(Pokemonii) Gentle vs Green

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Din pacate, pentru tine, care esti un inutil in orice trib, am luat sat si de la tine si de la Zmeuss.. cand a vrut muschiul meu :))

Nu stiu cum de mai ai tupeul sa marai pe aici, cand esti mic si abia ti-a aruncat un os conducerea green , sa mai postezi ceva pe aici :)))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Din pacate, pentru tine, care esti un inutil in orice trib, am luat sat si de la tine si de la Zmeuss.. cand a vrut muschiul meu :))

Nu stiu cum de mai ai tupeul sa marai pe aici, cand esti mic si abia ti-a aruncat un os conducerea green , sa mai postezi ceva pe aici :)))
Din pacate pentru tine, orice statistica vreodata pe acest joc iti demonteaza orice aberatie, iar cat despre tine releva exact ce am scris mai devreme. Ti-am zis ca tu vezi numai ce vrei tu, dar realitatea e cu totul alta.
Nu, tu nu ai luat sat vreodata, poate ai recuperat 1 sat in timp ce pierdeai toata granita. Spre deosebire de tine eu nu am nevoie de permisiunea nimanui, dar spor la ros oase in continuare! Pare ca te pricepi!

Aproape toti care scrieti pe extern din Gentle n-ati realizat mai nimic aici, cei care au jucat cat de cat nu comenteaza. Ma gandesc cu unii dintre ei au decenta.
Ce e cu adevarat trist e ca foarte multi noobi termina chiar in top 10.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Chiar si spionul vostru :))

Dar, e mai inteligent ca oricare din echipa aia, pentru ca a stiut unde sa joace, daca are pretentii de la el ;)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Din pacate, pentru tine, care esti un inutil in orice trib, am luat sat si de la tine si de la Zmeuss.. cand a vrut muschiul meu :))

Nu stiu cum de mai ai tupeul sa marai pe aici, cand esti mic si abia ti-a aruncat un os conducerea green , sa mai postezi ceva pe aici :)))

Cred ca te-ai lovit rau la cap. Cand zicem ca pierdeai sate, ziceai ca erai inactiv. Cand comentezi de actualele interne, vezi doamne au stst in umbra tribului. Pai nu meriti tu sa fii interna? Singur ai recunoscut ca n-ai facut nimic pe lumea asta. Termina cu textele astea, ca daca si tu meriti sa termini lumea...
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
alt haios care nu citeste decat printre randuri si incearca si el o glumita: daca mi-as permite sa dau bani pe 10-20 de mii de ppuri. ce e asa de greu de inteles ca pe jocu asta, buzunaru face topu? cu cat esti mai "mare" cu atat ai mai multa influenta. asa-i si in viata. a se vedea discutiile dintre "cel maret si gloorios" si restu greenilor care tot aduc o terta persoana in discutie =)) cel mai probabil daca as fi fost eu in situatia asta si mi-as fi bagat picioarele as fi putut aduce cateva persoane ca eu spre deosebire de "prinț" sunt in stare sa leg prietenii pe jocu asta si pe urmatoarele lumi sa mai dam "buna ziua". poate chiar sa colaboram pe viitor. dar ma rog, continua sa faci glumite d-astea subtile, poate iti iese de un stand-up bun.

eu m-am plictisit aici, high joc de glezne ca lumea asta e moarta, pe statistica apare ca au pierdut 2 sate in fata unei interne, mie imi convine, raman in istorie,imaginea "jantel" care nu pierde nimic niciodata este patata si aia e. mi-e mila de jucatorii aia care nu isi baga picioarele in aia 3-4 cati sunteti derbedei care faceti manarii pe ascuns, ca tare as fi vrut sa vad ce faceti singuri asa "certati" vs o echipa care se bazeaza pe incredere si respect. au revoir, ma gasiti pe 59 daca vreti sa stati in povesti, lumea 53 e ca si inchisa, ramanand una din cele mai "acre" lumi de pe jocu asta :)) glumesc, nu, lumea asta nu merita tinuta minte, doar ca o lume inchisa si atat, nimic special
daca erai la fel de activ si pe joc....dar asa-i,ti-a cazut fustita si acum plangi ,funny ,tot spui ca nu-ti pasa,ca n-ai tu pp-uri si timp,atunci ce tot suferi pe aici?
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Cred ca te-ai lovit rau la cap. Cand zicem ca pierdeai sate, ziceai ca erai inactiv. Cand comentezi de actualele interne, vezi doamne au stst in umbra tribului. Pai nu meriti tu sa fii interna? Singur ai recunoscut ca n-ai facut nimic pe lumea asta. Termina cu textele astea, ca daca si tu meriti sa termini lumea...

