Planuri si strategii

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început

DeletedUser

Am ramas cam inactiv 2 zile, am ramas in urma :p Am curatat toate satele astea micute de prin zona destul de usor, a mai ramas sa curat 2 mai mari si totu e ok. Resurse farmate pana acum: 200 de mii+. Eu zic ca nu o duc rau.
P.S am zis 200 la sto spam, daca vrei incearca sa vezi ce trupe am, promit eu ca las fara scuti satu :D

sokka3u
Puncte: 452
Loc: 9247
Inamici învinşi: 1.483 (1952.)

lasa glumele, ca nu stai la palavre cu aia de gradinita. e suficineta ferma la 10, las-o asa ca nici nu-ti trebuie mai mult
 

DeletedUser6558

sokka3u
Puncte: 452
Loc: 9247
Inamici învinşi: 1.483 (1952.)

lasa glumele, ca nu stai la palavre cu aia de gradinita. e suficineta ferma la 10, las-o asa ca nici nu-ti trebuie mai mult

Media de puncte in zona lui e 600, daca te uiti pe harta. N-as zice ca 452 e un handicap prea mare.
 

DeletedUser

sokka3u
Puncte: 452
Loc: 9247
Inamici învinşi: 1.483 (1952.)

lasa glumele, ca nu stai la palavre cu aia de gradinita. e suficineta ferma la 10, las-o asa ca nici nu-ti trebuie mai mult

Daca iti spun ca am pierdut numai 70 de sulite si 20 de topoare pentru 1483 de inamici invinsi m-ai crede? Uita-te la trofee si ai sa vezi care e treaba. Am 80 de jucatori diferiti atacati, de abia astept sa iau urmatorul level la trofeu. Aia cu 900 de puncte de pe langa mine is "point whores", viitoare farmuri cand imi dau seama cand sunt inactivi si am chef sa frec o noapte online.

Carrhae: nu e hadicap deloc, tinand cont de faptul ca am cladirea principala la 10.
 

DeletedUser

ce rau imi pare ca nu mai pot trimite 5 spioni pe jucatorii de 26 de puncte:(

faceam si eu trofeu...dar la ce-s bune trofeele?:D
 

DeletedUser

ce rau imi pare ca nu mai pot trimite 5 spioni pe jucatorii de 26 de puncte:(

faceam si eu trofeu...dar la ce-s bune trofeele?:D

Eu am 4 jucatori pe care i-am scutat si nu i-am curatat :eek:
La ce? Sa te lauzi o zi doua cu ele si dupa sa le ascunzi ca iti sar nubii de pe langa tine in cap ca le farmezi satele.
 

DeletedUser35408

Scopul meu in aceasta lume e urmatorul:
intentionez sa scot 5 nobili, sa umplu satul meu de atac.
Apoi am sa lansez nobilii pe o "vedeta" (nu am o tinta stabilita inca, dar nu sunt greu de gasit astfel de personaje).
Dupa care am sa dau inceput nou si sa astept curios sa apara pe forum povestea surprinzatoare prin care "vedeta" a fost atacata si innobilata de catre barbari. :)
 

DeletedUser35408

nici n-ai idee ce idei mi-a dat.. :))
Sa te uiti un pic pe harta, dupa nick-ul meu cel real, si sa vezi cine-i mai la nord de mine :p
 

DeletedUser

Scopul meu in aceasta lume e urmatorul:
intentionez sa scot 5 nobili, sa umplu satul meu de atac.
Apoi am sa lansez nobilii pe o "vedeta" (nu am o tinta stabilita inca, dar nu sunt greu de gasit astfel de personaje).
Dupa care am sa dau inceput nou si sa astept curios sa apara pe forum povestea surprinzatoare prin care "vedeta" a fost atacata si innobilata de catre barbari. :)

trebuie sa si reuseasca barbarul, nu intotdeauna dai un trenulet si ai terminat treaba, sa ne povestesti si noua in caz iti va iesi ceea ce vrei sa faci.
 

DeletedUser35408

povestesc, povestesc..
De fapt o sa pun poze, daca-mi iese pasenta.. inainte si dupa.. :D
 

DeletedUser34249

Strategia mea?

Este să devin o fermă foarte bună, deja am ajuns în top 20 ca și apărător, plus tofeele de apărătorul zilei, mai am puțin și mi-am atins obiectivul pe lumea 24! :rolleyes:
 

DeletedUser

ca pe fiecare lume,top3 aparator:D

de data asta numai cu atac in sate:confused:
 

DeletedUser

depinde cum ajungi acolo:))...e frumos,dar si greu:D...si enervant uneori
 

DeletedUser

Strategia mea?

Este să devin o fermă foarte bună, deja am ajuns în top 20 ca și apărător, plus tofeele de apărătorul zilei, mai am puțin și mi-am atins obiectivul pe lumea 24! :rolleyes:

Sunt sigur ca o sa-ti indeplinesti obiectivele...
Vei fi o ferma de nota 10 :rolleyes:
 

DeletedUser32877

Am ramas cam inactiv 2 zile, am ramas in urma :p Am curatat toate satele astea micute de prin zona destul de usor, a mai ramas sa curat 2 mai mari si totu e ok. Resurse farmate pana acum: 200 de mii+. Eu zic ca nu o duc rau.
P.S am zis 200 la sto spam, daca vrei incearca sa vezi ce trupe am, promit eu ca las fara scuti satu :D

daca aveai satu mai mare poate incercam .. da asa tinand cont ca sunt si sate de barbari mai mari ca tn ce rost are sa cresc la ODA ??
 

DeletedUser

Strategia mea e sa fac alianta secreta cu barbarii si sa-i innobilez intern pe Gabyy89 si Radu... :)
 
Sus