau berile alea-promise de altfel mai de multișor - pentru meditații la jocul ăsta. Se pare că nu mai știu cu ce se papă. :D
 
Sus