Spre marea ta dezamagire si altor cativa noobi, pana si simpla mea prezenta, valoreaza mai mult decat activitatea voastra intensa, dragilor.

Hai sa "ne radem" toti.. cat de buni ati fost voi si activi, daca ati reusit sa pierdeti si jucatorii care au intrat sa joace ALATURI de voi, pe lumea 53. Voi mai vorbiti de recrutari? Ca nu ati vrut? Pai, pe cine? Un noob ca alex02dsa, da.. pupa si el moaste de admin :))
Altcineva? Mai e unul, care zicea ca el nu joaca cu voi.. a intrat asa, la insistente... Nu ii dau nume, ca il stiti prea bine.

In rest, niste valori ca voi, pe cine recrutau de pe harta, sa faca 50 - 50 la dominanta?

Am senzatia ca aveati un sfert de harta si daca preluati Zig, WINTER + THOR. Fugeau aia, la fel ca ingerasa & co. :))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Spre marea ta dezamagire si altor cativa noobi, pana si simpla mea prezenta, valoreaza mai mult decat activitatea voastra intensa, dragilor.

Hai sa "ne radem" toti.. cat de buni ati fost voi si activi, daca ati reusit sa pierdeti si jucatorii care au intrat sa joace ALATURI de voi, pe lumea 53. Voi mai vorbiti de recrutari? Ca nu ati vrut? Pai, pe cine? Un noob ca alex02dsa, da.. pupa si el moaste de admin :))
Altcineva? Mai e unul, care zicea ca el nu joaca cu voi.. a intrat asa, la insistente... Nu ii dau nume, ca il stiti prea bine.

In rest, niste valori ca voi, pe cine recrutau de pe harta, sa faca 50 - 50 la dominanta?

Am senzatia ca aveati un sfert de harta si daca preluati Zig, WINTER + THOR. Fugeau aia, la fel ca ingerasa & co. :))

Si daca am repera lumea 53 de 10 ori, tot cu alex02dsa in echipa as juca, nu cu "experti" ca tine, gura maxima cand isi are fundul in siguranta, fara inamici pe harta :)) Pacat ca ramai cu simpla existenta pe harta, noi macar am si jucat :)
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Ma bucur ca "o sa va jucati" in continuare, impreuna. Nu am zis niciodata ca as vrea sa fac parte din ecuatia asta, chiar daca abera un alt cunoscator de la voi, in postarile trecute, cum ca as fi suparat pentru ca nu am fost acceptat in echipa verde.

Aici e problema, de fapt. Eu raman pe harta si voi va jucati in continuare, impreuna :))

Exista si o mica parte din green, fata de care am si respect si aprecieri, dar... nu se ingramadesc sa dea din taste pe aici, ca sa ii observe si pe ei "comunitatea" , pentru ca i-a observat deja si au parte de respect, din partea multora, fara sa il cerseasca pe extern.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ma bucur ca "o sa va jucati" in continuare, impreuna. Nu am zis niciodata ca as vrea sa fac parte din ecuatia asta, chiar daca abera un alt cunoscator de la voi, in postarile trecute, cum ca as fi suparat pentru ca nu am fost acceptat in echipa verde.

Aici e problema, de fapt. Eu raman pe harta si voi va jucati in continuare, impreuna :))

Exista si o mica parte din green, fata de care am si respect si aprecieri, dar... nu se ingramadesc sa dea din taste pe aici, ca sa ii observe si pe ei "comunitatea" , pentru ca i-a observat deja si au parte de respect, din partea multora, fara sa il cerseasca pe extern.

Eu nu cersesc respectul nimanui :)) Nici nu mi-am batut capul prea tare cu acest joc ca sa am astfel de pretentii. Dar macar putina decenta din partea voastra n-ar strica :)

Vom vedea pe viitoarea lume cum va sta treaba :)
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Decenta ? Pe bune ? Voi chiar va permiteti sa cereti asa ceva, dupa ce v-ati aplaudat ca focile, intre voi, cand aruncau unii pe aici cate o duma inteligenta (pentru voi), la adresa oricarui membru Gentle ?

Si da, chiar pot spune cu mandrie ca sunt membru Gentle si chiar aleg sa joc in continuare alaturi de echipa, indiferent de rezultatele de pe o lume.

Oricum, textele de gen: o sa vedeti voi ... nu ma impresioneaza foarte tare, cata vreme sunteti constienti ca nu aveti ce sa ne faceti. Poate daca jucam fara mouse si cu monitorul stins .. aveti o sansa.

Inca imi amintesc de conferinta Gentle - green, in care plangeati ca va rupe KicK ... sa facem abstractie de regula aia gandita bine de sefa voastra, cu limita intre continente, numai sa va ajutam sa ii scoateti pe cei rataciti, dintre voi. Ne-am lasat treburile nostre ca sa ii ajutam pe fratiorii din green, care au pretentii de mari jucatori, acum. Atunci nu mai erati asa profesionisti. Mai aveati putin si plangeati prin conferinta, ca s-a pierdut locul 2. Hai sa ii ajutam , sa ii aducem repede inapoi, pe locul 2 in clasament.

Mereu ati fost in umbra Gentle, asa ca puteti arata si putin respect pentru Alin, ca v-a fost alaturi cand va tremurau pampersii. V-a ajutat, mai mult decat meritati. ;)

Iar la partea cu cersitul, mai vorbim, dupa ce o sa mai arunc un ochi la numarul tau de postari pe extern, in raport cu data inscrierii. In mod clar ai avut multe pareri, in timp. :)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Inca imi amintesc de conferinta Gentle - green, in care plangeati ca va rupe KicK ... sa facem abstractie de regula aia gandita bine de sefa voastra, cu limita intre continente, numai sa va ajutam sa ii scoateti pe cei rataciti, dintre voi. Ne-am lasat treburile nostre ca sa ii ajutam pe fratiorii din green, care au pretentii de mari jucatori, acum. Atunci nu mai erati asa profesionisti. Mai aveati putin si plangeati prin conferinta, ca s-a pierdut locul 2. Hai sa ii ajutam , sa ii aducem repede inapoi, pe locul 2 in clasament.

Ia sa vedem daca ai cu ce sa sustii ceea ce spui, ca eu am:

[2/10/2017 3:33:42 PM] Unnamed/Aleku: Am lasat la taypan@. Nu stiu ce l a apucat pe kick:))
[2/10/2017 3:33:47 PM] Unnamed/Aleku: Se simte nebagat in seama
[2/10/2017 3:36:07 PM] Magda: Pai e bagat in seama :))) si da si el unde vede cu ochii
[2/10/2017 5:16:47 PM] Unnamed/Aleku: Am revenit
[2/10/2017 5:16:59 PM] Unnamed/Aleku: A impartit 3 fulluri fiecare in jumatati
[2/10/2017 5:17:06 PM] Unnamed/Aleku: E al naibii ma:))

[2/12/2017 3:47:44 PM] Stamatescu / Alin: GATA
[2/12/2017 3:47:47 PM] Stamatescu / Alin: s-a lasat ?
[2/12/2017 3:48:05 PM] Magda: kick?
[2/12/2017 3:48:31 PM] Magda: nu a scos trupe , nimic
[2/12/2017 3:48:39 PM] Magda: pur si simplu a lasat satele asa cum erau
[2/12/2017 3:48:47 PM] Magda: a mai dat pe ici colo cate o recuperare
[2/12/2017 3:48:49 PM] Magda: dar atat
[2/12/2017 3:48:49 PM] Unnamed/Aleku: Da la recuperare la marqus
[2/12/2017 3:48:58 PM] Magda: da, si la zeus a dat ceva atac
[2/12/2017 3:49:01 PM] Magda: la mine nu a dat nimic
[2/12/2017 3:49:02 PM] Magda: :X
[2/12/2017 3:49:14 PM] Magda: am mai pus niste trenuri de la 8-9h pe el
[2/12/2017 3:49:19 PM] Magda: daca si pe alea le iau e clar
[2/12/2017 3:49:21 PM] Magda: (Rofl)
Unnamed/Aleku
[2/12/2017 3:52:03 PM] Unnamed/Aleku: Recuperare obosita:))
[2/12/2017 3:53:45 PM] Magda: :X
Unnamed/Aleku
[2/12/2017 3:54:50 PM] Unnamed/Aleku: I a prins si atac in sat
[2/12/2017 3:57:53 PM] Magda: da
[2/12/2017 3:57:59 PM] Magda: cred ca intra o data la 2 h ceva
[2/12/2017 3:58:07 PM] Magda: si daca apuca sa scoata bine
[2/12/2017 3:58:08 PM] Magda: daca nu nu
[2/12/2017 3:58:10 PM] Magda: (Rofl)
[2/12/2017 3:58:23 PM] Magda: are si cateva aparate
[2/12/2017 3:58:29 PM] Magda: dar se duc si alea pana la urma
[2/12/2017 3:59:12 PM] Magda: nici nu si-a retras trupele in sate, sa aiba fermele acasa sa se joace cu ele. le mai are si incrucisate pe sate
[2/12/2017 3:59:19 PM] Magda: deci... caprita
[2/12/2017 3:59:22 PM] Magda: (giggle)
Unnamed/Aleku
[2/12/2017 4:27:48 PM] Unnamed/Aleku: A bagat def la primu nobil:))
[2/12/2017 4:27:55 PM] Unnamed/Aleku: Bine ca am dat 2
[2/12/2017 4:34:56 PM] Magda: =))
[2/12/2017 5:01:00 PM] Magda: https://ro53.triburile.ro/public_report/896dd6ad5a2770b7ef07e23c7bf9caff
[2/12/2017 5:01:07 PM] Magda: gol golut intre satele voastre
[2/12/2017 5:01:09 PM] Magda: si nerezervat
[2/12/2017 5:01:10 PM] Magda: :D

Fata de tine, unii stim sa ne spunem argumentele cu dovezi, nu pe "imi aduc aminte". Si eu imi aduc aminte ca te-a concediat nevasta din trib :D
Nu stiu cine "plange" mai mult, desi mi se pare penibil sa arunci cu noroi pe o faza pe care alianta a avut-o ca punct comun de razboi. Dar probabil nu ai de unde sa stii, cei care nu au jucat pe lume doar dau din gura aiurea.


Oricum, textele de gen: o sa vedeti voi ... nu ma impresioneaza foarte tare, cata vreme sunteti constienti ca nu aveti ce sa ne faceti. Poate daca jucam fara mouse si cu monitorul stins .. aveti o sansa.

Alin tot semnalizeaza pe aici ca ne asteapta pe 60, cred ca nici nu stii in ce trib ai jucat :rolleyes:
Cat despre "a va face ceva", am avut +100 sate pe harta, cand tu probabil il aveai pe br langa tine si te... respecta, de nu puteai gasi forumul extern atunci. In conditii de 25% vs 75% din harta, se pierdea nordul intr-o veselie, cu tine in frunte :D

asa ca puteti arata si putin respect pentru Alin, ca v-a fost alaturi cand va tremurau pampersii.

Nu stiu cui tremurau pampersii daca noi luam winter si zig cand au venit cu propunerea, cand toata lumea va arata cu degetul si spunea ca o sa tradati si ca nu merita sa stam de partea voastra. Am spus-o si o repet: singura greseala pe care a facut-o green pe lumea 53 a fost sa aiba incredere in Alin cand toata comunitatea ne avertiza de ce se va intampla.

La fel cum si tu "iti amintesti"... si eu imi mai amintesc cum plangeati pe conferinta aia comuna ca nu faceti fata la thor, cand noi si zig ne atacam organizat saptamanal :)))) s-a vazut valorea voastra de cand ati dat pe ei, cu backstabul pe noi probabil doar ati vrut sa faceti oficial cat de slabi sunteti.


S-a vazut pe harta ce trebuia sa se vada, si anume:

Diferenta dintre un organizat green cu 200 full si unul gentle cu 2000

ChcMHAjsRhuZXzECPR-_Eg.png


nLPu4cPHQN2XF6h0K_J6gw.png


zc2l9PpdS8OCU0yx9MbjhA.png


s9JBInoWQIy9bgyLsyhVSQ.png


Va pupam, s-a dovedit tot ce era de dovedit in conditiile:

bUPB84-QRZi8UcHa2n91rA.png


Iar 0, bara, puncte puncte ne-a rupt in 3 luni de razboi :))))

BgIt_x8uQoqb9Tn93j9FXg.png



Parte 1:
Triburi: green, black
Parte 2:
Triburi: Gentle, Gentls

Timeframe: 25/05/2017 00:00:00la08/07/2017 04:04:04

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 379
Tabăra 2: 352
Diferență: 27

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,330,136
Tabăra 2: 2,999,440
Diferență: 330,696

chart



Asteptam sa va injurati pe skype :D :D :D

Nu stiu de ce nu ies pe extern trfk, stefan, playmaker, anusha, marqus etc. Jucatori care chiar au avut de tras pe granita si care stiu care a fost realitatea de pe harta.

In rest e spamul unor inexistenti din gentle, succes pe 60!


p.s.: nu cei concediati acum pe final va sprijineau satele, nu? :D

bmaQMMJHSN2h4tbdPrpMfg.png
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Spre marea ta dezamagire si altor cativa noobi, pana si simpla mea prezenta, valoreaza mai mult decat activitatea voastra intensa, dragilor.

Hai sa "ne radem" toti.. cat de buni ati fost voi si activi, daca ati reusit sa pierdeti si jucatorii care au intrat sa joace ALATURI de voi, pe lumea 53. Voi mai vorbiti de recrutari? Ca nu ati vrut? Pai, pe cine? Un noob ca alex02dsa, da.. pupa si el moaste de admin :))
Altcineva? Mai e unul, care zicea ca el nu joaca cu voi.. a intrat asa, la insistente... Nu ii dau nume, ca il stiti prea bine.

In rest, niste valori ca voi, pe cine recrutau de pe harta, sa faca 50 - 50 la dominanta?

Am senzatia ca aveati un sfert de harta si daca preluati Zig, WINTER + THOR. Fugeau aia, la fel ca ingerasa & co. :))
Valoreaza fix cat nuca in perete, dar traiesti in propria ta lume.
Se vede ca esti jucator nou, altfel tu mi-ai fi pupat mie niste moaste, stii ce zic? E ok, tu poti sa zici ce vrei, ce mai visezi noaptea, tot 0 efecte produce pentru ca da, se vede ca e neted, fara crestaturi.
Comunitatea nu trebuie sa ne observe pe noi ca ne cunosc deja pe majoritatea, ci pe voi, cei mai noobi care au tradat toti aliatii pe care i-au avut pe aceasta lume. Nu-i asa?
Am niste discutii foarte interesante cu criulia daca iti suna cunoscut, vrei sa vezi ce spune despre Gentle? Ah...da mai, toata lumea are ceva cu voi, printeselor.
Inca odata se vede ca esti jucator nou, pentru ca n-ai nici cea mai vaga idee cine e Ingerasa dar hei, iti recomand sa citesti forumul lumii 56, poate mai aflii si tu una alta:
despre joc, despre jucatori...si nu te-ai mai da in stamba, ca sa pici tot de ... satului.

Hai "rade-te" in alta parte ca poluezi forumul cu netezimea ta!

Cu drag,
alex02dsa
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Iar a aparut pasarica cu masinuta + sofer? :))

Stiu prea bine cine e ingerasa .. te vad si pe tine , cine esti. Penajul colorat iti da un aspect mai placut.

Trecand peste aspectul asta, iti face cinste mare, faptul ca te baga si pe tine in seama, macar criulia ? :)

Ok. Ma bucur pentru tine :)) Sa nu o aduci aici, pentru ca ma panichez tare cand citesc povesti cu THOR.

Hai, mai lauda-te, cu cine mai stii tu ... pe Vasilica nu il chemi ? Sau el nu baga in seama pe oricine si imi scrii si despre el, in viitor, dupa ce cresti mare?

Nu va mai citez pe amandoi, ca imi pierd timpul. Ma bucur sa vad ca a fost o obsesie si inca este, tot ce tine de Gentle. Sorinel, nu ai si citatele in care crapa maseaua in voi, ca il demoleaza pe Zeuss ? Nu mai ai. Stiu :)) Vezi poate ai treaba la support si te retinem pe aici, inutil. Bine, inutil cred ca esti si pe support, dar aia e alta treaba.

Si da, datorita concedierii mele, a stat si domnisoara Magda, la umbra unui trib respectat. In rest, nu a mai avut ocazia, pentru ca s-a decis ca poate si ea :))

Ia vezi, cat m-a sprijinit pe mine, GriguParazitu .. ia intreaba-l. Sau stai, ca vede si el si are taste sa ne povesteasca cu ce actiuni eroice, se prezinta pe extern, sa dea din taste .. la fel ca voi ;)

Totusi, criulia, e invitata mea sa povesteasca despre THOR .. eu chiar vreau sa aud actele de bravism a tribului respectiv si istoria lui pe lumea 53 :))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Iar a aparut pasarica cu masinuta + sofer? :))

Stiu prea bine cine e ingerasa .. te vad si pe tine , cine esti. Penajul colorat iti da un aspect mai placut.

Trecand peste aspectul asta, iti face cinste mare, faptul ca te baga si pe tine in seama, macar criulia ? :)

Ok. Ma bucur pentru tine :)) Sa nu o aduci aici, pentru ca ma panichez tare cand citesc povesti cu THOR.

Hai, mai lauda-te, cu cine mai stii tu ... pe Vasilica nu il chemi ? Sau el nu baga in seama pe oricine si imi scrii si despre el, in viitor, dupa ce cresti mare?

Nu va mai citez pe amandoi, ca imi pierd timpul. Ma bucur sa vad ca a fost o obsesie si inca este, tot ce tine de Gentle. Sorinel, nu ai si citatele in care crapa maseaua in voi, ca il demoleaza pe Zeuss ? Nu mai ai. Stiu :)) Vezi poate ai treaba la support si te retinem pe aici, inutil. Bine, inutil cred ca esti si pe support, dar aia e alta treaba.

Si da, datorita concedierii mele, a stat si domnisoara Magda, la umbra unui trib respectat. In rest, nu a mai avut ocazia, pentru ca s-a decis ca poate si ea :))

Ia vezi, cat m-a sprijinit pe mine, GriguParazitu .. ia intreaba-l. Sau stai, ca vede si el si are taste sa ne povesteasca cu ce actiuni eroice, se prezinta pe extern, sa dea din taste .. la fel ca voi ;)

Totusi, criulia, e invitata mea sa povesteasca despre THOR .. eu chiar vreau sa aud actele de bravism a tribului respectiv si istoria lui pe lumea 53 :))
Pasarica, muta-ti cuibul!
Tu nu prea stii nimic despre nimic dar vorbesti mult, prost si fara rost si nu mai meriti raspuns. Mi se pare ca tu esti intr-un univers transvers, situs inversus si nu mai vad sensul de a mai continua o discutie la care nu faci fata. Se intampla, destul de des din pacate.

GriguParazitu nu stiu cat te putea sprijini din moment ce ai avut pana in 10 sate in granita pe care le-ai pierdut oricum. Gura mare, minte putina, 0, bara, puncte, puncte.
Am incheiat cu tine, bai bai!
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Sorinel, nu ai si citatele in care crapa maseaua in voi, ca il demoleaza pe Zeuss ? Nu mai ai. Stiu :))

Pai? Le ai tu? Sa le vedem. Eu ti-am adus tot, vad ca te contrazici singur si nu aduci niciun contraargument. Nu stiu care dintre noi: nu mai are / isi aminteste ca parca... / nu era pe cont cand... / stie el din surse...
Aceleasi idei paralele cu harta repetate incontinuu fara nicio baza in spate, cum spuneau colegii mai sus, astfel de limbaj tine doar cu un anumit tip de persoane.

Prea multa atentie unui nimeni pe lumea 53.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
M-ati jignit amandoi. :(

@alex02dsa ma minunez cand ma uit la tine ce tastezi:

pisica_zpsyrystjub.jpg


@sorin08 Eram sigur ca vii sa imi ceri mie discutii din trecutul sinistru, alaturi de tribul green. Eu am destula minte, incat sa nu stochez balarii in pc.

Sunteti o pata stearsa de pe harta lumii 53... imi mai trebuia si pe HDD?

Si da, sunt pe cont cand vreau, cat de activ imi pofteste inima dar ... sunt pe harta. Ati omis ceva important, dragi... dragi si atat..

Unul adoarme lansand fake-uri si se trezeste in acelasi ritm ... ca sa aiba drept rezultat o mana de barbare in urma lui. Celalalt, nici atat .. dar se rezuma tot la o mana de barbare, ca si realizare.

Aveti si sesiune de autografe pe undeva ? Ca vreau si eu cateva, pentru fani ..

green.png
 

DeletedUser29124

Stimati colegi , nu inteleg de ce va mai puneti mintea cu dracu , ca va bate cu experienta...
 

DeletedUser29124

Ce mai fac pokemonii? Am auzit ca unii ar mai juca ..nu mai sunt atat de grele razboaiele acum..;)

In alta ordine de idei am mai auzit ca v-a umilit "colegu vostru"cel fara de renume..a luat el toate trofee...Daca mai tinea lumea putin va lua si locurile 2 si 3 in clasamente :)
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Ai ajuns sa vorbesti/tastezi singur ?

O fi de la lipsa tratamentului adecvat. Iti recomand pe cineva, sa te ajute ?

E pacat sa nu te vada cineva, acum, pana nu se agraveaza.. :)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
m0sad
astăzi la ora 12:54
Aia din green aveau dreptate cand au zis ca e alt jucator pe contul pe care joci. Cel ce a fost pe cont era un om matur, un jucator de nadejde, nu un lingau. Eu nu am facut nici'o amenintare, stai linistit, altii au facut planuri marete, liste, chestii. Doar ca trebuie sa scoti nasul din dos ca sa sti de ele.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Multumim, multumim :D :D :D Daca primim un banut de fiecare data cand a spus asta cineva in ultimele 2-3 luni, puteam scoate Romania din criza.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

MariusBr 7
astăzi la ora 16:14
nu m-am batut singur cu green dar am avut o contributie mai mare decat anusha si cainii ei :D anusha era sub mine cu 10 mil la agresor cnd am terminat cu green si avea dublu cat mine la puncte :) deci despre ce vorbim,tigru si devil ce-au facut ? nici nu stiam ca sunt cu noi in trib pana sa terminam cu green,cand avea nevoie cnv de sitter numai br cu aleku statea si salva sate,acum suntem oile negre :)) dar nu i nimic o sa ne simtiti lipsa pe urmatoarele lumi cand veti juca


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"tigru si devil ce-au facut ? nici nu stiam ca sunt cu noi in trib pana sa terminam cu green"

Din nou, multumim, asta am zis si noi :)))))
"Fortza Gentle!"

ps: oare spionul e in #teamunnamed sau #teamanusha? sau poate amandoua :rolleyes:
 
Ultima editare:
Sus