PHX vs WT

DeletedUser2821

Am fost plecat de vineri , acuma am revenit , fratilor , voi nu va uitati ca noi suntem 15 in trib care luptam cu 100 de oameni :) ?
Nu va e clar ca o sa pierdem ?
Insa sa vedem CUM O SA PIERDEM .
Momentan si voi ati facut acelasi lucru cu b.d.m. nu am vazut sa ii fi luat asa multe sate :) .
E clar ca o sa ne terminati calculati cate sate aveti voi si cate noi :) .
O sa luptam cat o sa putem nu o sa mai putem , asta este.

Si despre zeul lumii acesteia ( eu ) , daca vreti chiar sa demonstrati ca sunteti buni , atacati-ma pe mine ca lumea , de ce , incercati sa atacati pe altii :)??
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
Am fost plecat de vineri , acuma am revenit , fratilor , voi nu va uitati ca noi suntem 15 in trib care luptam cu 100 de oameni :) ?
Nu va e clar ca o sa pierdem ?
Insa sa vedem CUM O SA PIERDEM .
Momentan si voi ati facut acelasi lucru cu b.d.m. nu am vazut sa ii fi luat asa multe sate :) .
E clar ca o sa ne terminati calculati cate sate aveti voi si cate noi :) .
O sa luptam cat o sa putem nu o sa mai putem , asta este.

Si despre zeul lumii acesteia ( eu ) , daca vreti chiar sa demonstrati ca sunteti buni , atacati-ma pe mine ca lumea , de ce , incercati sa atacati pe altii :)??

Tu vei fi desertul ;-) Nu asa e logic ? :))
 

DeletedUser

:))

Giule..ai scos capul din pământ,frate?
Câte puncte aveai tu în momentul în care a început războiul?Câte mai ai acum?
Câte sate aveai?Câte mai ai acum?

În ceea ce privește atacurile pe blueangel din weekend-ul acesta,numai suportul masiv băgat a făcut ca să nu pot lua nici un sat.A apărat satele pe zid 1 sau 0( ceea ce din punctul meu de vedere este o eroare),iar pierderile voastre au fost majore.
Că a crescut în ODA ca apărător,nu este meritul lui,ci al tribului vostru,în ansamblu.
Din fericire pentru voi,abia acum am revenit pe cont,de vineri seara și nu am putut urmări rezultatele atacurilor ,,live''..abia acum centralizez rapoartele și,noaptea este lungă . :)
Însă..de aici și până a vă lăuda cu ,,rezultatele'' voastre în acest război..e cale lungă!Să nu uităm giule că în primele zile am intrat în tine ca în brânză..deci..în locul tău numai pe extern nu aș ieși.
Nu știu ce urmărești prin această temă,dar..sincer,mai bine nu deschideai gurița.

................

Nu contează anii din viată ci doar viața din anii tăi!
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
:))

Giule..ai scos capul din pământ,frate?
Câte puncte aveai tu în momentul în care a început războiul?Câte mai ai acum?
Câte sate aveai?Câte mai ai acum?

În ceea ce privește atacurile pe blueangel din weekend-ul acesta,numai suportul masiv băgat a făcut ca să nu pot lua nici un sat.A apărat satele pe zid 1 sau 0( ceea ce din punctul meu de vedere este o eroare),iar pierderile voastre au fost majore.
Că a crescut în ODA ca apărător,nu este meritul lui,ci al tribului vostru,în ansamblu.
Din fericire pentru voi,abia acum am revenit pe cont,de vineri seara și nu am putut urmări rezultatele atacurilor ,,live''..abia acum centralizez rapoartele și,noaptea este lungă . :)
Însă..de aici și până a vă lăuda cu ,,rezultatele'' voastre în acest război..e cale lungă!Să nu uităm giule că în primele zile am intrat în tine ca în brânză..deci..în locul tău numai pe extern nu aș ieși.
Nu știu ce urmărești prin această temă,dar..sincer,mai bine nu deschideai gurița.

................

Nu contează anii din viată ci doar viața din anii tăi!

Dar ce treaba ai cu Giule ? :) El nu se a pus statistici cu razboiul LUI, ci cu razboiul tribului. Punct.

Sunt statistici PHX vs WT. Atat :) Ah, si cand a inceput razboiul ... e alta istorie, ca a inceput cu IMMO. Era alt topic pentru razboiul cu IMMO =)

Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 1
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35,974
Tabăra 2: 7,794
Diferență: 28,180

image.php
 

DeletedUser

Giule e prietenul meu și..îl mai șicanez și eu,când am o secundă liberă :)

Dacă vă este dragă statistica..faceți una de la începuturile războiului.
Pentru că..și când eram IMMO..aceeași playeri atacam:eu,michelle și cu alex.
Deci,acea statistică,zic eu că este mai relevantă.Nu cea din ultimele 24 de ore când repet,atât eu cât și michelle am lipsit de pe conturi iar voi vă strofocați cu b.d.m. Probabil că cele 5 sate sunt luate de la ea.Nu e bai.Noaptea este lungă și voi echilibra balanța,până mâine dimineața. :)

.........

Nu contează anii din viată ci doar viața din anii tăi!
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Eh ... daca o iei asa, zicem ca si giule a lipsit de pe cont cand i-ati luat voi satele. :) Si nu doar tu, cu michelle si cu alex atacati, de ce minti ? Assa, Camacho, B.D.M. si-au rupt si ei destule sate pentru a-i trece cu vederea :p

Ah, si satele nu-s luate de la B.D.M. ... ;-)

Dar in fine, DarkAngel ... spor la joc! Ne-am inteles noi =)
 

DeletedUser

:))

Giule..ai scos capul din pământ,frate?
Câte puncte aveai tu în momentul în care a început războiul?Câte mai ai acum?
Câte sate aveai?Câte mai ai acum?

În ceea ce privește atacurile pe blueangel din weekend-ul acesta,numai suportul masiv băgat a făcut ca să nu pot lua nici un sat.A apărat satele pe zid 1 sau 0( ceea ce din punctul meu de vedere este o eroare),iar pierderile voastre au fost majore.
Că a crescut în ODA ca apărător,nu este meritul lui,ci al tribului vostru,în ansamblu.
Din fericire pentru voi,abia acum am revenit pe cont,de vineri seara și nu am putut urmări rezultatele atacurilor ,,live''..abia acum centralizez rapoartele și,noaptea este lungă . :)
Însă..de aici și până a vă lăuda cu ,,rezultatele'' voastre în acest război..e cale lungă!Să nu uităm giule că în primele zile am intrat în tine ca în brânză..deci..în locul tău numai pe extern nu aș ieși.
Nu știu ce urmărești prin această temă,dar..sincer,mai bine nu deschideai gurița.

................

Nu contează anii din viată ci doar viața din anii tăi!


Da!Scot capul pe extern.Aveam 198 000 de puncte cand a inceput razboiul iar acum am 60 000 .Am pierdut destul insa sa nu uitam ca am fost atacat cand eram inca sub PNA cu fostul vostru trib.Pe mine nu ma deranjeaza sa pierd sate.Sa nu uitam nici ca zona mea era una din cele mai grele...eram izolat fara jucatori cu care sa colaborez rapid.in fine nu vreau sa caut scuze pentru asta desi ar fii destule.Eu recunosc ca am pierdut si nu inteleg de ce nu faceti si voi acelasi lucru cand sunteti pusi in situatie..?E chiar atat de greu ?
Am facut acest topic deoarece Michelle mi-a dat un mesaj ca razboiul dintre PHX si WT o sa continue si ca el ne-a pus la dusmani(vezi mesajul undeva mai sus).Nici nu ma oboseam sa deschid tema asta daca declaram noi razboi tribului vostru .Nu imi place sa ma laud sau sa laud partea mea .Sper sa intelegi ce am vrut sa spun.
 

DeletedUser

Înțeleg,giule..înțeleg..eu înțeleg.
Însă fair este ca toți ceilalți care privesc sau citesc din,,exterior''..cei care nu sunt direct implicați în acest război,să poată avea o imagine corectă și nedistorsionată a celor ce se întâmplă.
Și..da,recunosc..zona ta este a dracului de grea,de aceea am și plănuit să lovim în tine,de la bun început.Ca leader de trib,pierderile pe care le-ai suportat să zicem că au avut și un impact de moral asupra tribului tău.Faptul că acum v-ați revenit și vă apărați cum trebuie..că ați început să și ripostați,nu fac altceva decât să vă facă cinste.Însă,să nu uităm că noi suntem doar o mână de oameni iar voi,undeva la 100.Nu neg că ați fost atacați masiv și de Lethal.
Dar,rămân la părerea că statisticile postate mai sus sunt oarecum,,mincinoase'' iar o statistică de la începutul războiului,ar arăta cu totul și cu totul altfel.
În ceea ce privește faptul că am atacat cât încă mai eram sub imperiul acelui PNA,explicația este simplă: am preferat să atacăm noi primii,decât să fim noi cei puși în situația de a se apăra.Să spunem,la modul general și fără a intra în amănunte,că aveam oarece info despre faptul că ați fi intenționat să atacați voi,că aveați planurile făcute pentru un atac masiv,fără a anunța acest lucru.De aceea,am preferat să vă devansăm planurile.
.........
Nu contează anii din viată ci doar viața din anii tăi!
 

DeletedUser

Am inteles.Un singur lucru mai am de adaugat :Nu am atacat si nu vom ataca niciodata inainte sa anuntam de ruperea relatiilor diplomatice in cazul in care exista
O seara faina !
 

DeletedUser

Mulțam la fel giule și...spor!

............
Nu contează anii din viată ci doar viața din anii tăi!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 86
Tabăra 2: 5
Diferență: 81

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 3
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 357,110
Tabăra 2: 27,996
Diferență: 329,114

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 107,428
Tabăra 2: 24,929
Diferență: 82,499

image.php



pana una alta inca o statistica ...e proaspata ..ultimele 48 de ore
 

DeletedUser2821

B.d.m. , face parte din cei " buni si activi " de la noi din trib s dupa cum ziceam nicio sansa sa luati voi 13 sate , cat ati luat 3-4 ? Din care unu de 3k .. :))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
B.d.m. , face parte din cei " buni si activi " de la noi din trib s dupa cum ziceam nicio sansa sa luati voi 13 sate , cat ati luat 3-4 ? Din care unu de 3k .. :))

Oricum ... mai mult decat ati luat voi de la nubul de Blu33angel :p Si inca el nu e bun, si nici activ. Hahahahaha =)=)
 

DeletedUser2821

Oricum ... mai mult decat ati luat voi de la nubul de Blu33angel :p Si inca el nu e bun, si nici activ. Hahahahaha =)=)

Nu e bun . dar e activ , insa satele alea erau in centrul vostru si desi am bagat un full sprijin a fost in zadar ca la 5 full-uri l-au luat , insa au mai si spart nobili =)) .
Sau atacuri de topoare + berbeci :) ...
Astea sunt tot in centrul vostru incat b.d.m. e cu totul in centrul vostru ;) .

Sa nu mai vorbim de cat sprijin a primit , insa oricum spargerea facuta se reflecta acuma , o sa vedeti :) .
 

DeletedUser

Uitati,aceasta este o atitudine pe care o aplaud.Bravo baietilor,de ar lua si altii exemplul vostru...
 
Sus