(Pokemonii) Gentle vs Green

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Nu am la ce interne sa trec, toti din Gentle vor termina lumea :rolleyes: vezi ca se deschide 59, aici faci parte din trecut

Ai prins curaj, iepuras? Acum 5 zile inca aveai pantalonii maro pe tine, desi comunistu stia ca suntem pe stergere :)))))


dl. Carmen Stamatescu în data de 09.07. la ora 20:01
nu mai vorbiti aiurea
dl. Carmen Stamatescu în data de 09.07. la ora 20:01
de unde stii tu ca au dat ?
MariusBr 7 în data de 09.07. la ora 20:01
să fie :)) și satul lui Zeus rămâne la mine :)))
Ralf10 în data de 09.07. la ora 20:01
e duminica... vor sa ne demonstreze ca totusi au si ei o viata :))
m0sad în data de 09.07. la ora 19:59
baietii sunt la gratare
Ra s al Ghul în data de 09.07. la ora 19:59
au dat stergere

Fac ce vreau, ai vreo problema? Vreau sa dispara de tot green-ul de pe harta :)

Voi tineti atat de mult sa terminati lumea si inca nici nu stiti cum =)))))))
"problema este că noi nu vom crește dominanța dacă înnobilăm barbare" - dl. Carmen Stamatescu, 2017

Dar hai ca vad ca ai revenit la sentimente mai bune dupa ce ai citit externul.

iul 16
00:05 dl. Carmen Stamatescu a modificat anunţul intern.


Ar trebui sa incepeti sa faceti donatii la alex02dsa pentru lectiile de triburi din ultimele 3 luni :oops:
 
Scor reacție
98
Ai prins curaj, iepuras? Acum 5 zile inca aveai pantalonii maro pe tine, desi comunistu stia ca suntem pe stergere :)))))


dl. Carmen Stamatescu în data de 09.07. la ora 20:01
nu mai vorbiti aiurea
dl. Carmen Stamatescu în data de 09.07. la ora 20:01
de unde stii tu ca au dat ?
MariusBr 7 în data de 09.07. la ora 20:01
să fie :)) și satul lui Zeus rămâne la mine :)))
Ralf10 în data de 09.07. la ora 20:01
e duminica... vor sa ne demonstreze ca totusi au si ei o viata :))
m0sad în data de 09.07. la ora 19:59
baietii sunt la gratare
Ra s al Ghul în data de 09.07. la ora 19:59
au dat stergere



Voi tineti atat de mult sa terminati lumea si inca nici nu stiti cum =)))))))
"problema este că noi nu vom crește dominanța dacă înnobilăm barbare" - dl. Carmen Stamatescu, 2017

Dar hai ca vad ca ai revenit la sentimente mai bune dupa ce ai citit externul.

iul 16
00:05 dl. Carmen Stamatescu a modificat anunţul intern.


Ar trebui sa incepeti sa faceti donatii la alex02dsa pentru lectiile de triburi din ultimele 3 luni :oops:


Stiam ca sunteti pe stergere, dar nu eram 100%, nu intelegi ca imi permit sa fac ce vreau ? Incercati alta lume
 

PRADA

member
Scor reacție
6
more-popcorn.gif


"problema este că noi nu vom crește dominanța dacă înnobilăm barbare" - dl. Carmen Stamatescu, 2017

NU mă mai satur de citatul ăsta =))
Dar are si Alin dreptatea lui oricând, dacă îsi permite să facă TOT ce vrea :))
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Wow, incep sa cred ca esti ruda cu Hagi =))))))))))))))))))

"problema este că noi nu vom crește dominanța dacă înnobilăm barbare" - dl. Carmen Stamatescu, 2017

"dar daca luam sate active, creste dominanta la noi si scade la Green" - acelasi Alin, 2017
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Aloooo,domnisoara alexutza.....tu vorbesti de backstab ? Eu nu tin minte sa fi pupat moastele verzi cum ai pupat tu steagurile zig la inceput de lume,dar mna....se uita unele faze :) .
Eu nu am pupat nimic, iar daca e sa ne aducem aminte e ca eu am atacat Green la inceput de lume, in timpu ce tot restul erau loviti...de gripa avioara. La fel de bine imi aduc aminte ca si Green a dat pe mine dupaia si nu am fugit in timpul organizatului. Si la fel de bine iti aduc aminte ca eu am dat si PNA cand am plecat din Zig, nu am dat backstab ca Gentle si am si explicat de ce am facut-o. Zigul se baza pe anumite de alinieri de planete care s-au vazut unde au dus.
All in all, tu ramai tot o strecuratoare ca n-ai facut nimic pe lumea asta, dar am incredere ca pe urmatoarea.
Fac ce vreau, ai vreo problema? Vreau sa dispara de tot green-ul de pe harta :)
dl. Carmen Stamatescu
astăzi la ora 00:04
Astăzi am numărat nobili din trib, se pare că avem peste 3500 de nobili, deci nu mai are rost să ocolim barbarele din green. Liber la barbarele peste 5.000 puncte.


Spor la înnobilat !
Ma bucur ca te-am mai invatat ceva despre joc astazi, pe lumea viitoare daca vrei, te iau sub tutoriat. Pe tine si pe tot tribul tau de amatori, mai putin pe 0, bara, puncte, puncte. Cred cu adevarat ca e un caz iremediabil.
 
Ultima editare:

DeletedUser41586

Fac ce vreau, ai vreo problema? Vreau sa dispara de tot green-ul de pe harta :)

du-te ma plangaciosule de-aici, mai tii ma pacaliciule minte la inceput de lume cum te bucurai ca o sa fii aliat cu green, cum te dadeai castigator de atunci, daca nu era green-ul tu nu mai erai pe harta ma pacaliciule, fiti ma oameni cu coloane si nu mai va dati in stamba, macar fiti oameni si recunoasteti ca sunteti niste backstabberi lenesi.

A, da, mai stii cum la inceput de lume ai dat afara din conferinta pe cei ce au legatura cu green-ul? inclusiv eu?
Si mi-ai spus cam asa "am auzit ca joci cu green-ul"
Pai tu de atunci te-ai ascuns in spatele celor din green
 
Scor reacție
98
du-te ma plangaciosule de-aici, mai tii ma pacaliciule minte la inceput de lume cum te bucurai ca o sa fii aliat cu green, cum te dadeai castigator de atunci, daca nu era green-ul tu nu mai erai pe harta ma pacaliciule, fiti ma oameni cu coloane si nu mai va dati in stamba, macar fiti oameni si recunoasteti ca sunteti niste backstabberi lenesi.

A, da, mai stii cum la inceput de lume ai dat afara din conferinta pe cei ce au legatura cu green-ul? inclusiv eu?
Si mi-ai spus cam asa "am auzit ca joci cu green-ul"
Pai tu de atunci te-ai ascuns in spatele celor din green

Tu ce cauti aici? Nu esti in stare sa ajungi la 50 de sate pe nici o lume.. dai cu praf de mers


aa, jucai pe 58 parca, erai intemeietor sau ce erai tu acolo.. ti-ai unit contul si ai fugit cu pp-urile la partener, tu esti jucator de sezon, nimic mai mult

Apropo, ce legatura aveai tu cu green ? :)) Zeus nici nu stia de tine, te-am dat afara pentru ca jucai la 5 capete.. iti stiam trecutul tau de bosch`
 
Ultima editare:

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Aici se discuta cu fantomele lumii 53 ? :))

De fapt, cine sunteti voi pe harta ? Mana aia de barbare aparute recent ? Aaaa ... pai, sunteti cei mai buni. Aveti si sesiune de autografe?
 
Sus