~PHX~ in razboi cu NOA

  • Autor subiect DeletedUser994
  • Data de început

DeletedUser994

Eram aseara pe mess si la un moment dat un amic de al meu de pe triburile ma intreaba cand am intrat in razboi cu NOA. Am ramas mirat cand a zis asta deoarece noi nu eram in razboi cu NOA. Dupa 1 minut a venit si print screenul de la diplomatia tribului NOA... ei ne aveau trecuti la dusmani dar fara sa ne fi declarat niciodata razboi si am inteles ca nu numai in cazul nostru (al tribului ~PHX~) s-a intamplat asa, am inteles ca NOA a trecut la dusmani multe triburi fara nici macar sa anunte. Azi joci linistit triburile, maine vezi ca te ataca 1700 oameni... oare asa s-a ajuns ? Daca e normal sa se intre asa in razboi ma las de joc. Si unii se mai mira de ce sunt facuti noobi. NOA, daca ati ajuns sa faceti chestii din astea sa stiti ca sunteti JENIBILI !!!
Oricum ideea era ca prin acest mesaj tribul ~PHX~ declara oficial razboi tribului *NOA*, fie ca cel mai bun sa castige! Sper ca daca cei din conducerea NOA citesc acest mesaj sa invete sa declare razboi de acum. ;)
 

DeletedUser1526

inca un inamic
inca un record: peste 10 inamici pentru *NOA*

keep up the good work!:D
 

DeletedUser

nu-ti fa griji... din 1700 de oameni cca 1500 sunt prastie. Si inca nu am vazut, sau auzit ca un conducator ce are un trib de 1000 de persoapoame sa dea afara 90% dintre ei. Asa ca farmare placuta
 

DeletedUser994

nu-ti fa griji... din 1700 de oameni cca 1500 sunt prastie. Si inca nu am vazut, sau auzit ca un conducator ce are un trib de 1000 de persoapoame sa dea afara 90% dintre ei. Asa ca farmare placuta

Chiar ca sunt prastie :)) iti dai seama ... le-a fost inobilat conducatorul =)) asta inseamna ORGANIZARE = 0. Si noi l-am facut sat parasit pe unul din conducatorii lor care inca mai figureaza la profil =)) (gigigrigore).
 
Sus