Planificator de atacuri independent

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser45630

Sunt multi care tot spun aici ca se tin secret anumite instrumente de joc. Ceea ce mi se pare absurd, pentru ca ele sunt free pe internet. Oricine le poate lua dupa plac.
Va asteptati ca dupa ce se descopera un tool util de catre cineva, sa posteze imediat pe extern ? Asta inseamna sa nu il tii secret ?
Inca o data, e absurd...

Legat de scripturile ilegale despre care se zvoneste ca ar exista, sunt doar speculatii. E inutil sa tot acuzi in stanga si in dreapta, ca "majoritatea din top" folosesc asa ceva. Cine are dovezi concrete despre existenta, si utilizarea lor, sa iasa in fata.
Pana atunci, mai usor cu acuzatiile nefondate.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
În juma' de oră, cu programul ăsta se pot planifica mii de atacuri. Diferă puţin, aşa-i? :)

Heath, nu mă provoca. Eu nu-mi risc pielea ca să dau în gât guşterii, ştii prea bine la ce şi la cine mă refer. Singura dovadă ar putea fi scoasă cu dinţii din calculatoarele inculpaţilor. Alte metode nu prea văd. Nu e absurd să-l descoperi, e absurd să te iei de altu' că-l face public...că avantajele celor care îl folosesc, scad. :)

Şi nu, nu sunt toate free pe internet.
 

DeletedUser42998

Q ,fale publice,asa au si altii acces la ele.Foarte bine faci.Ai un + de la mine.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Am inteles ideea, in mod normal ar trebui ca unii dintre voi sa primeasca sanctiuni pentru incalcarea regulii de mai jos :

---2.1.3
.....Deasemenea este strict interzisa instigarea catre activitati ilegale si/sau postarea de informatii care pot duce la incalcari grave ale regulamentelor de joc si/sau de forum.
Utilizatorii sunt responsabili pentru link-urile pe care le postează (atât în mesaje cât şi în semnături), acestea nu trebuie să conţină materiale sau mesaje care încalcă prezentul regulament.

Toti stim de toate, sau avem impresia ca stim, ca unii folosesc ceva sau nu, este problema si riscul lor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus