Piesa de teatru.

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38023

O sa presupunem ca aici e un forum intern ascuns al unui trib in care Sisu.com, Valjan, Kenji si alti granzi care ne mai vin in minte sunt intemeietorii..

Inscrieti-va in roluri si ii dam drumul la piesa..

Eu il joc pe Valjan! (nu pe cap)

Fara off-topic.. daca va rog io.......... Scurt, propunerea de personaj si rolul ales .. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu mereu am vrut sa fiu asa iubit de femei si smecher ca Frankfurt aka Sisi.com...si cred ca diplomatia e punctul lui forte..stii doar ca jongleaza cuvintele mai ceva ca un circar popicele :D
 

DeletedUser42201

Anunt de pe acum tot-i playeri-i de pe lumea asta, lumea trecuta s-i aia viitoare ca eu mi-a ales Radu sa fi-u Motiso-r.
Asa ca cand ne bagam sa organizam s-i no-i tribu asta s-i sa ne atacam dusmani-i? Ma autoproclam organizatoar-e de atace! Asa sa n-e ajute Dumnezeu ala mar-e cat min-e.
 

DeletedUser38023

Eu ma intitulez Valjean ceea ce consider mult si mi se pare cat de cat ceva deosebit pentru a constitui. simt o bucurie mare in sufletul meu de a fi alaturi de voi in aceasta echipa de conducere in acestui trib pe nume Rvansa ceea ce apreciez si va multumesc din inima iar pentru acei ce nu stiau eu am jucat si pe lumea shase in Rvansa deoarece mi se mare ceva extraordinar ceea ce inseamna mult.
 

DeletedUser

eu n-am de ales decat dintre CCO si...cam atat :(
si cum doar pe aici pe speed nu a dominat am sa incerc tot posibilul sa nu-l dezamagesc in aceasta minunata si frumoasa piesa

rolul nu conteaza pentru mine, dar vreau sa fiu trecut in titlul piesei :D
 

DeletedUser42201

Buna ziua din nou dragi player-i,

Din aceste momente vom incepe conferinta tribului. Sper sa ne intelegem bine , cu cat mai putine sicane , discutii aprinse si injurii neadecvate .

Cu drag,

Shaorm-a cu de toate
 

DeletedUser42114

mie mi se pare ca e calonie ce e aici.de ce trebuie sa dati mereu in noi?pai daca eu,maruska,nu iam facut nimic lui radu si tot ma caloniaza mereu
 

DeletedUser38023

Eo zic sa nu mai ne grabim cu sa ne prezentam ca ocupa timp care poate fi folosit in scopuri mai multe asa ca sa ii dam drumul la treaba pentru a putea egaliza performance-urile tribului pe care insumi eu la-m intemnitat pe lumea 6 ceea ce consider mult, Rvansa... pentru mine reprezinta ceva extraordinar!
 

DeletedUser37659

Eu,cel mai mare jucator de pe triburile.ro , renumitul kenji,am venit sa va invat triburile. Eu,cel mai mare jucator,am fost rang 1 pe toate lumile unde am jucat. Toti sunteti slabi,nu aveti valoare sa jucati pe acelasi servar cu mine,va innobilez pe toti. Va dau clasa la toti...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42201

gataaa, gata cu off-topicu ca va sanctionez, da?! acu' va pun sa im-i aducet-i fiecare cate 2 parizere s-i 3 kile de cremvust-i ca sa am la micu dejun
 

DeletedUser38023

Eo, Valjean, pe rakanishu il cunosc acela nu este om care se supara din ceva atat de nu grav ceea ce simbolizeaza mult... si va mai zic un secret si anume pe o lume aproape reusisem sa il convoc in tribul Rvansa deoarece consideram mult un lucru deosebit care sa il fac iar el era cat de cat sa accespte.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Mha...dar pe danimaxxx il mai stie cineva ? Daca l-ati uitat, va aduc eu aminte :D

