PHX vs WT

DeletedUser

Deoarece incredibilul jucator al acestei lumi (Michelle2007) ne-a promis un topic cu Statistici referitoare la razboiul dintre PHX si WT care insa nu a fost realizat m-am gandit sa deschid eu un asemenea topic pentru a vedea evolutia acestui razboi.

Aceasta e declaratia de razboi din partea tribului WT :

Michelle2007 în data de 20.10. la ora 09:50
Vezi ca eu v-am trecut in continuare la dusmani , sa faci si tu acelasi lucru daca vrei ..
Ok ?

Multumesc si succes !
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 81
Tabăra 2: 11
Diferență: 70

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 3
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 414,240
Tabăra 2: 43,837
Diferență: 370,403

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64,528
Tabăra 2: 22,358
Diferență: 42,170

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,971
Tabăra 2: 602
Diferență: 1,369

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 14
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,554,272
Tabăra 2: 2,443,700
Diferență: 5,110,572

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 223,753
Tabăra 2: 95,052
Diferență: 128,701

image.php
 

DeletedUser

Alte statistici? Sau mai bine zis de ce nu aratati cati din voi a-ti atacat pentru a lua un sat si cati de 100.000 pct din WT au batut in aia de 500.000 pct si le-au luat sate. Sunteti penibili.
 

DeletedUser

Ai putea da niste exemple?credca cel penibil esti tu si mai cred ca situatia a fost exact invers.
E normal sa iei apararea fostului tau trib insa nu cred ca e adevarat ce zici.O noaptea placuta
 

DeletedUser

Ai putea da niste exemple?credca cel penibil esti tu si mai cred ca situatia a fost exact invers.
E normal sa iei apararea fostului tau trib insa nu cred ca e adevarat ce zici.O noaptea placuta

Pai sa vedem.Luam cazul meu. Au batut in mine: adistul,diavolul xxx (parca asa il chema)si unu cu angel nu mai stiu cum. Innainte sa ma las am pierut in favoarea lor max 2 sate. Unu l-am recuperat i am mai luat inca 2 de la ei. Pam pam. Caz concret, penibilule care este
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Alte statistici? Sau mai bine zis de ce nu aratati cati din voi a-ti atacat pentru a lua un sat si cati de 100.000 pct din WT au batut in aia de 500.000 pct si le-au luat sate. Sunteti penibili.

:)))))))))))))))

Eu nu stiu cum ai tupeul sa spui asta, avand in vedere ce-ati reusit de la marea voastra organizare impotriva lui Blu33angel. Tot ce-ati reusit a fost sa-l urcati pe locul 2 la ODD, si sa cuceriti 2 sate, pe care le-a recuperat =) Si chiar a mai cucerit el un sat in plus, de la voi =)

Felicitari! =)
 

DeletedUser

:)))))))))))))))

Eu nu stiu cum ai tupeul sa spui asta, avand in vedere ce-ati reusit de la marea voastra organizare impotriva lui Blu33angel. Tot ce-ati reusit a fost sa-l urcati pe locul 2 la ODD, si sa cuceriti 2 sate, pe care le-a recuperat =) Si chiar a mai cucerit el un sat in plus, de la voi =)

Felicitari! =)

nu de la mine. Deci.....Si asta poate dupa ce m-am lasat eu. Pe atunci eu ma bbateam cu toti 3 deodata
 

DeletedUser

nu stiu cum se face,dar eu nu prea te mai vad pe harta...unde ai disparut?...aaa,cumva ai ramas fara sate?...si acu o sa vina replica,ca stii,m-am lasat,nu mai am timp,am descoperit ca viata reala e mai importanta,etc...

si daca tot ai vrut statistica,poftim:
Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 8
Diferență: 17

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 199,936
Tabăra 2: 65,240
Diferență: 134,696

image.php


Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 1
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60,082
Tabăra 2: 7,794
Diferență: 52,288

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
nu de la mine. Deci.....Si asta poate dupa ce m-am lasat eu. Pe atunci eu ma bbateam cu toti 3 deodata

Aaaah, pai tu defapt ce vrei ? Aici vorbim despre un razboi intre 2 triburi, acum o dai in lupte personale ? :))

Si ce spui tu mai Harap-Alb ? Ca m-ai facut curioasa si m-am uitat la niste statistici.

