PHX Vs EC

  • Autor subiect DeletedUser4932
  • Data de început

DeletedUser

lol vadimash
nu ai jucat in viata ta pe clasica cu adevarat si vii acuma si le spui la toti care cum e?
 

DeletedUser

phx n-o sa dispara, ec n-o sa dispara, tua n-o sa dispara
nici nu au cum, e vorba de prea multe sate
singurul mod ar fi sa plece jucatorii unuia din triburi in alte triburi
dar din phx deja au plecat cei ce nu voiau sa-si piarda satele sau cei care erau nemultumiti de conducere, au ramas cei care au chef de razboi
doar ne distram putin, niste atacuri, ceva aparari, asta e jocul
chiar e nevoie de atat de multa galagie pentru asa ceva? de ce va mai chinuiti? e un joc, luati-l ca atare (si sfatul asta vine de la unul care la ora 3 asteapta rapoartele :p )
oare cei din ec or dormi la ora asta? daca da, ghinionul lor
 

DeletedUser3235

alt noob... care se considera centru pamantului :( (foame de sate se)
off doamne nimik fair play pe .ro :((
mie sila deja

stai sa iti explic putin care ii situatia , nu esti informat prea bine.
acest topic a fost deschis cand ~EC~ erau aliati cu ~PHX~ , nici macar nu se punea problema ca se va rupe alianta .... a fost deschis de catre un jucator , TayFun care se refugiase in ~EC~ , din anumite motive nu a fost concediat de ~EC~ cand au inceput atacurile celor din PHX asupra lui.
mesajul care l-ai citat era in totalitate cu referire la TayFun , care nu era agreat de catre conducatorul ~PHX~ , Rhymes.
intre timp lucrurile s-au schimbat de la plecarea lui Rhymes
- ~PHX~ a declarat razboi ~EC~
- acest tayfun nu numa ca a reusit sa ajunga in PHX dar se pare ca a primit si ceva drepturi pe acolo .
- si ~PHX~ este in cadere, nu doar datorita razboiului , ci si conduceri existente .
 

DeletedUser4932

alt noob... care se considera centru pamantului :( (foame de sate se)
off doamne nimik fair play pe .ro :((
mie sila deja

dupa cum am spus si o mai spun omul se schimba invatza din greseli
si o greseala o faci o data in viata nu de 2 ori
una e ce am facut eu si alta e cand u iti ataci colegul de trib pt sate chiar dak el te ajuta acum cateva zile
mai bn ai astepta sa devina sate parasite si apoi ataca nu sari ca un caine sa musti mana care te-a hranit

stai sa iti explic putin care ii situatia , nu esti informat prea bine.
acest topic a fost deschis cand ~EC~ erau aliati cu ~PHX~ , nici macar nu se punea problema ca se va rupe alianta .... a fost deschis de catre un jucator , TayFun care se refugiase in ~EC~ , din anumite motive nu a fost concediat de ~EC~ cand au inceput atacurile celor din PHX asupra lui.
mesajul care l-ai citat era in totalitate cu referire la TayFun , care nu era agreat de catre conducatorul ~PHX~ , Rhymes.
intre timp lucrurile s-au schimbat de la plecarea lui Rhymes
- ~PHX~ a declarat razboi ~EC~
- acest tayfun nu numa ca a reusit sa ajunga in PHX dar se pare ca a primit si ceva drepturi pe acolo .
- si ~PHX~ este in cadere, nu doar datorita razboiului , ci si conduceri existente .

1.pana sa intru in ec nu fusesem atacat
2.rhymes ma atacat motivand k ii era frik sa nu-i scap si credea k eu voi face in continuare aceleasi greseli dar pana sa se lase de acest joc isi schimbase si el parerea despre mn.
3.eu nu vad ~PHX~ cazand ba chiar il vad crescand, ma intreb toti de acolo cu multe pct dupa ce sunt atacati spun k am ales tinta gresita :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3235

prietene, verifica data cand am facut afirmatia.
acum te-ai trezit si tu , pt ca ati prins un jucator si ati profitat de situatia lui... va apreciez ca ati cucerit atata de la el , desi principala vina este a jucatorului care a pierdut satele , dar nu toti stau toata ziua in fata calculatorului , unii mai au si alte probleme , probleme mai importante decat un joc.
 

DeletedUser

jucatorul ala statea in fata calculatorului atat ziua cat si noaptea, pana pe la 5 dimineata (l-am testat eu de cateva ori, si el pe la 5 dimineata muta trupe ca sa-mi omoare nobilii)
singurele momente cand nu era online erau orele diminetii, 7-10
de ce a cazut asa usor nu stiu exact, atacurile pe el au fost incepute de 4 oameni, nu era chiar imposibil sa se apere
am vazut ca a incercat sa mai recupereze sate, a mai cucerit pe la margine, dar probabil s-a saturat, deja a pierdut jumatate din sate cred
apropo, war au prins tupeu, au luat cred zeci de sate de la el

nu am profitat de situatia lui, am facut un lucru normal, am atacat organizat cativa insi de pe langa el
dupa ce 2 zile la rand a pierdut cateva zeci de sate catre noi s-au sesizat si altii (nu am invitat noi pe nimeni sa-l atace, am considerat ca ne descurcam si singuri)
si a pierdut sate catre oameni care nu il atacasera niciodata
asta a fost greseala lui, a considerat ca are destule puncte incat sa-l apere, si nu mai are nevoie si de trupe, majoritatea satelor lui erau de atac
a gresit, a pierdut, e simplu
 

DeletedUser6186

tayfun...

imi zicea mie...pe la 1 noaptea dak nu dorm :)) ...ca cik sunt disperat...de triburile...si el

Tayfun...isi pune ceasul sa sune dreaq...sa se trezeasca sa dea atacuri...sau sta treaz toata noaptea....eu nu prea il stiu..dar din cat4e am citit..k e tradator,milog..si pe l1 si pe l4 si l5 park..lc..nu mai zic !!! am vb cu el de 2-3 ori !!

E deviat rau !!
 

DeletedUser

imi zicea mie...pe la 1 noaptea dak nu dorm :)) ...ca cik sunt disperat...de triburile...si el

Tayfun...isi pune ceasul sa sune dreaq...sa se trezeasca sa dea atacuri...sau sta treaz toata noaptea....eu nu prea il stiu..dar din cat4e am citit..k e tradator,milog..si pe l1 si pe l4 si l5 park..lc..nu mai zic !!! am vb cu el de 2-3 ori !!

E deviat rau !!

vai de capul tau
tayfun lucreaza
aseara cand te-a atacat venise de la munk
a si dovedeste k e milog
pe oricare lume ai vrea tu
ala un jucator mai bun k multi despre voi
pe l6 e cel mai milog
pe l5 e milog sa sti
united are peste 7 razboie
pe l1 cu ce s-a milogit
s-a razboit acolo cu tot diabl0
cu smilimani cu nyliu si cu darnueu
jucatori mult mai mari k el
ziceai k nu ai mai jucat de o luna si ce dovedesti
dar in fine eu nu am nici un drept sa-ti comentez posturile dar te riog gandeste-te de 2 ori inate sa postezi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6186

vai de capul tau
tayfun lucreaza
aseara cand te-a atacat venise de la munk
a si dovedeste k e milog
pe oricare lume ai vrea tu
ala un jucator mai bun k multi despre voi
pe l6 e cel mai milog
pe l5 e milog sa sti
united are peste 7 razboie
pe l1 cu ce s-a milogit
s-a razboit acolo cu tot diabl0
cu smilimani cu nyliu si cu darnueu
jucatori mult mai mari k el
ziceai k nu ai mai jucat de o luna si ce dovedesti
dar in fine eu nu am nici un drept sa-ti comentez posturile dar te riog gandeste-te de 2 ori inate sa postezi

dutee bhaa...nai sa vezi sa ma milogesc...vreodata...auzi ..razboinic ..si se milogeste...are 7 razboaie,munceste seara..:)) stai fara griji frate..k si eu sunt plecat noaptea...si avem si noi razboiae....

ma deranjat faptul ca mia zis k cik sunt dependent de triburile!!

dar omu ...nu se uita la el..ca vine noaptea la 1 de la munca..si sta pana dimineatza.. pe triburile..omu..el nu e dependent de triburile!! in loc sa doarma!! doamnee!! ii mananca viatza..jocu asta..sa se lase!! cand vb cu el pe pm...zici k doarme!! ...asa vocabular are!!
 

DeletedUser

tu vorbesti? ai atacat azi-noapte satul ala pana la 5, ai rupt in el tot ce aveai
oricum, mi-a placut ce ai facut acolo, dar nici macar un idiot nu cadea pentru capcana aia
nici eu nu sunt un mare fan tayfun (nu ca n-ar fi uneori amuzant), dar uita-te si la tine
 

DeletedUser9509

fiecare dintre noi poate lucreaza si a dat de greutatiile vietii,asa ca nu ma mira faptul ca poti fi atacat la orice ora,daca atunci are omul timp si pentru pasiunea lui.
 

DeletedUser

Fiecare cu pasiunile lui, a-mea e pe 2roti, nu strada ci camp..si jocul a devenit pentru mine mai mult obligatie decat pasiune ori placere ... si fiecare dupa stilul sau de viata nu cred ca avem dreptul sa ne legam de nimeni personal iar prin asta vreau sa spun ca ar trebuii sa ne rezumam strict la joc.

Am fost destul offtopic:D:p .. data viitoare voi incerca sa fiu onTopix
 
Sus