Jucam si io pe L5 in OS, si la un moment dat acest personaj se apuca sa faca un trib ( nu mai imi aduc aminte cum se numea, ii voi spune generic TMM - trib mega mamut ), si cum nu exista limita de membrii, ce s-o fi gandit omu'...ia sa intru in istorie cu primul mega-hiper-ultra mamut din istoria tribala...zis si facut, si dai si invita, si invita si invita.....nu cred ca exista K pe harta fara cativa membrii ai tribului TMM, in fine...alea alea, ajung astia pe la vreo 3k membrii, tot urmaream clasamentele si astia cresteau cu cate 100-200 de membrii pe ora, ne gandeam noi...oare astia fac conturi la greu sau pur si simplu spala creiere ? :D Dupa cateva zile ( era inca protectie, logic ) aflam noi ca astia nu pot controla membrii de la rang 1500 in jos pentru simplul motiv ca nu exista lista de la 1500 in jos, apareau doar in clasament ca numar...dar lista pauza :)), evident ca ne-am bagat in trib cu cateva conturi, in general prosteam pe cate unii din TMM ( de rang sub 1500 ) sa dea sitter sa vedem si noi minunea :D Unii au incercat si aproape au reusit sa le dea disband ( Radu, i s-a facut mila de ei :D ) dupa lungi negocieri pentru a primi intemeietor. In fine, asta a fost povestea pe scurt...daca nu are nimeni nimic impotriva, voi incerca sa il intruchipez pe regele mamutilor, danimaxxx :D


PS. Facem o fuziune ? :eek:
 

DeletedUser

Baaaa...hai laso ma al pnctu mort ca nu se pote asaa mai danimaxxx. Eu ca diplomta al acestui trib..eu marele Frankfurt zsi si sisu.com nu fac foziune cu tonti nobi ca tien.
Hai sa va arat o poza cu muierea mea.
super-pitipoanca3.jpg

Cu asa femei umbul yoo.
 

DeletedUser42201

danimaxxx, it-i propun sa facem asa: eu am fost in conducerea unui mamut pe o lume si mi-a mers foarte bine 2 saptaman-i cat a durat tribul. am avut acolo player-i doar 1 si unu, care s-au remarcat prin eleganta cu care au fost facut-i ferme inca chiar din faza de preinregistrare a lum-ii. fuzionam? 2000 de la no-i cu 2000 de la vo-i? normal, toata asta sub conducerea mea, ca in mine intra 4000 de player-i fara ca sai simpt.


pese: shaorma rulzzzz!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

danimaxxx, it-i propun sa facem asa: eu am fost in conducerea unui mamut pe o lume si mi-a mers foarte bine 2 saptaman-i cat a durat tribul. am avut acolo player-i doar 1 si unu, care s-au remarcat prin eleganta cu care au fost facut-i ferme inca chiar din faza de preinregistrare a lum-ii. fuzionam? 2000 de la no-i cu 2000 de la vo-i? normal, toata asta sub conducerea mea, ca in mine intra 4000 de player-i fara ca sai simpt.


pese: shaorma rulzzzz!!!

Alooo....tu nu mai vezi bne cine are dreturi aci? Io sunt diplmat in trib ci io hotarasescsc daca facem fuziune sau nu...ai inteles???!!!!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Ma "sisule", oricat ai incerka tot nu itzi ese ca la ala adevaratu ...pff, iote ca ma kinui si io :D
 

DeletedUser

Ma duc sa ma dau cu capul de un copac...poate o sa-mi iasa..desi cred ca tastatura era secretul sau..era dislexica :))))
 

DeletedUser42201

Alooo....tu nu mai vezi bne cine are dreturi aci? Io sunt diplmat in trib ci io hotarasescsc daca facem fuziune sau nu...ai inteles???!!!!

aloo, copil-u!! cand o sa ajungi si tu cat mine, atunci sa te crezi mai tare, da? dunga ce esti, nerusinatu-le!
 

DeletedUser38023

Eo cred ca tu ca moderatoare ai cam fumuri in cap ceea ce consider prea mult si tu nu cred ca ai fi putut face un trib cat mine care are performanta si anume Rvansa unde jucau si oameni si tineret adica cat de cat ceva deosebit...
 

DeletedUser42201

am si spus ca nu vreau injur-ii neadecvate aici, da? adica ce , ai avut tu trib mai mare ca mine? cate kile a avut ma tribu tau? a? pardon, cati player-i
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus