Planificator Avansat Atacuri Triburile - PAAT

  • Autor subiect DeletedUser48828
  • Data de început

DeletedUser48828

Buna ziua,

Am creat un un planificator avansat de atacuri direct din joc

Planificator Avansat Atacuri Triburile (pe scurt P.A.A.T.)
momentan este versiunea 1.0 dar daca prezinta interes si bine inteles si aprobat, voi continua sa lucrez la el.

Atentie: Daca se trimite nobil, atac si curatare dupa aceasi sat catre aceeasi tinta, planificatorul va lua doar cea mai lenta unitate acesta fiind nobilul.
Atentie2: Planificatorul merge in orice pagina dupa joc inafara de prima pagina dupa logare.

Pentru intrebari va stau la dispozitie.

Multumesc,
TheDeath

De ce am creat scriptul?
Pentru ca m-am saturat ca 1 milisecunda sa faca diferenta si cum toate ideile eu cred ca trebuie impatite si nu tinute pentru a murii in mintea creatorului.


Planificator Avansat Atacuri Triburile (v1.0) - P.A.A.T.
PHP:
javascript:$.getScript("https://dl.dropboxusercontent.com/s/wnaryryq77ns1l0/paat_v1.0.js"); void(0);
 

DeletedUser48828

PS: Astept parerio_O, propuneri:rolleyes:, critici:eek:, nemultumiri:cool: si multe altele;).

Daca doriti pot pune si niste poze sa arat cum functioneaza planificatorul.

Multumesc
 

DeletedUser48828

Salut

Imi cer scuze pentru intarzierea tutorialului si daca am gresezi de ortografie sau altceva. L-am facut dupa ce am venit de la munca si n-am dormit inca :).

!!! Atentie !!!
Am pus cateva un exemplu de baza. Daca doriti alte exemple va rog sa lasati mesaj si voi pune cat de repede pot. Pentru neintelegeri lasati mesaj si voi raspunde cat de repede pot.

MINI TUTORIAL P.A.A.T. v1.0 (cu poze)

primii pasi.png

primii pasi.png

un mic exemplu (PAAT).png
un mic exemplu (PAAT).png

un mic exemplu - notebok (PAAT).png
un mic exemplu - notebok (PAAT).png
Sper ca imaginile sa se vada ca este prima data cand folosesc forumul extern pentru imagini. Daca nu va apar va rog sa lasati mesaj se le voi pune pe un site extern.

SUCCES

Va multumesc,
TheDeath
 
Sus