PHX vs WT

DeletedUser

de parca ar fi prima data cand se ataca atunci cand aparatorul nu e on...asta e doar o scuza,important e ca ai pierdut sate
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Nu , nu prea avem no-liferi care sa stea noapte de noapte pe triburile , sau oameni care au serivici noaptea :) .

Sa mori tu ? :))) Eu chiar discutam cu un coleg de-al tau pe la 2 noaptea, in timp ce te atacam de la un sitter =)

Si erau mai multi online, vreo 3-4, ca ma atacau pe alt cont sitter. Of of of mai Michelle draga, nici sa minti nu stii :))
 

DeletedUser2821

Sa mori tu ? :))) Eu chiar discutam cu un coleg de-al tau pe la 2 noaptea, in timp ce te atacam de la un sitter =)

Si erau mai multi online, vreo 3-4, ca ma atacau pe alt cont sitter. Of of of mai Michelle draga, nici sa minti nu stii :))

Poate , nu zic nu , eu nu aveam sitter , si nici nu eram on , asta e clar ..
 

DeletedUser2821

Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,553
Tabăra 2: 777
Diferență: 1,776

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 77
Tabăra 2: 77
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,844,245
Tabăra 2: 3,427,906
Diferență: 6,416,339

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 558,465
Tabăra 2: 516,644
Diferență: 41,821

image.php


Deci noi si cu ei suntem de fapt prieteni , si facem schimb de sate , de asta este asa echilibrata de fapt statistica .
Felicitari PHX pentru ultimile 48 de ore :D !
A fost ziua mea si inca unui membru din trib si nu prea am avut cum sa ajutam , dar asta este , recuperam :D .
 

DeletedUser

pai am vazut ca ai specificat ca e ziua ta...oricum,am obs ca ai blindat satele alea...crezi ca e o decizie inteleapta sa te descoperi pe restu satelor? :D

ps;19 Michelle2007 2,49 Mio....parca ziceai ca vrei pe primu loc la aparatori :D
 

DeletedUser2821

Multumesc angel :) ...

@unguru - am pierdut 2 sate si azi , dar stai linistit , ca cei care mi-au luat satele o sa piarda inzecit pentru indrazneala :) ...
Nu uitati , va bateti cu 5-6 oameni .. :)
Aici nu am de unde sa primesc sprijin , cat am eu , atata am , cat nu am , nu am :) .
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Michelle, nu te mai minti singur ca sunteti putini, pentru ca nici din PHX nu ataca toata lumea. Tot vreo 5-6 jucatori din PHX se lupta acolo in zona ... nu mai crede ca voi sunteti putini si buni, si noi multi si degeaba. :)

Pararea mea ...
 

DeletedUser2821

Neah ,sunteti maxim 6 buni si voi :) ...
Restul umplutura .
A , si cred ca ne ataca minim 20 de playeri :) .
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Eh, atacurile alea-s la misto asa, sa stimulam jucatorii =) Dar in zona acolo, jucatori care ataca si se paara zilnic, cei ce fac statisticile dintre WT si PHX ... tot vreo 5-6 sunt, ca si voi. Nu 20 ;-)
 

DeletedUser2821

NU chiar :) .
Mai era si " pe pamant " si una " alexandra" nu stiu cum , mai e jos la mandjarin inca vreo 3-4 ..
Jucatori buni pana acuma sunt blu33angel , hakunamatata , pe tine nu te-am vazut decat bagand full-uri deci nu stiu cum joci , gublins HABAR NU ARE , si poate mai sunt care stiu dar nu s-au facut inca remarcati .
Plus noi nu avem sprijin , voi aveti :)
Asa ca sunt mult mai multi care participa si indirect.
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
pe pamant era ... nu mai joaca de mult =) la ALEXANDRAIOANA eram eu sitter cand ti-am luat un sat, apoi a revenit si a pierdut tot ...

In fine ... discutam aiurea =) Spor la joc!
 

DeletedUser2821

L-ai luat noaptea si nu eram online ce vroiai sa fac ,dupa cand am fost on am atacat impreuna cu dark si inca cineva si am rupt-o ...
 

DeletedUser

te rog eu,nu zii de dark,ca l-am vazut de ce e in stare,si nu e asa bun pe cat il lauzi tu :)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
I-am omorat lui Dark vreo 50 de nobili cred :)) Si mereu cu maxim 200 spade :p

Dar eu am auzit ca e jucator bun ... si pare destul de inteligent, dar nu stiu cum ataca el ... nu a dat nici un atac la secunda. I-am omorat prea multe trupe, cel putin de la 'pe pamant am ajuns' :p

Dar nah, fiecare jucator are perioada lui ... cine stie :D

PS: Michelle, lasa vrajeala cu "nu eram online". E vina ta daca nu erai online. =) Nu e o scuza, deloc :p
 

DeletedUser2821

Imi cer scuze ca trebuie sa mai si dorm si sa mai ies si de la calculator ...

Asta este :) .
Lupta e inegala , dar sa vedem , ca totusi avem 600 de sate + , nuu stiu cat o sa va ia sau o sa ne ia daca ne chinuim cat de chinuim si voi si noi pentru un sat :) .
A si voi aveti 2000+ :p deci ne ia si mai mult :)) .
 

DeletedUser2821

Incepe declinul PHX ?
Oare cine sa il fi cauzat ?
Cum ?
Prin cuceriri , si prin diplomatie.
Vad ca b-sea ii inchid ciocul lui angel dust :) .
Blu33angel o sa ramana incercuit si o sa "plece" urgent de pe harta , evident daca nu face vreo " schimbare de trib " .

Side 1:
Tribes: PHX
Players:

Side 2:
Tribes: WT
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,890
Tabăra 2: 857
Diferență: 2,033

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 94
Tabăra 2: 92
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 11,539,805
Tabăra 2: 3,832,554
Diferență: 7,707,251

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 681,847
Tabăra 2: 626,281
Diferență: 55,566

image.php


Stati linistiti , egalam si intrecem CURAND :) !
 
Sus