(Pokemonii) Gentle vs Green

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Cine se gaseste sa vorbeasca de tribul Gentle ... fix tu ? :O
[10/1/2016 12:09:27 PM] Stamatescu ( Alin ): buna, e cam prost de gura, in rest baiat de treaba

Eu zic sa te intrebi prima data cat o sa va mai suporte gentlemanii din clasele inferioare voua ... :(
ceva nou? sau continui sa traiesti in 1900 toamna
 

DeletedUser48075

Lumea crede multe lucruri din auzite,dar trebuie sa ne cunoasca ca sa isi faca o parere,asa e si in realitate.

Ocupati-va acolo de pokemonii vostrii si defensiva voastra inraita ca o sa aveti nevoie de cat mai mult.


Apropo de postul tau de mai sus,inteleg ca bati apropo chiar la subiectul asta,ca ne pierdem un prieten care nu ne va mai ajuta pe viitor?Tu cred ca zici de domna Maram nu?Crezi ca ne trebuie noua asa persoane pe jocul asta?Cu 2 fete?Bine 2 fete putin spus la cate am auzit despre ea si despre tine si despre grupul vostru de jucatori.

Voi va incadrati la categoria backstabberi,nu noi,jucatorilor de domino.

:)
 

DeletedUser46527

Bla bla bla si in acest moment colegul IULIAN aka mafiotu pierde 10 sate.

Si acum marele jucator Stegaru inca se gandeste daca va termina lumea cu ce se va lauda? ca a luat 10-20 de sate de la mafiotul iulian ...woau ce tare esti :O nu oricine poate lua niste sate goale gard in gard :)))foarte mari realizari aveti pe lumea asta ... 0 razboaie castigate fara a recruta conturile mari de la inamic ... 0 aliante duse pana la final fara a trada .. sunteti niste Gentlemani
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Si acum marele jucator Stegaru inca se gandeste daca va termina lumea cu ce se va lauda? ca a luat 10-20 de sate de la mafiotul iulian ...woau ce tare esti :O nu oricine poate lua niste sate goale gard in gard :)))foarte mari realizari aveti pe lumea asta ... 0 razboaie castigate fara a recruta conturile mari de la inamic ... 0 aliante duse pana la final fara a trada .. sunteti niste Gentlemani
Hai latra in alta parte ca nu ne pasa de ce ai tu satele goale
ps: Dulceata si caracter m-am nascut bombardier! #MariusBr7
 
Scor reacție
98
Si acum marele jucator Stegaru inca se gandeste daca va termina lumea cu ce se va lauda? ca a luat 10-20 de sate de la mafiotul iulian ...woau ce tare esti :O nu oricine poate lua niste sate goale gard in gard :)))foarte mari realizari aveti pe lumea asta ... 0 razboaie castigate fara a recruta conturile mari de la inamic ... 0 aliante duse pana la final fara a trada .. sunteti niste Gentlemani

Hai basti, erati in extaz cand noi inaintam in granite, cand am recrutat din WINTER erati pe sus de fericire ca ne apropiam de ZIG ca sa ii scoatem
 

DeletedUser41053

Nu esti in stare sa iti exprimi o idee fara sa te contrazici singur.

Lumea crede multe lucruri din auzite,dar trebuie sa ne cunoasca ca sa isi faca o parere,asa e si in realitate.
cate am auzit despre ea si despre tine si despre grupul vostru de jucatori.

Adica lumea sa nu creada ce se zice despre voi dar sa creada ce se zice despre noi?!

Voi va incadrati la categoria backstabberi,nu noi,jucatorilor de domino.
Nu inteleg cum ne incadram noi la categoria backstabari. Noi am avut posibilitate sa ne aliem si cu winter si cu ZIG dar am refuzat si tot noi suntem backstabari?! :eek:

Eu am inchis 3 lumi si nu am facut backstab pe nici o lume. Cand am rupt aliante am dat PNA 24 / 48 de ore in functie de cum erau relatile cu tribul respectiv. Aici pur si simplu m-au sunat colegi sa imi zica ca o sa rupeti alianta cu noi!!! Voi ati facut poluri si blindat granita si noi am avut trenuri inceput cu ora 2 noaptea. Si culmea nesimtirii e ca tu ne faci pe noi backstabari.
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Aduceti-l pe Angelblack sa ghiceasca si sfarsitul razboiului, ca razboiu l-a perzis cu exactitate
 

DeletedUser46527

cand am recrutat din WINTER
Pai se poate altfel? :))
Lista cu internele ,fostul Winter, cand o publicati? dupa ce scoateti green'ul? :)) aaa stai nu intreb persoana corecta , tu nu ai nici un cuvant de spus ..poate se umfla iar in pene doamna Unnamed. si atunci trebuie sa o pupi putin sa ii treaca supararea , si sa ii faci pe plac :))
 

DeletedUser41053

Hai basti, erati in extaz cand noi inaintam in granite, cand am recrutat din WINTER erati pe sus de fericire ca ne apropiam de ZIG ca sa ii scoatem

Hmmm ai uitat cum ne intrebai zilnic cum suntem ca ne ajutati cu sprijin cu sittere numai sa nu acceptam oferta lui Vasy sau sa dam stergere.

