(Pokemonii) Gentle vs Green

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
28u43dx.png
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
In semn de prost o sa imi permit sa scriu ce cred de cuviinta in topicul cu harti,pana revii cu hartile
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Atata timp cat nu postezi hartile,topicul acela e un pamflet,si trebuie tratat ca atare
 

DeletedUser42057

wow....nimeni nu se astepta ca Gentle si Green sa se razboiasca :)))
 

DeletedUser42057

cea mai mare umilinta a lumii 53 si-a luat-o greenul :))) hahahahaaa genial
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cu ce a fost umilit green? Ca nu ne-am mutat din trib in trib sa iesim pe primul loc? Daca asta a fost decizia Gentle, nu inteleg unde apari tu in ecuatia asta.
 
Ultima editare:

DeletedUser29124

Caracterul oamenilor se vede inclusiv intr-un joc...
De ce castiga psd-ul alegerile si de ce Romania este in rahat de 27 de ani? Pentru ca cei ce conduc Romania sunt asemeni majoritatii celor care-i voteaza...adica oameni de nimic, oameni cu o calitate morala precara, oameni fara caracter, oameni care se vand pe ei si familia pentru un kilogram de zahar si un litru de ulei...oameni ca unii din acest joc, oameni ca voi, "Gentlemanilor".
Sunt constient ca nu o sa intelegeti nimic din ce am scris mai sus pentru ca ati lipsit la lectia de etica.
Felicitari pentru ca o sa castigati un nimic!
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cred ca imi confuzi colegii cu cei din winter si altele asemenea. Traseistii au plecat, cei loiali au ramas, deci nu, nu cred ca vorbesti de green.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Caracterul oamenilor se vede inclusiv intr-un joc...
De ce castiga psd-ul alegerile si de ce Romania este in rahat de 27 de ani? Pentru ca cei ce conduc Romania sunt asemeni majoritatii celor care-i voteaza...adica oameni de nimic, oameni cu o calitate morala precara, oameni fara caracter, oameni care se vand pe ei si familia pentru un kilogram de zahar si un litru de ulei...oameni ca unii din acest joc, oameni ca voi, "Gentlemanilor".
Sunt constient ca nu o sa intelegeti nimic din ce am scris mai sus pentru ca ati lipsit la lectia de etica.
Felicitari pentru ca o sa castigati un nimic!
Asa asa mai latra putin <3
penibili sunteti maaaaaa,ati ras de zig la inceput,v-a venit randul
lasane frate cu etica,da intradevar e adevarat ce spui tu acolo cu romania. dar nu e relevant cu ce s-a intamplat aici
voi ati venit cu pretentii de conducere,schimbarea numelui la trib ,pai ma tu ce voiai sa termini lumea? sa iei trofeu? ce ai facut tu pe lumea asta? ai luat barbare si atat asa ca ciocul mic si lasa morala,nu mai suferiti atata
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Personal, n-am nici o pretentie la niciun trofeu pe lumea asta, pentru ca n-am fost altceva decat support. Dar paranghelia voastra cu "doar 20 merita sa termine aceast lume" , las-o moarta.

Ps: de nervi manaci cratima? Te-ai regasit in ce a zis evo?
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Personal, n-am nici o pretentie la niciun trofeu pe lumea asta, pentru ca n-am fost altceva decat support. Dar paranghelia voastra cu "doar 20 merita sa termine aceast lume" , las-o moarta.

Ps: de nervi manaci cratima? Te-ai regasit in ce a zis evo?
wow cratima asta...vezi ca mananci litere,nazy grammar >.>
nu ,i-am dat dreptate ca fix asta se intamla in Romania din pacate,poti sa fii carcotas ca nu tine oricum
 

DeletedUser29124

Asa asa mai latra putin <3
penibili sunteti maaaaaa,ati ras de zig la inceput,v-a venit randul
lasane frate cu etica,da intradevar e adevarat ce spui tu acolo cu romania. dar nu e relevant cu ce s-a intamplat aici
voi ati venit cu pretentii de conducere,schimbarea numelui la trib ,pai ma tu ce voiai sa termini lumea? sa iei trofeu? ce ai facut tu pe lumea asta? ai luat barbare si atat asa ca ciocul mic si lasa morala,nu mai suferiti atata

Ma confunzi bo$$...Nu ma intereseaza castigarea lumilor, nici "trofeele" voastre...am eu Trofeele mele...
Ai dreptate am jucat fosrte putin pe aceasta lume..datorita scarbei fata de oameni ca voi...
Daca citesti pana la capat postul de mai sus o sa vezi ca v-am si felicitat !
Prefer sa latru decat sa grohai ca tine.
 
Sus