(Pokemonii) Gentle vs Green

DeletedUser41053

Internele sunt deja afara, tribul nu va vrut, ce nu intelegeti:))
Pana acum tribul ne-a vrut ca aliati. Acum dintro data nu ne mai vor ... of of mai mai ... De ce nu ati zis de la bun inceput ... nu vream fuziune. Cand am propus si am propus asta de acum 3 luni voi nu ati zis nimic ba din contra ati fost de acord cu tot am si stabilit impreuna conditii de fuziune. Atunci nu ai intrebat tribul? Ce s-a schimbat de acum 3 luni pana in ziua de azi? Noi suntem aceasi nu am avut nici o divergenta cu nimeni fiecare si-a vazut de ale lui. Tu ne-ai amanat ca sa va rezolvati problemele interne. Ehh cred ca ele te-au rezolvat pe tine.

Asuma-ti si tu faptele, nu te mai ascunde in spatele tribului. Toata manevra asta a fost planuita de mult si noi am fost buni doar sa va ajutam pe voi sa ajungeti aici. Cand ati vazut ca winter si zig nu mai sunt ne-ati declarat razboi.
 

DeletedUser48011

servetele-la-cutie_2.png

Iti ajung Zeuss.?
 

DeletedUser48011

Lasa-l sa termine de plans, sa-mi mai dea niste fake-uri in k56 de la 120 ore si poate ne explica.
 

DeletedUser48395

Primul meu contact cu externul si deja mi-a facut viata mai buna.Ma duc sa iau popcorn sa mai citesc scuze de-ale celor din green.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Lasa-l sa termine de plans, sa-mi mai dea niste fake-uri in k56 de la 120 ore si poate ne explica.
Liniste ca vine jucatorul cu experienta si plange la blindaj. Tot n-ati inteles ca noi facem bascalie de voi, atat pe joc cat si aici si e teribil de amuzant. Voi plangeti cand atacati cu atata experienta de va iese pe nas. Intre timp noi jucam la blindaje. O sa mai pun din cand in cand sa va vada toata lumea :eek::eek:

6f9yz8.png
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Pai doar ce am aratat mai sus ca mai putem si altceva. Si voi ati aratat ce stiti, sa schimbati alianta in razboi la 2 noaptea cu granita blindata, sa dati nobilii la 15 secunde de curatare, sa va rupeti in blindaje ca mai sus, sa va cautati scuze si alte d'astea. Eu zic ca suntem pe plus :D
 

DeletedUser46009

Pacat ca nu isi aleg aliatii cum trebuie,dar inca nu s-a terminat lumea :D
 

DeletedUser3547

Ca sa ajunga Green sub 15% dominanta:)) mai dureaza, 2-3 ani.. poate 5, poate never. Se vor bucura si Gunoentle ca si kilometristele de backstab :)) nu stiu in ce s-au bagat.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16

Cred ca sunt mai potrivite pentru mariusbr7 ("impreunat, fara spatiu") sa nu mai planga atat pe forum ca nu are deff si il ataca nonstop nenorocitii aia din green... care stau doar pe extern.

Primul meu contact cu externul si deja mi-a facut viata mai buna.Ma duc sa iau popcorn sa mai citesc scuze de-ale celor din green.

Nu cauta nimeni nicio scuza, cred ca noi suntem cei care stam cu popcornul in timp ce voi la 30% vs 70% din harta jucati razboiul vietii voastre :D :D :D
 

DeletedUser3547

Alea-s pentru tine, sa te stergi pe maini dupa ce mananci cina. Hai du-te la invatat ca te cearta muma-ta
 
Sus