Acum abia asteptati sa dam stergere!!! Well ... nu o sa fie asa de usor ... suntem toti constienti ca o sa pierdem dar am ramas sa va facem viata grea. :D
Pana la urma Is good to be green!!! ( "e bine sa fii verde" ).

P.S.
@DarkAngeL.SpeeD?: Ai vrut sa incepem o noua lume impreuna la toamna ... ce e drept nu ai specificat care toamna :D
 

DeletedUser48075

Hmmm ai uitat cum ne intrebai zilnic cum suntem ca ne ajutati cu sprijin cu sittere numai sa nu acceptam oferta lui Vasy sau sa dam stergere.

Acum abia asteptati sa dam stergere!!! Well ... nu o sa fie asa de usor ... suntem toti constienti ca o sa pierdem dar am ramas sa va facem viata grea. :D
Pana la urma Is good to be green!!! ( "e bine sa fii verde" ).

P.S.
@DarkAngeL.SpeeD?: Ai vrut sa incepem o noua lume impreuna la toamna ... ce e drept nu ai specificat care toamna :D

Inseamna ca esti increzator in puterile tale si a noobilor din trib pe care ai,pardon jucatorilor care ma tot intrebau cum de am asa multe puncte si cum am asa mult farm. :))))

Jucatorule,am zis ceva,pe harta,nu taka taka pe extern.
 
Scor reacție
98
Hmmm ai uitat cum ne intrebai zilnic cum suntem ca ne ajutati cu sprijin cu sittere numai sa nu acceptam oferta lui Vasy sau sa dam stergere.

Acum abia asteptati sa dam stergere!!! Well ... nu o sa fie asa de usor ... suntem toti constienti ca o sa pierdem dar am ramas sa va facem viata grea. :D
Pana la urma Is good to be green!!! ( "e bine sa fii verde" ).

P.S.
@DarkAngeL.SpeeD?: Ai vrut sa incepem o noua lume impreuna la toamna ... ce e drept nu ai specificat care toamna :D

Ca aliat normal ca am vrut sa va ajut, ati avut oferta de la Vasi ? O sa te anunt cand vom intra pe lume noua :)
 

DeletedUser48011

Nu mai plange ma Zeuss. :)) Ai inchis 3 lumi dar habar n-ai sa dai o serie de fake-uri. Mai ai de invatat vecine.

6aaf9194bd8548f4b439f122c26363be.png
 

DeletedUser41053

Inseamna ca esti increzator in puterile tale si a noobilor din trib pe care ai,pardon jucatorilor care ma tot intrebau cum de am asa multe puncte si cum am asa mult farm. :))))

Tocmai ti-am zis ca pierdem :D

Acelasi lucru m-au intrebat si pe mine jucatori de la tine din trib ... deci nu vad care unde bati :oops:

ati avut oferta de la Vasi ?
Da

O sa te anunt cand vom intra pe lume noua :)
Nu e nevoie ... o sa stim :cool:

Nu mai plange ma Zeuss. :)) Ai inchis 3 lumi dar habar n-ai sa dai o serie de fake-uri. Mai ai de invatat vecine.
Teach me master !!! in traducere Invata-ma N00bule :D
 

DeletedUser48011

Pai te invat de cateva zile dar vad ca nu pricepi nimic, nu stiu cine e n00bul aici:))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Tocmai ti-am zis ca pierdem :D

Acelasi lucru m-au intrebat si pe mine jucatori de la tine din trib ... deci nu vad care unde bati :oops:


Da


Nu e nevoie ... o sa stim :cool:


Teach me master !!! in traducere Invata-ma N00bule :D
vezi ca te murdaresti de engleza la gura...iao mai usor
 
Scor reacție
98
Pai se poate altfel? :))
Lista cu internele ,fostul Winter, cand o publicati? dupa ce scoateti green'ul? :)) aaa stai nu intreb persoana corecta , tu nu ai nici un cuvant de spus ..poate se umfla iar in pene doamna Unnamed. si atunci trebuie sa o pupi putin sa ii treaca supararea , si sa ii faci pe plac :))
Internele sunt deja afara, tribul nu va vrut, ce nu intelegeti:))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Lasa ca decat sa fie manjita cu numele voastre in gentle cand vom inchide lumea,mai bine asa,nimeni nu va suporta,ati comiso,sunteti comisari :D
E ok, va lasam sa va manjiti voi acolo intre voi, atat vreau sa zic: sunteti atat de slabi si penibili ca n-ati fost in stare sa fiti fair cand ati declarat razboi si a trebui sa o faceti in toiul noptii cu granita blindata.
Asta in sine spune exact cata experienta aveti, nu e nevoie sa dati cu gura pe aici :rolleyes:
Hai cu 2peu cu 2peu si curaj, ai fata de portbagaj.
 
Sus