Piesa de teatru.

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38023

Nu vreau acum sa ajunem la polemici despre care sa ne certam insa stie toata lumea de pe server ca trib ca Rvansa nici macar nu a existat pe vreo lume deoarece am considerat mult sa il intemeiez in forma la care a fost de jucatori si niciodata nu a fost ceva mai presus decat onoarea ceea ce constituie ceva absolut pentru mine si atat pentru restul...
 

DeletedUser37659

degeaba ai avut tu rvansa pe speed,daca io nu joc speed. daca ai fi intrat pe lumile normale,nu ai fi avut nicio sansa. singur ti-as fi farmat si innobilat tot tribu. eu sunt cel mai bun jucator,pe toate lumile unde am jucat am fost numai rang 1. poti sa ma cauti,alex kenji,ben affleck,drunken monkey...tw.stats iti arata toate lumile unde am fost rang 1.
 

DeletedUser42201

auzi, ce mare realizare ai avut tu pana acum? sau oricare din astia care va dati player-i buni
ati dat vreodata cantaru peste cap ca sa va laudat-i atata? ia hai, ciocu mic
 

DeletedUser38023

Tu vorbesti analfabeto??? "mic" se scrie "mi-c"! degeaba va laudati voi atata timp eo crezand ca mai bine este desigur sa lasam orgoliurile de o parte si sa lucram impreuna la noul proiect care il avem toti si sa demonstam din nou la cei care joaca cine am fost noi pentru ca inseamna mult ce am facut dar de asemenea si ceea ce vom face de acum inainte pentru ca la inceput conteaza armata nu punctele si sa nu o mai lungim atata chiar si un jucator mic poate pune probleme unuia mare ceea ce inseamna mult ca sa poti...
 

DeletedUser42201

auzi, te rog frumos, eu nu sunt maruska ca sa vorbesti asa cu mine, da? sa-ti fie clar. nu suntem nici de-o seama si nici de acela-si volum ca sa ne tragem de siret-uri, da? cand o sa a-i si tu caine roz, ma-i vorbim
si alex kenji asta cine e? ca am cautat in meniu si nu l-am gasi-t
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Alooo, in lok sa va certati mai bine puneti mana sa facem fuziune aia, ce draku...cine a mai vzut trib de 4000 ? Ha ? Mergem la ghinis buk ala sau cum ii zice :D
 

DeletedUser42201

ia uite-l si p-asta. daca ma-i eram eu inca moderatoare, te banam cu regula aia cu limba romana. de la astia ca tine invata player-ii sa scrie gresit si sa injure inadecvat
 

DeletedUser37659

daca mai insistati mult in nubismul vostru,o sa fac un gest de mare campion si o sa va dau cateva lectii de triburile...asa va veti putea lauda si voi ca sunteti invataceii lui kenji,jucatorul care a dominat toate lumile pe care a jucat.
 

DeletedUser42201

ia fa tu un gest si du-te sa-mi iei o shaorma cu de toate. de fapt 3 uriase, ca sa am ce sa ciugulesc pana mai pe seara
 

DeletedUser37659

daca asta te va ajuta sa joci mai bine,ma sacrific pentru tine...deoarece eu sunt un om cu un caracter aparte. sunt jumate ungur,dupa muma mea...
 

DeletedUser42201

uite ca mai sunt si player-i de treaba. ideea e ca eu de-aia sunt o jucatoare asa buna, ca rar ma ridic de pe scaun. nu ca n-as vrea, dar s-au scumpit macaralele si altfel mi-e greu sa ma ridic
 

DeletedUser

auzi, ce mare realizare ai avut tu pana acum? sau oricare din astia care va dati player-i buni
ati dat vreodata cantaru peste cap ca sa va laudat-i atata? ia hai, ciocu mic

pai eu, marele CCO al triburilor.ro am avut multe realizari pe serverele romanesti cat si pe cele straine
sa-ti fac o lista ca poate nu te impaci bine cu twstatsu:
L1 - n-am jucat ca eram in vacanta la munte, dar o castigam daca nu incepea primavara
L2 - inceputurile..am dominat toata harta si toate k-urile, de acolo s-a nascut si vorba "am sa-mi numesc paladinul - Cristian Ciura Octav"
L3,4,5,6,7..pana la L31(cred) am dominat toate topurile si k-urile de pe harta pana m-am lasat
pe tribalwars am jucat cateva lumi, le-am dominat
pe serverul chinez la fel
pe cel unruresc si francez mi-am dominat k-ul
am jucat pana si la americani unde mi-am dominat patratica!!
si multe alte servere pe care le-am dominat dar nu mi le aduc aminte pentru ca au fost prea multe..

daca nici cu un asemenea "SiVi" nu merit sa fiu trecut in titlu piesei..ma las de tot de joc..pana la urmatoarea lume

cu respect, CCO..o zi frumoasa sa aveti
 

DeletedUser42201

pe tine cred ca te stiu de un-deva. cred ca de la shaormeria de la dristor, nu tu statea-i acolo si manca-i rahat turcesc?
 

DeletedUser

exact..da totusi cine esti, ca nu-mi aduc aminte de tine...zi-mi pe ce lume te-am trimis la margine..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37659

sunteti slabi ma,penibil...la toti v-am luat sate pe toate serverele unde am jucat. la toti v-am dat clasa. 1 singur e kenji pe triburile.ro
nu aveti valoare sa jucati pe acelasi server cu mine,penibililor. gasiti-va alt joc,ca m-am saturat sa va tot bat de unu singur. uitati-va la lumea speciala,se vede ca n-am jucat. in tribu castigator sunt numai jucatori mediocrii,care n-au nicio treaba cu jocu. bafta voastra ca n-am jucat io ma,ca va datea clasa,penibililor.
 

DeletedUser

daca stiam ca se deschide speciala, fii sigur ca o dominam si pe aia..oricum n-am timp de jucat acum, am trecut la ceva mai avansat..vreau sa domin toate facultatile din tara..apoi pe cele din strainatate :cool:
 

DeletedUser

aloo, copil-u!! cand o sa ajungi si tu cat mine, atunci sa te crezi mai tare, da? dunga ce esti, nerusinatu-le!

Auzi gras-o...vezi k io ma chiloti cu xiban sport p mnie..asa k dute la saormerie si nu ma mai bte al kap..
Am citi ce au mai scris fraerii asita p aci..cien mai e cmpion mondial la speed ba lesiantilor???
Io iam batut p toti din luem asta..asa k numai vorbiti k sunteti DEGEABA!!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus