Plagiatori

  • Autor subiect DeletedUser40605
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Da, cel care mi-a ras o gramada de sate cand eu eram mai mult decat inactiva...asta e. Dar nu cred ca a fost tocmai ideal gestul lui. Oricum, astea sunt povesti de L3, si nu e frumos sa ne spalam rufele aici. Mi-am pus lacat pe gura ;)

Din postura de inamic sau de coleg de trib ?
 

DeletedUser523

inamic. Mie imi place sa raman fidela tribului in care am intrat ...asa ca Die am inceput, Die am murit ;))



N-am vazut pt ca nu am voie sa intru in aceasta lume. Dar traiesc si eu aici prin voi si astept vesti de pe harta :)

Sunt chiar doua :rolleyes:

Numele tribului: Die in the hands of lord
Prescurtare: Die
Număr de membri: 23
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 4.151
Punctaj total: 4.151
Punctaj mediu: 180
Loc: 129
Inamici învinşi: 8 (172.)
Membri


Descriere
die a fost înfiinţat de către kooox. Dacă ai întrebări adresează-te kooox.
Textul acesta poate fi modificat de către diplomaţii tribului.


●۩۞۩๑๑۩۞۩●۩۞۩๑๑۩۞۩●

Kein kluger streiter den feind gering (germ. Nici un luptator intelept nu-si subestimeaza dusmanul.Goethe)

●۩۞۩๑๑۩۞۩●۩۞۩๑๑۩۞۩●


Acest trib este format numai din jucători unici, fiecare având o perfectă privire de ansamblu la ceea ce se va întâmpla.

Suntem jucatori de elita ,nu ne subestimam niciodata adversarul, doar il desfintam. Impreuna formam

~Die in the hands of lord~
₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪
▒▓▒▒▓▒▒▓▒▒▓▒▒▓▒▒▓▒▒▓▒▒▓▒▒▓▒

Moartea este singurul nostru aliat!

▒▓▒▒▓▒▒▓▒▒▓▒▒▓▒▒▓▒▒▓▒▒▓▒▒▓▒
₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Acest trib semnifică calitate! Nu cantitate!

Însuşiri
Numele tribului: Die Hard
Prescurtare: Die.
Număr de membri: 13
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 2.683
Punctaj total: 2.683
Punctaj mediu: 206
Loc: 174
Membri


Descriere
Apelati cu incredere la jucatorii:

Neymar94
Jasonx Return

Invitatii la:
.Nos.
Neymar94
Jasonx Return


Diplomatie /On
Invitatii /On
Fuziuni /Doar voi la noi!
 

DeletedUser

unledny.jpg


Ingerasa astăzi la ora 15:01
Aveti la dispozitie 24 de ore sa schimbati numele tribului in ce vreti voi daca nu vreti razboi.

NU sunteti adevaratii SCITI ci niste mincinosi. Faptul ca va dati drept cei care au inchis lumea e de doi lei dar asta e alegerea voastra. Exista twstats pentru demonstratia asta.

Astept raspuns sa stiu daca va trec de-acum cu rosu pe harta!

motou astăzi la ora 15:11
bai u stii cu cine ** eu am jucat pe l10 l 25 in scitii deci nu ** in necunostiinta de cauza :)

motou astăzi la ora 15:12
ai inteles deci mai ** nu ** :)

Ingerasa astăzi la ora 15:14
In primul rand nu imi vorbesti mie cu bai ca nu ne-am tras de sireturi prin nicio gara. In al doilea rand noobule, toti din ZEN sunt fostii sciti de pe l3 si tocmai ptc am jucat acolo stiu ca tu n-0ai avut nicio treaba cu scitii de pe l3.

Faptul ca ai jucat cu alti noobi si alti presupusi sciti pe l10 sau l25 cine stie ce amarate de triburi ca si aici nu iti da dreptul sa tii macar profilul scit pe care il afisezi, dar numele ala la trib. Ma repet aveti timp pana maine la ora 15:00 sa va gasiti alt nume, altfel deveniti ferme!

motou astăzi la ora 15:16
;))) m-ai spart cine te crezi ma u ai ajuns mare scula pe triburile si nu am auzit eu de tn :?
nu e vina mea ca nu sunteti in stare sa pune-ti numele scitii unui trib deci adio ! hai ca mi-o fi frica si de voi de zen

motou astăzi la ora 15:17
te crezi cineva pe triburile sa ** asa cine te crezi admin?:>

Ingerasa astăzi la ora 15:28
Nu trebuie sa fiu admin ca sa va declar razboi si sa fiti atacati :)
Dar ma repet: alegerea va fi a voastra.

Ingerasa astăzi la ora 15:34
,,,

Mesajele acestea au fost trimise de către Ingerasa mai departe.


Deci au castigat lumea 3, asa ca aveti grija ca o sa ramaneti fara sate, plus ca au puteri supranaturale, au terminat cu recrutatu dinainte de a se dechide lumea !
 

DeletedUser40272

Deci au castigat lumea 3, asa ca aveti grija ca o sa ramaneti fara sate, plus ca au puteri supranaturale, au terminat cu recrutatu dinainte de a se dechide lumea !

la fel putem vorbi despre zen?
ne lasa fara sate?:D sau putem sa mai jucam in continuare?:p
 

DeletedUser

Cel mai bine ar fi sa dati cu totii delete ca sa putem farma linistiti :D


ca sa nu fac postare dubla:

Ingerasa astăzi la ora 14:55
Aveti la dispozitie 24 de ore sa schimbati numele tribului in ce vreti voi daca nu vreti razboi.
NU sunteti adevaratii SCITI ci niste mincinosi. Faptul ca va dati drept cei care au inchis lumea e de doi lei dar asta e alegerea voastra. Exista twstats pentru demonstratia asta.

Astept raspuns sa stiu daca va trec de-acum cu rosu pe harta!

radu.sky08 astăzi la ora 16:00
buna imi cer scuze pt ce sa intimplat nu stima ca se va ajunge aici
acuma estii on

Ingerasa astăzi la ora 16:02
...

Mesajele acestea au fost trimise de către Ingerasa mai departe.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pff.. cre' ca imi schimb numele la trib, in scitii, numa' ca sa-mi trimita ingerasa mesaje. Imi place de ea cand e nervoasa.. :D

E dreptul lui sa-si puna Scitii, daca voi ati ales ZEN, nu mai puteti emite pretentii la numele ala ca s-a ocupat. Gata, vi l-a suflat noobu', pa pa, la revedere.. :D
 

DeletedUser

:))))) nu m-am amuzat de mult asa:)) ingerasa te-ai enervat de parca ti-au injurat parinti sau ma rog:)) conteaza asa mult numele unui trib?:)) Am avut si eu un trib:)) pe 21 l-am facut cu un tip rd123 sau mai avea un cont rershu123, pe 23 singurel:)) mai era unu tot work:)) asta e ce era sa fac:)) oricum ma amuza faze de astea:))
 

DeletedUser39696

unledny.jpg





Deci au castigat lumea 3, asa ca aveti grija ca o sa ramaneti fara sate, plus ca au puteri supranaturale, au terminat cu recrutatu dinainte de a se dechide lumea !

prea tare mesajul .. ps : ingerasa nu mai e moderator?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de ce se face marca inregistrata? romanul e obisnuit sa fure...este la moda,este chiar un fel de viatza! nu e o rusine cine fura,ci cel care nu stie sa se descurce. haidem sa fim seriosi,ce mai e rusinea in ziua de azi? de la mic la mare oamenii mint si fura pe rupte. ce e aia rusine? ce e aia onoare?
 

DeletedUser40739

hunt324ever e totusi un joc si macar aici sa nu se fure .. poate doar lucrurile bune !
totusi atat de inapt sa fii sa nu gasesti un nume original de trib ?
 

DeletedUser40272

Cum poti "fura" ceva ce nu apartine nimanui?

pai unii au impresia ca daca li se copiaza un nume de trib e acelasi lucru cu spargerea unui cont:rolleyes:

Ce ar fi daca un vecin isi face casa exact ca a ta? il pui sa o demoleze?:))=)))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus