plangere

DeletedUser

am si eu de facut o pl;angere,nu mi se pare normal k un conducator al tribului sa iti ceara sa il pui sitter,eu il pun si el imi scoate trupele afara si acum sa ma atace.este vorba de sil3 de pe lumea 5
 

DeletedUser4991

n-are cum sa te atace el, nu poti ataca pe cineva la care ai fost sitter, cel putin 24 de ore parca . . .
 

DeletedUser

dea ...

Cu ceva timp in urma ai cerut de repetate ori sprijin iar eu si colegii ti`am acordat de fiecare data. Nu aveai nici un atac , am cerut rapoarte , nu am primit nimic. Am cerut sitter sa verific nu am primit nimic.

Raspunsul a venit peste 3 saptamani motivand ca "nu am mai intrat de ceva timp"
3 saptamani inactiv , erai de mult pe lista de inobilari dar nu am avut timp de tine ;)
 

DeletedUser

ma ataca may

are mai multe conturi sigur,si oriqm a fost naspa k a facut chestia asta,acum ii injur pe aia k sa imi blocheze contul sa discut q astia de la triburile:D
 

DeletedUser

Adu si dovezi cand spui ca am mai multe conturi ...
Ce sa zic, injura ca la usa cortului daca asa te simti bine.
 

DeletedUser

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

--2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.

Pastrati discutia in limitele bunului simt, si nu voi inchide topicul.
 

DeletedUser

lol

vai mai, nu sti ca nu este bine ca altii sa stie ce ai tu in sate?

las k pe l6 sau lumile care urmeaza ai sa ti secret acest lucru :))

daca ai fi langa mine si as putea sa iau satu tau asa usor, nu as ezita mai, in oricare trib am fi

nu ne facem griji de tine, k pana la urma vei invata regulile nescrise ale acestui joc :)
 
Sus