Unde te-ai luptat mai Omule ? Caci aici nu prea-mi pare sa vad lupte ...

Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: OmuCuVak

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 1
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62,737
Tabăra 2: 3,851
Diferență: 58,886

image.php




image2jd.png


Si, pe deasupra, in final, ai doar 140.264 amarati de inamici invinsi ca aparator, care in mod sigur nu sunt toti ai PHX-ului.

Deci ... tu sigur vorbesti de lumea 17 ? =)
 

DeletedUser

nu stiu cum se face,dar eu nu prea te mai vad pe harta...unde ai disparut?...aaa,cumva ai ramas fara sate?...si acu o sa vina replica,ca stii,m-am lasat,nu mai am timp,am descoperit ca viata reala e mai importanta,etc...

si daca tot ai vrut statistica,poftim:
Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Nu ma nu am descoperit frumusetele vietii reale, le stiam pe alea deja. Si da chiar m-am lasat, vrei sa iti trimit mesajele prin care ** cu tribul sa imi ia satele? Cat despre statistici de ce nu puneti statisticile adevarate? Tribul WT a fuzionat cu IMMO din cate stiu eu, deci poftim statistici
Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes: IMMO
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99
Tabăra 2: 126
Diferență: 27

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 734,480
Tabăra 2: 935,344
Diferență: 200,864

image.php

Cat despre ce zici tu Angel Dust poate nu am odd dar de dodge ai auzit tu? Era de ajuns sa le rup nobilii, ca aia erau importanti. Ia intreaba-i tu cati nobili au pierdut ei pe mine. Si da am dreptate doar un mi-au luat pe care l-am recuperat. Cat despre celelalte doua de care ziceam ca le-am luat era ** de curatare pe ele si le-a luat altcineva, ca nu mai avea rost sa le iau eu ca voiam sa ma las de joc. (Eu am bagat curatare si 3 nobili) deci mai invata si dupa aia mai vorbim.
 

DeletedUser

pai,,,scuze ca iti zic,dar WT ii WT si IMMO ii IMMO,sunt 2 triburi pe harta :p

dar eu nu inteleg ceva....ce-s cu atatea jigniri?
 

DeletedUser

pai,,,scuze ca iti zic,dar WT ii WT si IMMO ii IMMO,sunt 2 triburi pe harta :p

dar eu nu inteleg ceva....ce-s cu atatea jigniri?

Ce vezi tu pe harta ca Wt e altceva. Oricum pun pariu ca cei din phx fac referire la razboiul cu noul IMMO dar afiseaza statisticile cu WT. Cat despre jigniri eu nu inteleg unde le vezi tu. Am vorbit cat se poate de frumos.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
:)))

Omule, lasa-ne mami, daca te-ai lasat de joc, si nici nu stii cu cine are razboi PHX-ul.

Succes in viata aia reala, lasa-ne pe noi aici, cu Michelle :)))
 

DeletedUser

ce pusti ma? :)

ps;cam are dreptate,daca te ai lasat de l15,ce mai cauti pe aici?
 

DeletedUser

pana si Adex a zis sa termini cu jignirile,si tu spui ca nu ai jignit :)) fainah esti...

in fine...nu mai joci,ok. La revedere,si drum bun :-H
 

DeletedUser

pana si Adex a zis sa termini cu jignirile,si tu spui ca nu ai jignit :)) fainah esti...

in fine...nu mai joci,ok. La revedere,si drum bun :-H

Da ma mai jioc ma, dar cu cei al de voi, ca jocu in sine pe L 15 nu imi mai dadea satisfactie.
 
Sus