PHX vs PDT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Razboiul este oficial de cateva zile iar cei din PDT din pacate nu au unpic de onoare...curaj...fug ca iepurii care pe unde apuca iar tocmai din acest motiv am vrut sa ne laudam aici pe extern ca i-am batut

Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes: PDT
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 78
Tabăra 2: 32
Diferență: 46

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 438,446
Tabăra 2: 167,574
Diferență: 270,872

image.php



Acum vreo 2 zile care mai de care era cu gura mare ca ei raman si lupta pana la final iar acum...
 

DeletedUser

stai ca mai sunt cativa jucatori din pdt care au fost concediati cum au inceput sa piarda sate

Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: Mukl3s NeicaNimeni baltaretu alex

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 773
Tabăra 2: 42
Diferență: 731

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 1
Diferență: 21

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,318,328
Tabăra 2: 122,465
Diferență: 2,195,863

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 140,626
Tabăra 2: 2,236
Diferență: 138,390

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vechi membru pdt:)), nou membru phx!!:), foarte tare phx, si cred, ca daca nu se intampla ceva nasol , o sa fim mai buni, decat prevede legea:))
 

DeletedUser1607

eu cred ca am avut razboi cu un trib care era pe cale sa se destrame... iar noi doar i-am ajutat sa faca asta.

avand in vedere ca majoritatea celor din PDT au intrat in Enemy ... consider ca trebuie sa ne reevaluam politica fata de acest trib.

:mad:
 

DeletedUser

Vechi membru pdt:)), nou membru phx!!:), foarte tare phx, si cred, ca daca nu se intampla ceva nasol , o sa fim mai buni, decat prevede legea:))
...aaaalyndik...vechi membru Enemy ai vrut sa zici...dupa care te-ai perindat prin cam toate triburile...chiar nu stiu cum:D:cool::rolleyes:
 

DeletedUser16039

Jucatorul Mukles inactiv ... si ce daca ma ... ? Ala nu face parte din trib ? Adica daca e inactiv, satele lui nu sunt bune ...?

E problema voastra de ce e inactiv ... nu a celor care ataca! La ei pe harta apare cu rosu ...!
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Dar nu stiu de ce il tot bagati in fata pe Mukl3s, de la Mukl3s s-au luat doar 20 de sate, in valoare de 139,059 puncte, iar in total PHX a luat 48 de sate de la PDT, in valoare de 276,636 puncte.

Oricum e o scuza penibila sa spuneti ca era jucator inactiv, dar chiar si asa ... :)
 

DeletedUser

lasati acum comentariile inutile,inactivi,activi..fiecare trib are jucatori sai,si ca in orice trib,exista si uscaturi;);)...tribul este reprezentat de membri sai,prin fapte si prin coordonarea si comunicare jucatorilor;);)

P.S. Felicitari PHX:p:p
 

DeletedUser

Din cate stiu eu Alexxutz era intemeietorul(seful)...vad ca a disparut in B-sea=))...cat curaj=))
 

DeletedUser

rog un moderator sa stearga acest topic...e de domeniul trecutului...
 

DeletedUser

aoleo...e phx vs pdt ...credeam ca e phx vs wt :)))

ps; ups,te-au cam ars adminii :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

;)) mda...nu ii nimic

asa e,m-au cam ars si mi-am pierdut cheful de joc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus